Teknofest Istanbul Nerede?

Geçtiğimiz yıl İstanbul’da gerçekleştirilen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, 21 Eylül 2021 – 26 Eylül 2021 tarihleri arasında, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenmişti. Her yıl düzenlenmekte ola TEKNOFEST, bu yıl 30 Ağustos – 4 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

İstanbul Teknofest 2022 nerede?

TEKNOFEST 2022 NEREDE YAPILACAK? Teknofest Uzay, Havacılık ve Teknoloji festivali bu yıl 22-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenmişti. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın yaptığı yazılı açıklamada Teknofest 2022’nin Samsun’da düzenleneceğini açıklamıştı.

TEKNOFEST nerede yapılmakta?

Teknofest başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir? Teknofest 2022 ne zaman, nerede düzenlenecek? TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, bu yıl 30 Ağustos – 4 Eylül 2022 tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek.

TEKNOFEST fuarı nerede?

FUAR: TEKNOFEST 2022. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde hayata geçirilen ve bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin 30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında Samsun’da düzenlenecektir.

TEKNOFEST nerede 2021 İstanbul?

Yapılan açıklamaya göre, her yıl büyük bir ilgi, merak ve heyecanla takip edilen, dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, 21-26 Eylül’de İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek.

TEKNOFEST 2022 ne zaman ve nerede?

TEKNOFEST 2022 NEREDE DÜZENLENECEK? 30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, bu yıl Samsun’da düzenlenecek.

TEKNOFEST 2022 başvuru ne zaman?

TEKNOFEST 2022’de yarışma hakkını elde etmek için SON BAŞVURU TARİHİ 28 ŞUBAT!

TEKNOFEST e nasıl gidilir 2022?

Samsun merkezli olarak Karadeniz’de gerçekleşecek olan TEKNOFEST 2022 heyecanına ortak olmak için birbirinden farklı Teknoloji Yarışmaları’na ‘https://teknofest.org/tr/competitions/’ adresi ziyaret edilerek başvurulabiliyor.

TEKNOFEST nerede nasil gidilir?

Tek yapmanız gereken, Üsküdar veya Ayrılık Çeşmesi durağından Marmaray ile Yenikapı’ya geçmek. Oradan da Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı’na aktarma yapmak. Ayrılık Çeşmesi durağına Metrobüs veya Kadıköy-Kartal Metro Hattı’nı kullanarak ulaşabilirsiniz.

See also:  Istanbul Sabah Namaz Vakti Ne Zaman?

Antalya TEKNOFEST 2022 nerede?

Teknoloji meraklılarını bir araya getirecek olan ‘Antalya BİLİMFEST’, 31 Mart-2 Nisan tarihleri arasında Antalya Bilim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Antalya Bilim Merkezi, ‘Antalya BİLİMFEST’e ev sahipliği yapacak.

TEKNOFEST girisi nerede?

Türkiye’de düzenlenen havacılık, teknoloji ve uzay teknolojisi festivali olan Teknofest, 21 Eylül – 26 Eylül tarihlerinde Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek. Teknofest giriş ücreti talep edilmiyor, ziyaret ücretsiz olup herkese açık yapılıyor.

Teknofest istanbul nasıl gidilir?

TEKNOFEST için Yenikapı Atatürk Havalimanı metrosunu kullanılıyor. Ancak metroda yapılan bakım onarım çalışması nedeniyle Şirinevler metro durağı, Yeşilyurt Marmaray durağı ve Kuleli metrobüs durağından 5 dakika arayla ring kaldırılacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.