Silmo Istanbul 2021 Nerede?

Başlangıcından bugüne kadar uluslararası optik sektörüne dinamik, yenilikçi ve birleştirici bir çizgi getiren Uluslararası Silmo İstanbul Optik Fuarı, pandemiye bağlı olarak yaşadığımız bu büyük küresel krize rağmen katılımcı ve ziyaretçileri ile büyük bir girişimcilik ve birliktelik cesareti göstererek, 18-21 Kasım

Silmo istanbul Optik Fuarı nerede?

Uluslararası Silmo İstanbul Fuarı, 17-20 Kasım 2022 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy 9-10 ve 11. salonlarda kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Silmo istanbul nasıl gidilir?

Esenler Otogarının içindeki metro istasyonundan Atatürk Havalimanı yönüne giden metroya binin. Şirinevler Metro durağında indikten sonra, Şirinevler durağından kalkan Atatürk Havalimanı Ring Aracı ile İstanbul Fuar Merkezi durağına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Silmo nerede?

Uluslararası Optik sektöründe yenilikçi, dinamik ve birleştirici misyonu ile hareket eden Uluslararası Silmo İstanbul Optik Fuarı, 18-21 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde katılımcı ve ziyaretçilerini ağırladı.

Gözlük Fuarı nerede?

Silmo İstanbul Optik Fuarı Avrupa, Asya ve Yakın Doğu optik sektörlerini Türkiye optik sektörü ile buluşturmaktadır. Fuar alanı İstanbul Fuar merkezi Yeşilköy’dür. Fuar alanına otobüs, metro ya da dolmuş ile rahatlıkla gidebilirsiniz.

Istanbul optik Fuari ne zaman?

Uluslararası Silmo İstanbul 2020 Optik Fuarı 18-21 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında açık olacaktır.

CNR Expo metrobüs ile nasıl gidilir?

Metrobus. Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile Ataköy – Şirinevler durağına ulaşıp, Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak ‘Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi’ istasyonunda inip Istanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

Istanbulda hangi fuarlar var?

 • Diğer Organizatör Fuarları HIGHTEX 2022.
 • Tüyap Yurtiçi Fuarları ITM – Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı
 • Diğer Organizatör Fuarları WorldFood İstanbul 30.
 • Diğer Organizatör Fuarları Sign İstanbul 2022.
 • Tüyap Yurtiçi Fuarları IGM 2022.
 • Diğer Organizatör Fuarları
 • Tüyap Yurtiçi Fuarları
 • Diğer Organizatör Fuarları
 • See also:  Kanal Istanbul Ne Kadara Mal Olacak?

  Istanbul fuar merkezi hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları İstanbul Fuar Merkezi yakınından geçiyor: 31E, 76D, 79B, 89, 98, 98H, AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME, HS1.

  Optik Fuarı 2022 ne zaman?

  SILMO Optik fuarı Paris FRANSA 23.09.2022-26.09.2022. 131.Çin Canton fuarı bu dönem 15-19 Nisan başlayacak ve 01-05 Mayıs sona erecektir.

  CNR saat kaça kadar açık?

  Fuar Künyesi

  Fuar Adı : 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı
  Tarih : 29 Mart – 3 Nisan 2022
  Yer : Yenikapı- Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi,
  Fuar Alanı : 12.000 m2
  Ziyaret Saatleri : 10.00 – 19.00

  Tüyap fuar iptal mi?

  Her yılın ekim ayı sonu ve kasım başı yapılan kitap fuarı milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyordu. Özellikle öğrenci ve genç kesimin ilgiyle takip ettiği TÜYAP kitap fuarı artan vaka sayıları ve koronavirüs önermeleri nedeniyle 2021 yılında da yapılmayacak.

  Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı ne zaman?

  Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından 17-20 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde “AYSAF 26. Uluslararası Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı” düzenlenecektir. Söz konusu fuara yönelik 18 Kasım 2021 Perşembe günü günübirlik olarak bir ziyaret organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.