Mall Of Istanbul Kimin?

Mall of İstanbul – İstanbul – Torunlar GYO.

Mall of Istanbul hangi firma yaptı?

Türkiye’nin en büyük yerli gayrimenkul yatırımcısı Torunlar GYO tarafından 23 Mayıs 2014’te hayata geçirilen Mall of İstanbul’da 350 mağaza ve binlerce marka hizmet vermektedir.

Mall off sahibi kim?

Mall of İstanbul sahibi kim? : Aziz Torun’un şirketi Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Mall Of İstanbul’un sahibi. Torun’un Torium ismiyle de alışveriş merkezi bulunuyor.

Mall of Istanbul büyük mü?

Torunlar GYO’nun ofis, otel, residence ve AVM etaplarından meydana gelen Mall of İstanbul projesinin AVM bölümü 154 bin 457 metrekarelik büyüklüğüyle listenin ikinci sırasında.

Mall of Istanbul nereye bağlı?

Bu AVM, şehrin en gelişmiş bölgeleri arasında sayılan Başakşehir’ de yer almaktadır. Mall Of İstanbul binası, Atatürk Havalimanı’nı TEM yoluna bağlayan Basın Ekspres hattı üzerinde yer almaktadır.

Mall of Istanbul mimarı kim?

673 630.80 metrekarelik bir alanda yükselen Mall of İstanbul için Ömerler Mimarlık”tan Yüksek Mimar Ömer Somer, kompleksi gezmek için bir gün asla yetmeyecek diyor: ‘Mall Of İstanbul, 600.000 m² büyüklüğünde ve gerçekten tam bir mixed-used projedir.

Mall of Istanbul ne kadara yapıldı?

Torunlar GYO’nun geçen yıl Mayıs ayında hizmete açılan Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi için yüzde 18 KDV dahil 1 milyar 522 milyon 620 bin TL değer biçildi

Forumun sahibi kim?

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden Marmara Forum’un sahibi Multi Development oluyor. Marmara Forum’un yüzde 50 hissesi el değiştiriyor. Multi Development Türkiye, İngiliz yatırım fonu Ares’in yüzde 50’lik payına talip oldu.

Türkiyenin en büyük AVM si hangisi?

Forum İstanbul 495 bin metrekarelik inşaat alanı ile Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi olan Forum İstanbul, Avrupa’nın da en büyüklerinden biri. Bu dev alışveriş merkezinin 176.245 metrekarelik kiralama alanı bulunmakta olup, bünyesinde 286 marka barındırıyor.

See also:  Istanbul Martı Scooter Nasıl Kiralanır?

Novadanın sahibi kim?

Tokat-Turhal yolu üzerinde eski sebze halinin yerine Turkmall ile Yıltaş Grup’un ortaklığında Novada Alışveriş Merkezi (AVM) 14 ayda yapıldı. 60 milyon yatırım değerine sahip Novada Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 17 bin 750 metrekare alan üzerine kuruldu. 90 mağaza, 15 kafe-restoran ve eğlence alanlarının yer aldığı AVM,

Mall of İstanbul ne kadar büyük?

AVM, ofis ve konutlardan meydana gelen Mall of İstanbul, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük karma projesi olma özelliğini taşıyor. Proje 123 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen 722 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Mall of İstanbul’da 4 blokta 1081 konutun yanı sıra 100 ofis ile 350 mağaza bulunuyor.

Mall of İstanbul Starbucks Kaçıncı kat?

Mall Of Istanbul 1.Kat: Starbucks Coffee Company.

Mall of İstanbul buz pateni var mı?

Her yaştan ziyaretçinin doyasıya tadını çıkarabileceği kızak ve buz pateni pisti, Mall of İstanbul’da 3 ay boyunca açık kalacak. Kış aylarının keyifli yönünü yaşatmayı amaçlayan festival kapsamında, pist etrafına kurulan kiosklarda sıcak çikolata, sahlep ve kestane gibi kış aylarına özgü lezzetler satışa sunulacak.

Mall of İstanbul 98h hangi durak?

Mall Of İstanbul’a metro dışından ulaşım sağlamak isteyenler için, İkitelli Sanayi Durağından ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra İETT 78C ve 98 numaralı otobüs hatları ile Kayaşehir- İkitelli- Küçükçekmece dolmuş hatlarıyla da AVM’ye ulaşım sağlanabilmektedir.

141 m ile Mall of İstanbul nasıl gidilir?

Küçükçekmece bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of İstanbul C Blok adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 141M, 144M, 146T, 76O, 89F.
  2. Metro: M9.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-06, MİNİBÜS: A-215, MİNİBÜS: A-30, MİNİBÜS: A-47.
See also:  Kanal Istanbul Projesi Ne Zaman Başlıyor?

Mall of İstanbul hangi metro durağında?

Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.