Mall Of Istanbul A Metroyla Nasıl Gidilir?

Mall of İstanbul metro ile nasıl gidilir? Yenikapı’dan Kirazlı – Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz.

Mall of İstanbul metro ile nasıl gidilir?

Yenikapı’dan Kirazlı – Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

Mall of İstanbul metro ne zaman açılacak?

MASKO Metro İstasyonu, İstanbul metrosu’nun M9 hattında yer alan ve 29 Mayıs 2021’de hizmete giren metro istasyonudur. Başakşehir’in Ziya Gökalp mahallesinde, Mall of İstanbul’un kuzeybatısında, Masko 6.

Mall of İstanbul 98H hangi durak?

Mall Of İstanbul’a metro dışından ulaşım sağlamak isteyenler için, İkitelli Sanayi Durağından ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra İETT 78C ve 98 numaralı otobüs hatları ile Kayaşehir- İkitelli- Küçükçekmece dolmuş hatlarıyla da AVM’ye ulaşım sağlanabilmektedir.

141 m ile Mall of İstanbul nasıl gidilir?

Küçükçekmece bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of İstanbul C Blok adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 141M, 144M, 146T, 76O, 89F.
 2. Metro: M9.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-06, MİNİBÜS: A-215, MİNİBÜS: A-30, MİNİBÜS: A-47.

Mall of hangi metro duragi?

AVM’ye ulaşım için metro kullanacakların sırasıyla; Taksim, Yenikapı, Bağcılar, Kirazlı Durağı ve Başakşehir metrosuna binmesi gerekmektedir. Mall Of İstanbul’a metro dışından ulaşım sağlamak isteyenler için, İkitelli Sanayi Durağından ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Mall of İstanbul dan metrobüse nasıl gidilir?

Önce metrobüsün Yenibosna, Zeytinburnu, Merter duraklarının birinden Aksaray-Havalimanı metrosuna aktarma yapıyoruz ve ‘Otogar’ istasyonunda iniyoruz. Buradan da Kirazlı-Başakşehir metrosuna aktarma yapıp ‘İkitelli Sanayi’ istasyonunda inerek Mall of İstanbul’a ulaşabiliriz.

See also:  Beyran Çorbası Istanbul Da Nerede Içilir?

Kuyumcukent metrosu ne zaman açılacak?

Çobançeşme – Kuyumcukent (M9) Metro İstasyonu, İstanbul metrosu’nun M9 hattında yer alan inşa halindeki metro istasyonudur. Bahçelievler’in Yenibosna Merkez mahallesinde, Sanayi Caddesi üzerinde yer alan istasyonun 2 girişi bulunacaktır ve 2023’de hizmete girmesi planlanmaktadır.

M9 ne zaman açıldı?

M9 (İstanbul metrosu)

M9 (Ataköy – Olimpiyat) Metro Hattı
Açılış 22 Kasım 2013 (İkitelli Sanayi – Olimpiyat) 29 Mayıs 2021 (Bahariye – İkitelli Sanayi) 2023 (Ataköy – Bahariye)
Sahibi İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İşletmeci(ler) Metro İstanbul
Depo Merkezleri Olimpiyat

Yenibosna metro ne zaman açılacak 2022?

Ataköy-İkitelli Metro Hattı’nın ilk etabı 2021’de açılıyor!

Yapımı devam eden Ataköy-İkitelli Metro Hattı için başkan Ekrem İmamoğlu’dan müjde geldi. Yeni metro hattı 2021’de hizmete açılacak.

98H nereye gider?

98H otobüs hattının ilk durağı Bakırköy / İncirli Yönü olup son durağı Başakşehir Metrokent / Bakırköy Yönü durağıdır. 98H (Bakırköy / İncirli Yönü‎→Başakşehir Metrokent / Bakırköy Yönü), her gün çalışıyor.

76o nereye gider?

Varış yeri: Cihangir Mahallesi / Son Durak Yönü‎→Otogar / Son Durak (76o) Yönü (78 durak)

 • Cihangir Mahallesi / Son Durak Yönü
 • Dolum Tesisleri Yolu / Avcılar Yönü
 • Dolum Tesisleri / Avcılar Merkez Yönü
 • Ambarlı Siteler / Avcılar Merkez Yönü
 • Harmantepe / Avcılar Merkez Yönü
 • Fevzi Çakmak Caddesi / Avcılar Merkez Yönü
 • Ambarlı
 • 98D nerede?

  98D otobüs hattının ilk durağı Bakırköy / İncirli Yönü olup son durağı Yeni Mahalle Metro durağıdır. 98D (Bakırköy / Incırlı Yönü‎→Yeni Mahalle Metro), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 98D hattında 28 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 28 dakika.

  141 m hangi duraklardan geçiyor?

  Küçükçekmece konumundan Şişli konumuna 141M otobüs

  141M otobüs güzergahının ilk durağı Kanuni Sultan Süleyman, Küçükçekmece ve son durağı Mecidiyeköy Metrobüs, Şişli. 141M, her gün boyunca çalışmaktadır.

  See also:  Istanbul Seçimi Kim Kazandı?

  Mall of İstanbul Yenibosna servisleri nereden kalkıyor?

  Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul’a giden ücretsiz müşteri servisleri hizmet vermektedir. Metrobüs ile:Yenibosna durağında ininiz. Koçtaş’ın önünden MALL OF İSTANBUL’a giden ücretsiz müşteri servislerini kullanabilirsiniz.

  Zeytinburnu Mall of İstanbul nasıl gidilir?

  Zeytinburnu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of Istanbul Residence adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 72T, 85C, 94Y, AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME, MR11.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A.
  4. Tramvay: T1.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.