Istanbul Sosyete Pazarı Nerede?

İstanbul’un en ünlü sosyete pazarı Ulus’ta kurulur. Alışveriş tercihlerini şekillendiren ilk sosyete pazarı burasıdır. İstanbul’un en ünlü ve eski alışveriş merkezlerinden olan Akmerkez’e olan yakınlığı ulaşım derdine de son verir.

En çok gezilen İstanbul Sosyete Pazarı?

En Çok Gezilen 14 İstanbul Sosyete Pazarı 1 1- Sultanahmet Arasta Pazarı. Ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Arasta Pazarı (Arasta Çarşısı, Arasta Bazaar). 2 2- Kadıköy Salı Pazarı. Kadıköy Salı Pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. Salı günü gidenler daha çok sebze ve meyve 3 3- Feriköy Antika Pazarı & Bit Pazarı. Feriköy Antika Pazarı, Şişli ilçesinde yer alıyor. More

Hangi ilçelerde Sosyete Pazarı var?

Sosyete pazarları İstanbul’un birçok ilçesinde kuruluyor ancak, Erenköy sosyete pazarı kadar meşhur olanı yok. İstanbul’un her ilçesinden akın akın gelen misafirleri karşılıyor Pazar.

Erenköy Sosyete Pazarı?

İstanbul’un en meşhur sosyete pazarlarından birisi olan Erenköy Sosyete Pazarı, Beylikdüzü Beygah pazarı kadar olmasa da, bu pazarında alanının geniş olduğunu söylemek mümkün. Sosyete pazarları İstanbul’un birçok ilçesinde kuruluyor ancak, Erenköy sosyete pazarı kadar meşhur olanı yok.

Istanbul sosyete pazarları hangi günler açık?

İstanbul’un Semt Pazarları

 1. 1 – Kadıköy Pazarı / Salı ve Cuma günleri.
 2. 2 – Ulus Sosyete Pazarı / Perşembe ve Pazar Günü
 3. 3 – Bakırköy Pazarı / Cumartesi.
 4. 4 – Yeşilköy Pazarı / Çarşamba.
 5. 5 – Erenköy Sosyete Pazarı / Perşembe.
 6. 6 – Avcılar Firuzköy Pazarı / Pazartesi.
 7. 7 – Fatih Çarşamba Pazarı / Çarşamba.

Istanbul sosyete pazarı hangi semtte?

Erenköy ve Suadiye arasındaki minibüs yolunun ara sokakları üzerinde kurulan Erenköy Sosyete Pazarı, İstanbul’daki en popüler pazarlardan biri. Birçok farklı semtten insanın alışveriş yapmaya geldiği pazar, Perşembe günleri kuruluyor.

Istanbul sosyete pazarı nerede kuruluyor?

En Çok Gezilen 14 İstanbul Sosyete Pazarı

See also:  Istanbul Sultan Ahmet Camii Nerede?
 • 1- Sultanahmet Arasta Pazarı
 • 2- Kadıköy Salı Pazarı
 • 3- Feriköy Antika Pazarı & Bit Pazarı
 • 4- Erenköy Sosyete Pazarı
 • 5- Beylikdüzü Beylik Pazarı
 • 6- Beylikdüzü Beygah Pazarı
 • 7- Başakşehir BaşakPazar Fuar Sergi Alanı
 • 8- Bakırköy Sosyete Pazarı
 • Beşiktaş Sosyete pazarı ne zaman?

  Beşiktaş Nüzhetiye caddesi üzerinden kurulan ve oldukça geniş bir alana yayılan Beşiktaş semt pazarı, bölgenin en popülerlerinden. Her hafta Cumartesi günü kuruluyor.

  Fatih Çarşamba pazarı hangi durakta?

  Yavuz Selim durak, Fatih Çarşamba Pazarı konumuna en yakındır.

  Beylikdüzü sosyete pazarı ne zaman?

  Her hafta Pazar günleri Beylikdüzü ilçesinde açılan Beylik Pazarı ziyaretçilerine pek çok seçenek sunuyor. Klasik sebze ve meyve satışının yanı sıra bu pazarda uygun fiyatlı dekorasyon ürünleri, tekstil ürünleri, kırtasiye ve kozmetik ürünleri de bulmak mümkün oluyor.

  Rami sosyete pazarı hangi durakta?

  Rami durak, Eyüp içindeki Rami Sosyete Pazarı konumuna en yakındır.

  Ortaköy sosyete pazarı nerede?

  Beşiktaş sahil yolunu kullanacaksanız; Ortaköy Meydana geldikten sonra sola kıvrılan yoldan geri döner gibi dönmelisiniz. Burayı döndükten sonra sağ tarafa doğru yoldan sapmadan yakşalık 1 kilomere devam edin. Merkez Cami’yi geçtikten 50-60 metre sonra Pazar yerine ulaşabilirsiniz.

  Salı pazarına gitmek için hangi durakta inilir?

  Kadıköy bölgesinde bulunan Tarihi Salı Pazarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Göztepe durak, Kadıköy içindeki Tarihi Salı Pazarı konumuna en yakındır.

  Ataşehir sosyete pazarı hangi gün?

  Ataşehir Sosyete Pazarı açıldı. Her Çarşamba ve Pazar günleri kurulacak pazarda Çarşamba günleri tekstil Pazar günleri ise yiyecek satışı yapılacak. Ataşehir Sosyete Pazarı Şerifali Caddesi’nde Gülnaz Sokak’ta konumlanıyor

  Bakırköy Cumartesi pazarı hangi gün?

  Bakırköypazarı, Bakırköy’ün Florya ve Yeşilköy semtleri arasında yer almaktadır. Sahil yolunda bulunan Çiroz mevkisinde kurulan bu pazarın üstü kapalıdır. Her çarşamba günü kurulan bu pazar, sabit bir yerleşkeye sahiptir.

  See also:  Istanbul Akvaryum Nerede?

  Eminönü bit pazarı hangi gün?

  Küçükpazar bit pazarı: Eminönü’nde kurulan pazar, bölgenin tarihi pazarları arasında yer alıyor. Cumartesi günleri erken saatte kurulan tezgahlar gün boyu ziyaretçi akınına uğruyor. Cazip fiyatlarla satılan birbirinden farklı ürünler, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

  Beşiktaş Cumartesi pazarı kaça kadar açık?

  Abbasağa Mahallesi – Cumartesi Pazarı

  11.00-17.00 saatleri arasında durmaksızın ring seferleri yapılmaktadır.

  Beşiktaş pazarında neler var?

  Pazarda deyim yerindeyse yok yok. Markaların ülkemizde ürettiği ihracat fazlası ürünlerden tutun, çeyizlik eşyaya kadar her şey var. Ünlü parfüm markalarının parfümleri, çeşit çeşit aksesuar ürünleri, makyaj malzemeleri, Deri ve plastik çanta çeşitleri, çocuk kıyafetleri ve daha pek çok şey bu pazarda satışa sunulmuş.

  Etiler sosyete pazarı hangi gün?

  Perşembe günleri kurulan Ortaköy Sosyete Pazarı’na ve Cumartesi günleri kurulan Beşiktaş Ulus Üretici ve Kooperatif Pazarı’na Ücretsiz Ring Seferleri düzenleniyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.