Istanbul Otomobil Fuarı Ne Zaman?

Automechanika Istanbul’a hoşgeldiniz! Otomotiv satış sonrası endüstrisi için dünyanın lider ticaret fuarı markası Automechanika’nın Türkiye’deki tek etkinliği olan Automechanika Istanbul, 2-5 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Tüyap araba fuarı ne zaman?

Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi. Bir sonraki Automechanika Istanbul 2-5 Haziran 2022’de gerçekleşecek!

Istanbul Autoshow fuarı ne zaman?

Otomotiv tutkunlarının merakla beklediği Autoshow 2021 bu yıl 14-26 Eylül tarihlerinde dijital olarak gerçekleşecek.

Istanbul araba fuarı 2021 nerede?

Automechanika İstanbul 2021

Ülkemizin ev sahipliği yapacağı bu fuar Büyükçekmece Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Tüyap Kitap Fuarı 2022 ne zaman?

Kuruluşumuz TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğinde hazırlanan Bursa 19. Kitap Fuarı, 11-20 Mart 2022 tarihleri arasında TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

TÜYAP 2021 ne zaman?

#yenidenbuluşuyoruz | 16-19 Eylül 2021 Tüyap, İstanbul.

Beylikdüzü TÜYAP Kitap Fuarı ne zaman?

Yazar Nazlı Eray’ın onurlandıracağı TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile otuz dokuzuncu yılında Beylikdüzü TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 3 – 11 Aralık 2022 tarihleri arasında okurlar ile buluşmak için gün sayıyor.

Istanbul Autoshow 2022 ne zaman?

Türkiye’nin önde gelen otomobil fuarlarından İstanbul Autoshow, 4 yıl aradan sonra dijital olarak kapılarını açıyor. Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından 14-26 Eylül tarihleri arasında ‘Mobilite’ teması ile gerçekleştirilecek olan fuarda, 30’a yakın marka 250’den fazla model sergileyecek.

Istanbul Tarım fuarı 2021 ne zaman?

Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan WorldFood İstanbul birçok yeni ürünü ve en son teknolojileri 09 – 12 Eylül 2021 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gıda dünyasına tanıtmaya hazırlanıyor.

See also:  Indirimli Istanbul Kart Nasıl Alınır?

2021 Otomobil Fuarı ne zaman?

18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenecek, Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul 2021 hakkında tüm soru ve yorumlarınız için bizlere her zaman telefon veya e-posta yoluyla ulaşabileceğinizi belirterek, tüm aileniz ve sevdiklerinizle beraber sağlıklı günler dileriz.

Elektrikli araba fuarı nerede?

İstanbul. Yenikapı’daki Dr. Mimar Kadir Topbaş Sanat ve Gösteri Merkezi’nde, 12 Aralık’a kadar devam edecek fuarda, elektrikli ve hibrit araç üreticileri, distribütörleri, şarj operatörleri, ekipman üreticileri, otonom sürüş ve araçlar arası iletişim sistemleri geliştiricileri bir araya geliyor.

Automechanika Istanbul 2021 nerede?

Automechanika Istanbul, İstanbul, Büyükçekmece’de yer alan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenmektedir.

2022 Kitap Fuarı ne zaman bitecek?

Toplamda 9 gün sürecek olan fuar 14-22 Mayıs 2022 tarihleri arasında başlayacak.

Yenikapı Kitap Fuarı ne zaman 2022?

Türkiye’nin en prestijli kültürel etkinliği 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı, Yenikapı – Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 26 Mart-03 Nisan 2022 tarihleri arasında organize edilecek.

CNR Kitap Fuarı 2022 ne zaman?

Semavi Eyice olacak. Fuarda ayrıca ana dili Arapça olan 9 ülkeden 85 yayınevi ‘Arap Ülkeleri Yayıncıları Özel Bölümü’nde yer alacak. CNR Holding tarafından Basın Yayın Birliği desteğiyle düzenlenen CNR Kitap Fuarı, bu yıl 3’üncü kez, 4-13 Mart tarihleri arasında düzenlenecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.