Istanbul Otogar Hangi Semtte?

Istanbul otogar hangi semtte? Esenler Otogarı Haritası Esenler Otogarı 41.040192 enlem ve 28.894545 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Altıntepsi Mh. ve Bayrampaşa ilçesine bağlıdır. Esenler Otogarı haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.
Büyük İstanbul Otogarı; Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde olmasına karşın, Esenler ilçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla uzun yıllar halk arasında Esenler Otogarı olarak da anılan, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan şehirlerarası otobüs terminalidir.

Istanbul terminali hangi semtte?

Büyük İstanbul Otogarı ya da resmi adıyla İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde olmasına karşın, Esenler ilçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla halk arasında Esenler Otogarı olarak da anılan, İstanbul ‘un Avrupa yakasında bulunan şehirlerarası otobüs terminali.

Istanbul’da hangi otogar var?

Türkiye’nin en çok nüfusa sahip olan şehri olarak aynı zamanda karayolu ulaşımının da merkezi kabul edilen İstanbul’da üç tane otogar bulunur:

 • İstanbul Harem Otogarı
 • İstanbul Esenler Otogarı
 • İstanbul Alibeyköy Otogarı
 • Esenler Otogar metro ile nasıl gidilir?

  METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM

  Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu’na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Istanbul Harem otogar hangi yakada?

  Harem Otogarı, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan otogardır. İstanbul ile farklı şehirler arasında seyahat etmek isteyen ve Anadolu Yakası’nda bulunan herkes buradan hareket eder. Otobüsle seyahat ederken otogar ile ilçeler arasında nasıl ulaşım sağlayacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

  Istanbul’da kaç tane otobüs terminali var?

  İstanbul’da Bayrampaşa ve Üsküdar ilçelerinde olmak üzere 2 tane otogar bulunuyor. İstanbul Otogarı olarak adlandırılan Bayrampaşa otogarı; 5 Mayıs 1994 yılında hizmete açıldı. Üsküdar’daki Harem Otogarı ise, 1970’te hizmete girdi.

  See also:  Istanbul Üsküdar Hangi Yakada?

  Istanbul Ümraniye Dudullu otogar hangi yakada?

  Ataşehir Otogarı, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan otogarlarından biridir.

  Bayrampaşa Esenler aynı mı?

  Bayrampaşa ilçe sınırları ilçesinde yer almasına rağmen Esenler ilçe merkezinize yakın olmasından dolayı bu isimle anılmaya başlanmıştır. İçerisinde 168 yazıhanede 324 otobüs firmasının hizmet verdiği otogar, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük dünyanın ise en büyük 3.

  Istanbul otogar sahibi kimdir?

  ‘İstanbul Otogarı işletmesi 25 yıl önce Avrasya Terminal A.Ş.’ye devredildi.Uluslararası Anadolu ve Trakya Otobüsçüler Derneği’nden tahsis sözleşmesi ile yapılan devirde işletme süresi 25 yıl olarak belirlenmişti. Kısa adı AVTER olan şirketin 2017 Faaliyet Raporu’ndan birkaç bilgi: Sürenin bitiş tarihi: 5 Mayıs 2019.

  Esenler Otogar metro nereye gidiyor?

  Otogar İstasyonu’ndan sonra ayrılan hat, Esenler ve Bağcılar Meydan’dan geçerek Kirazlı bölgesinde M3 Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir metro hattı ile entegre olarak sonlanmaktadır.

  Esenlerden Metrobüse Nasıl Gidilir?

  Metrobüs ile Esenler’e gitmek için ise şu güzergahı takip edebilirsiniz;

  1. Size en yakın metrobüs durağından metrobüse binin.
  2. Metrobüsten Merter Metrobüs Durağı’nda inin.
  3. Merter Metro istasyonuna ulaşın.
  4. Aksaray yönüne giden metroya binin.
  5. Metrodan otogarda inin.

  Metro Turizm Esenler Otogar kaçıncı Peron?

  Bu Metro hatları Esenler Otogarı Peron 74 yakınından geçiyor: M1A, M1B.

  Harem Otogarı hangi bölgede?

  Harem, Üsküdar

  Harem
  Üsküdar’ın İstanbul’daki konumu
  Ülke Türkiye
  Bölge Marmara
  İl İstanbul

  Harem Otogar hangi semtte?

  Harem Otogarı 41.011036 enlem ve 29.010744 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Selımıye Mh. ve Üsküdar ilçesine bağlıdır. Harem Otogarı haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Harem Otogarı posta kodu 34668.

  Haremden otobüs kalkıyor mu?

  Harem Terminali’nden Türkiye’nin bütün şehirlerine ve pek çok ilçeye düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.