Istanbul Ölüdeniz Nasıl Gidilir?

İstanbul’a 810 kilometre uzaklıkta bulunan Ölüdeniz’e özel aracınız ile yaklaşık 11 saat 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Ankara -Ölüdeniz arasındaki mesafe 630 kilometre olmakla birlikte özel araçla yolculuk 9 saate yakın sürer. İzmir ’e 347 kilometre uzaklıkta bulunan Ölüdeniz’e aracınızla 5 saatte ulaşabilirsiniz.

Istanbul’dan Fethiye’ye hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan Fethiye’ye Araçla Ulaşım

İstanbul’dan başlayıp Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir üzerinden Torbalı, Aydın Muğla’ya geçip daha sonra Fethiye’ye ulaşmak mümkündür. Bu yolculuk ortalama olarak 9 saat sürmektedir.

Ölüdeniz dolmuşları nereden kalkıyor?

Fethiye Otobüs Terminali’ne ulaştıktan sonra ise minibüslere binerek ortalama 40 dakikada Ölüdeniz’e ulaşabilirsiniz.

Ölüdeniz Fethiye dolmus kaç TL?

Fethiye-Ölüdeniz hattı 6,70 TL’den 7,75 TL’ye, Fethiye-Yanıklar Mahallesi 5,05 TL’den 5,75 TL’ye, Fethiye-Çamköy ve Eldirek Mahalleleri ise şehir içi olarak 3,25 TL’den 3,75 TL’ye yükseldi.

Fethiye Merkez ile Ölüdeniz arası kaç km?

Fethiye Ölüdeniz arası ortalama 14 (km) mesafede ve araçla yaklaşık yarım saat(30 dakika) kadar sürmektedir.

Istanbul Muğla hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan Özel Araçla Muğla’ya Nasıl Gidilir? İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla’ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh yaklaşık olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.

Fethiye istanbul arası kaç saat sürüyor?

İstanbul ile Fethiye arasındaki mesafe, otoyollarda 796 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 556 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 7 saat ve 43 dakika zaman alır ve Aydın, Koşuyolu, Büyükbakkal, Sultanbeyli, Atatürk, Dilovası ve Altınova üzerinden geçer.

Fethiye otobüs bileti ne kadar?

En Popüler Fethiye Otobüs Rotaları

Fethiye otobüs bileti mi aradınız? En ucuz Fethiye otobüs bileti NeredenNereye.com’da! Otobüs firmalarını karşılaştırın, biletinizi online satın alın.
Rota Adı Ortalama Fiyatı Günlük Sefer Sayısı
Denizli – Fethiye 100 TL 5
Konya – Fethiye 150 TL 1
Erzin – Fethiye 180 TL 1
See also:  Istanbul Diyarbakır Uçak Bileti Ne Kadar?

Dalaman Fethiye arası nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanı’ndan Dalaman merkezine gelip buradan 30 dakikada bir Fethiye’ye hareket eden otobüslerle Fethiye’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Dalaman Havalimanı’ndan Havaş servisleriyle, araç kiralayarak veya taksi ile Fethiye’ye ulaşabilirsiniz.

Fethiye dolmuş ne kadar?

Yapılan zamlardan sonra 4 Mart 2022 Cuma tarihi itibariyle toplu taşıma ücretlerinde 4 lira 75 kuruş olan tam bilet 6 lira 65 kuruş olarak, 2 lira 95 kuruş olan öğrenci biletleri ise 4 lira 15 kuruş olarak güncellendi.

Muğla Fethiye ne kadar?

Muğla – Fethiye Otobüs Yolculuğu

En Uygun Bilet 58,00 TL
En Ucuz Firma Pamukkale Turizm
Muğla – Fethiye Arası Kaç Saat? 2s 20dk
En Aktif Firma Pamukkale Turizm
Ortalama Fiyat 58,00 TL

Muğla Fethiye Öğrenci ne kadar?

Buna göre 3,25 TL olan Fethiye’de 0-10 kilometre dolmuş ücreti 3,75, 10-15 kilometre 4,75 TL’ye yükseltildi. Öğrenci ücreti aynen tutulup, 2,35 TL olarak belirlenirken; kredi kartı ile 4 TL, tek kullanımlık Muğla Kart ücreti de 4,75 TL olarak belirlendiği öğrenildi.

Ölüdeniz de neden dalga yok?

Deniz kulağı adı verilen lagün oluşumlarından biri olan Ölüdeniz adeta durgun bir gölü andırmaktadır. Kışın fırtınalı günlerde yakın sahillerde dev dalgalar oluşsa bile Ölüdeniz sakinliğini korumaktadır. Böyle görünmesine rağmen Ölüdeniz’in önemli bir özelliği vardır. Kendisini devamlı yenilediği için suyu cam gibidir.

Kelebekler Vadisi Fethiye arası kaç km?

(Kelebekler Vadisi – Fethiye arası 13 km) Türkiye’nin tanıtımı dendiğinde akla gelen ilk resim Ölüdeniz’dir. Fethiye çevresinin en çarpıcı yerlerinden birisi olan Kelebekler Vadisi, Fethiye ilçesine bağlı olan Ölüdeniz sınırlarında kalan bir cennet alanıdır.

Ölüdeniz de nereye gidilir?

Ölüdeniz’de Gezilecek Yerler

 • Ölüdeniz Tabiat Parkı Ölüdeniz’de yolunuzu düşürmeniz gereken ilk adres Ölüdeniz Tabiat Parkı olmalıdır.
 • Belcekız Plajı
 • Hisarönü
 • Kelebekler Vadisi.
 • Kabak Koyu.
 • Gemile Adası
 • Saklıkent Kanyonu.
 • Patara Antik Kenti.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.