Istanbul Nasa Uzay Sergisi Nerede?

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi’nin (NASA) 50 yılı aşkın uzay çalışmalarını ve deneyimlerini yansıttığı dünyanın en büyük gezici uzay sergisi NASA ”Space Adventure” Uzay Sergisi, HUPALUPA Expo tarafından Metropol İstanbul AVM’de 17 Kasım 2021 tarihinden itibaren ziyaretçilere kapılarını açıyor.

Uzay Sergisi kaç TL?

Serginin biletleri, Biletix ve Mobilet’ten online ya da Metropol İstanbul, NASA Uzay Sergisi girişinde yer alan bilet gişelerinden satın alınabiliyor. NASA Uzay Sergisi bilet fiyatları hafta arası 90 lira tam, 75 lira indirimli; hafta sonları 120 lira tam, 100 lira indirimli olarak belirlendi.

Nasa’nın uzay sergisi nerede?

GAZİANTEP- Uzay yolculuğuna 60 yıl önce başlayan insanoğlunun bu süreçte kullandığı araçlarda bulunan malzemelerin ve kıyafetlerin sergilendiği ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin (NASA) Uzay Sergisi Gaziantep’te açıldı.

NASA uzay sergisi istanbul ne zaman bitecek?

HUPALUPA (NASA SERGİSİ) Haberleri

Ziyarete açıldığı 8 Aralık tarihinden itibaren yaklaşık 100 bin kişi tarafından gezilen dünyanın en büyük gezici uzay sergisi, 13 Mart tarihine kadar gezilebilecek.

NASA uzay sergisi ne kadar sürecek?

NASA’nın 50 yıllık uzay çalışmalarını ve deneyimlerini yansıttığı ve şubat ayı sonuna kadar açık kalacak NASA Uzay Sergisi, bünyesinde yer alan gerçek boyutlu ve tarihi öneme sahip koleksiyon eserleri, interaktif teknolojilerle zenginleştirilmiş VR alanları ile uzayı deneyimleme imkanı sunarken, ziyaretçilerini evrenin

Uzay Sergisi ücretli mi?

Serginin biletleri, Biletix ve Mobilet’ten online ya da Metropol İstanbul, NASA Uzay Sergisi girişinde yer alan bilet gişelerinden satın alınabiliyor. NASA Uzay Sergisi bilet fiyatları hafta arası 90 lira tam, 75 lira indirimli, hafta sonları 120 lira tam, 100 lira indirimli olarak belirlendi.

Uzaya yolculuk kaç lira?

2021’de başlayan uzaya turistik seyahatlerin gelecek yıllarda da sürmesi planlanıyor. ISS’ye düzenlenecek bir yolculuğun fiyatı 50 milyon euroya kadar çıkarken yürüyüşlü seyahatlerde fiyat daha da artacak.

See also:  Sular Ne Zaman Kesilecek Istanbul?

Gaziantep NASA uzay sergisi nerede?

NASA ‘Space Adventure’ Uzay Sergisi, interaktif deneyim alanlarıyla, Müzeyyen Erkul Gaziantep Bilim Merkezi’nde!

NASA uzay Sergisi nasil gidilir?

NASA UZAY SERGİSİ NEREDE, SEGİYE NASIL GİDİLİR? Uzayı keşfetmek isteyen ziyaretçiler, Biletix ve Mobilet üzerinden bilet satın alıp İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Metropol İstanbul AVM’de sergiyi ziyaret edebilirler.

NASA sergisi ne zamana kadar açık?

NASA Uzay Sergisi’ni gezmek için son tarih 19 Mart.

NASA uzay sergisi devam ediyor mu?

8 Aralık’tan bu yana 100 binin üzerinde ziyaretçinin gezdiği NASA Uzay Sergisi, 13 Mart’a kadar açık kalmaya devam edecek. Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), 50 yılı aşkın uzay çalışmalarını ve deneyimlerini NASA Space Adventure sergisinde ziyaretçilere sunuyor.

NASA uzay Sergisi kaç yaş?

– 0-4 yaş grubu çocuklar için (1 Ocak 2017 tarihinden sonra doğanlar) bu etkinlik ücretsiz olup, bu yaş grubu çocuklar için sergi ziyareti yalnızca ebeveyn kontrolünde gerçekleştirilebilir.

Refik Anadol sergi ne zaman bitiyor?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) özel destekçisi olduğu, iştiraklerinden Kültür AŞ’nin ise ana sponsorları arasında yer aldığı Refik Anadol’un “Makine Hatıraları: Uzay” sergisi, 19 Mart – 26 Nisan tarihleri arasında Plevneli Dolapdere’de sanatseverlerle buluştu.

NASA uzay Sergisi biletleri ne kadar?

Genel Giriş – 1 Kişi – 90.00 TL. Öğrenci İndirimi – 1 Kişi – 75.00 TL. Çocuk İndirimi 1 Kişi – 75.00 TL. Aile Paketi 3 -2 Yetişkin +1 Çocuk – 240.00 TL.

NASA doğum günümde hangi fotoğrafı çekti?

Doğum gününüzde çekilen uzay görüntülerine ulaşabilmek için öncelikle sayfanın en altında yer alan linke tıklayınız. Ardından karşınıza çıkacak olan sayfadan ‘Select Month’ alanına doğduğunuz ayı, ‘Select Date’ alanına ise doğduğunuz günü yazınız. İstenilen bilgileri girdikten sonra ‘submit’ tuşuna basınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.