Istanbul Kongre Merkezi Nerede?

İstanbul Kongre Merkezi, İstanbul’un en nezih ve merkezi lokasyonu olan Taksim – Nişantaşı bölgesindeki Kongre Vadisi’nde yer almaktadır. İstanbul Kongre Merkezi’nin etrafında pek çok seçkin cafe, restoran, otel ve alışveriş mekanları bulunmaktadır.

Istanbul kongre merkezi nereye bağlı?

İstanbul Kongre Merkezi, İstanbul’un en nezih ve merkezi lokasyonu olan Taksim – Nişantaşı bölgesindeki Kongre Vadisi’nde yer almaktadır.

Istanbul kongre merkezi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Istanbul Kongre Merkezi yakınından geçiyor: 129T, 30A, 48N, 54K, 55T, 66, 89C, DT1, DT2.

Istanbul kongre merkezi hangi yakada?

İstanbul Kongre Merkezi Nerededir? Darülbedai Caddesi Maçka/Şişli’de yer alan kongre merkezinin Atatürk Havalimanı (Avrupa Yakası) 45 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) 55 dakika mesafesi bulunmaktadır.

Istanbul Kongre Merkezi kac kisilik?

GENEL BAKIŞ İstanbul Kongre Merkezi’nin en büyük salonu olan Harbiye Oditoryumu, 3.028 m2 alana sahip, maksimum 3.555 kişi kapasitelidir. Oditoryumun tek büyük tribüne sahip olması ve kullanışlı oturum dizaynı, önemli etkinliklerin maksimum katılımcıyla gerçekleştirilebilmesini sağlamaktadır.

Haliç kongre Merkezi kaç kişilik?

kongre merkezi olarak kullanılacak en büyük salon 3 bin kişi kapasiteli. tesiste bin 284 kişilik çok amaçlı salon, 2 adet 400’er kişilik sinema veya çok amaçlı salon, 4 adet 100 kişilik toplantı salonu ile 10 adet 50 kişilik grup çalışma odası gibi üniteler bulunuyor. konferans hizmetini sağlayacak her biri farklı

Istanbul Kongre Merkezi ne zaman kuruldu?

Açıklamaya göre, temeli 14 Şubat 2008 tarihinde atılan ve 7 katı yer altında, 5 katı yer üstünde inşa edilen kongre merkezi 330 milyon TL’ye mal oldu.

Taksime gitmek için hangi metro?

Bayrampaşa, Esenler istikametinden Taksim’e gitmek isteyenler; Yenikapı-Havalimanına metrosuna binmeli ve Yenikapı durağında inmelidir. Yenikapı durağından Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Taksim durağına geldiğinde inmelidir.

See also:  Istanbul Kart Hes Kodu Nasıl Yüklenir?

Yenikapı Beşiktaş nasıl gidilir?

Kadıköy, Üsküdar, Yenikapı ve Kazlıçeşme’de durakları bulunan Marmaray hattını kullanacaksanız; Yenikapı durağında inebilir ve ardından 30D İETT hattını kullanarak Beşiktaş’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmaray ile ulaşım ücreti, ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Hacıosman Metro durağına nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Hacıosman Metro İstasyonu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 151, 152, 29D, 62H.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-03, MİNİBÜS: SRY-04, MİNİBÜS: SRY-15.

Harbiye Açık Hava Konser alanına nasıl gidilir?

Harbiye, Şişli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 30A, 93T.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31.

Konya Selçuklu Kongre Merkezi hangi durakta?

1. Organize Sanayi durak, Selçuklu Kongre Merkezi İnşaat Alanı konumuna en yakındır.

Harbiyeden Beşiktaşa nasıl gidilir?

beşiktaş-harbiye dolmuşları

  1. beşiktaş vapor iskelesinin önünden hareket ederek akaretler – teşvikiye – nişantaşı güzergahı üzerinden harbiye’ye ulaşan sarı, arı maya gibi dolmuşlar.
  2. turkish bank genel mudurluk binasinin arkasi bu istikametteki son duraktir.

Harbiye oditoryumu kaç kişilik?

3.705 kişilik geniş ve ferah oditoryumu, dünya standartlarına uygun modern toplantı salonları, 16.000 m2’lik çok amaçlı sergi – fuar merkezi ve 850 araç kapasiteli otopark alanı ile ulusal ve uluslararası platformda ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Malatya Kemal Sunal sahnesi nerede?

İstasyon kavşağında bulunan Malatya Kongre ve Kültür Merkezi, 608 ve 220 kişi kapasiteli Fahri Kayahan ve Kemal Sunal Salonları ile bölgedeki kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.