Istanbul Kadıköy Pazarı Hangi Gün?

1 – Kadıköy Pazarı / Salı ve Cuma günleri İstanbul’un en eski pazarlarından Tarihi Salı Pazarı olarak da bilinen Kadıköy pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. Pazarda taptaze meyveleri, rengarenk kumaşları ve klasik eşyaları uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkün.

Kadıköy giysi pazarı ne zaman?

Kadıköy bölgesinin en büyük ve en meşhur pazarıdır.Salı günleri kurulur,bundan dolayı salı pazarı adını almıştır.Sebze ve meyve dışında tekstil,kozmetik vb çok daha fazladır.Sosyete pazarı da denir.

Kadıköy Salı Pazarı ne zaman açılıyor?

Kadıköy Salı Pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. Salı günü gidenler daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahların açıldığını görebilirler. Ama asıl alışverişin döndüğü gün Cuma…

Kadıköy Cuma pazarı hangi durakta?

Göztepe Köprüsü durak, Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakındır.

Kadıköy Salı pazarında ne satılıyor?

Kadıköy Salı Pazarı’nın Özellikleri Neler?

 • Kıyafet. Tarihi Salı Pazarı’nda cuma günleri giyim ve tekstil ürünleri ağırlıklı tezgahlar satış yapıyor.
 • İkinci El Eşya. Tekstil ürünleri ve kumaşların satıldığı gün olarak bilinen cuma, aynı zamanda ikinci el eşya satışının da yapıldığı gün.
 • Sebze ve Meyve.
 • Kadıköy pazarı ne zaman nerede?

  Kadıköy Salı Pazarı, İstanbul’da kurulan en eski pazarlardan biri olduğu için Tarihi Salı Pazarı adıyla da anılıyor. Fikirtepe’de kapalı bir alana kurulan pazarın adı salı pazarı olsa da pazar Salı ve Cuma günleri olmak üzere haftada iki gün açılıyor.

  Kadıköy Salı Pazarı ikinci el mi?

  Öyle ki bir çok belediye Kadıköy Salı Pazarı’na ücretsiz otobüs seferleri bile düzenliyor. Özellikle Cuma günü tekstil ve bit pazarının kurulması Salı pazarını daha cazip bir hale getiriyor. İkinci el eşyaların ağırlıkta olduğu tezgahlarda ne ararsanız var desek abartmış olmayız.

  See also:  Çerkezköy Den Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?

  Kadıköy Salı Pazarı güzel mi?

  Meyvesi,sebzesi,giysileriyle güzel ve temiz bir yerdir.Cok kalabalik olur.Ayakkabi ve kiyafetleri cok uygun fiyata buradan alabilirsiniz. Her gün farklı bir semtte tezgâh açan esnafın salı günleri, adı havalı da olsa Kadıköy de kurduğu bildiğiniz pazar yeri.

  Salı Pazarı için hangi metro durağı?

  Kadıköy bölgesinde bulunan Tarihi Salı Pazarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Göztepe durak, Kadıköy içindeki Tarihi Salı Pazarı konumuna en yakındır.

  Kadıköy pazarı hangi durak Metrobüs?

  Uzunçayir Metrobüs durak, Kadıköy içindeki uzun çayir sali pazari konumuna en yakındır.

  Kadıköy sosyete pazarı hangi durakta?

  Erenköy, Kadıköy bölgesinde bulunan Sosyete Pazarı konumuna en yakın tren durağı hangisidir? Erenköy durak, Erenköy, Kadıköy içindeki Sosyete Pazarı konumuna en yakındır.

  Kadıköy pazarı hangi Metrobüs Durağı?

  Kadıköy Salı Pazarı’na metrobüs ile ulaşım oldukça basittir. Metrobüs duraklarından biri olan Uzunçayır Metrobüs durağında inerek kolayca pazara ulaşabilirsiniz.

  Salı pazarı butik güvenilir mi?

  Salı Pazarı Butik (Instagram) Çakma Ürün Satıyor

  Çakma ürün satıyorlar. Ayrıca sorduğunuzda da orijinal ürün diyorlar. İade istediğimizde de terbiyesizleşiyorlar. Ben bu kadar kötü bir firma görmedim.

  Kadıköy bit pazarında neler var?

  Kadıköy bit pazarında bulabileceğiniz eşyalar arasında; bilgisayar parçaları, laptop çeşitleri, iPhone modelleri, tabletler, elektronik cihazlar, ucuz kıyafetler ve koleksiyoncular içinde DVD filmler, plaklar ve kasetler bulmak mümkün olacaktır.

  Kadıköy Salı pazarı Marmaray hangi durak?

  Kadıköy Salı Pazarı’na Marmaray ile ulaşım için herhangi bir Marmaray durağından Göztepe istasyonu tarafına binerek tren Göztepe durağına ulaştığında inmek gerekmektedir. Sonrasında yaklaşık iki kilometrelik bir yürüyüşün sonunda Kadıköy Salı Pazarı’na ulaşılmış olunmaktadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.