Istanbul Istoç Nerede?

İSTOÇ Nerede, Nasıl Gidilir İSTOÇ İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunmaktadır. Anadolu yakasından gelenler için Kadıköy Söğütlüçeşme ‘den Metrobüse binerek Merter ‘de ininiz. Buradan Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Otogar ‘da ininiz.

İstanbul Istoç nereye bağlı?

İSTOÇ, Bağcılar ilçesinde faaliyet gösteren bir ticaret sitesinin adıdır. İstanbul Toptancılar Çarşısı’nın kısaltılmış adı İSTOÇ’tur ve İSTOÇ Ticaret Merkezi olarak geçmektedir.

Istoça metro var mı?

M3, Bagcilar bölgesinde bulunan İstoç Metro İstasyonu konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Bağcılar Istoç nereye bağlı?

İstoç So 41.067795 enlem ve 28.820280 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Mahmutbey Mh. ve Bağcılar ilçesine bağlıdır.

Istoça hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstoç yakınından geçiyor: 146B, 146M, 76O, 78.

Istoç alışveriş merkezinde neler var?

Züccaciye, ev dekor ürünleri, hediyelik eşyalar, kırtasiye, oyuncak, hırdavat, av malzemeleri, temizlik malzemeleri ve daha bir çok ticari emtianın toptan satışı istoc.com’da.

Istoç Avrupa yakasında mı?

İstoç İstanbul toptancılar çarşısı olarak açılımı bulunan ve genel olarak istoç İstanbul Avrupa yakasında bulunan Toptancılar sitesi olarak bilinen bir mekan olarak bilinmektedir.

Istoç metro açıldı mı?

İSTOÇ Metro İstasyonu, İstanbul metrosunun M3 hattında yer alan metro istasyonudur. İstasyon Bağcılar’ın kuzeydoğusunda İSTOÇ’ta yer almaktadır. İstasyon 14 Haziran 2013 tarihinde açılmıştır.

Mall of Istanbul metro ile nasıl gidilir?

Yenikapı’dan Kirazlı – Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

212 AVM hangi metro durağı?

İkitelli Köprüsü-2 durak, Bagcilar içindeki 212 AVM konumuna en yakındır.

Istoç Toptan nedir?

İstoç Bağcılar Mahmutbey’ de bulunan toptan alışveriş merkezidir. 1979 yılında modern çalışma prensibi amacıyla kurulan istoç, İstanbul toptancılar çarşısı adında kurulmuştur. Zamanla istoç toptancılar çarşısı istoç olarak kısaltılmıştır.

See also:  Istanbul Öğrenci Kartı Ne Kadar?

Istoç cumartesi günü kaça kadar açık?

İstoç çalışma saatleri bakımından yaz aylarında sabah 08:30 da açılan ve genel olarak iş yerlerinin saat 19:00 da kapandığı, cumartesi günleri öğlen saat 15:00’a kadar açık olan iş yerleri Pazar günleri tam gün kapalıdır.

İstanbul Mahmutbey hangi yakada?

Mahmutbey, Bağcılar

Mahmutbey
İl İstanbul
İlçe Bağcılar
Coğrafi bölge Marmara Bölgesi
Rakım 89 m (291 ft)

31Y ne zaman gelir?

31Y otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:20’da çalışmaya başlıyor ve 07:05’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: hafta içi.

Şirinevler’den Istoç a nasıl gidilir?

Bagcilar bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Sirinevler – Istoç Minibüsü adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 97GE, 97M, 98E, HT1, HT12.
  2. Metro: M1B, M3.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-18, MİNİBÜS: A-201, MİNİBÜS: A-29, MİNİBÜS: A-31.

146B nerede?

146B (İETT)

146B otobüs hattının ilk durağı Eminönü olup son durağı Başakşehir Metrokent durağıdır. 146B (Eminönü‎→Başakşehir Metrokent), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 146B hattında 50 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 69 dakika.

Leave a Reply

Your email address will not be published.