Istanbul Havalimanı Ndan Sabiha Gökçene Nasıl Gidilir?

Transferiniz için toplu taşıma araçlarını kullanmak istiyorsanız, şu an için otobüs tek seçeneğinizdir. Havaist otobüsleri HVİST-13, İstanbul Uluslararası Havalimanı’ndan 90 dakikada bir hareket etmekte ve yaklaşık 110 dakikada Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmaktadır.

Istanbul havalimanı Sabiha Gökçen arası kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı İle İstanbul Havalimanı arası Havaist Otobüsleri bilet fiyatı : Sabiha Gökçen Havaist ücreti : 67.00 TL’dir. Havaist Havalimanı Otobüslerinde Nakit para ve kredi kartı geçmektedir.

Sabiha Gökçen’den Istanbul Havalimanı’na Havaş var mı?

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İstanbul Havalimanı’na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı’na ulaşabilirler.

Havaist Sabiha Gökçen gider mi?

Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ‘Sabiha Gökçen H.L.’ İETT durağında bulunmaktadır. Sabiha Gökçen HAVAİST durağının tam konumunu ve sokak görüntüsünü aşağıdaki haritalarda bulabilirsiniz. HAVAİST Duraklarında Bu Tarz Durak Levhası Bulunmaktadır.

İstanbul Sabiha gökçene nasıl gidilir?

Metroyla havalimanına ulaşabilmek için de Tavşantepe-Kadıköy Metro hattının Soğanlık durağında inmeniz ve 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binmeniz gerekiyor. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye kadar uzatıldığından, metrodan Pendik durağında inip taksiyle hava limanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen yolu kaç TL?

Samandıra yolu üzeri geçiş ücretleri; 1. sınıf araçlarda 27,00 TL, 2. sınıf araçlarda 31,50 TL, 3. sınıf araçlarda 46,50 TL, 4. sınıf araçlarda 58,50 TL, 5. sınıf araçlarda 71,00 TL ve 6. sınıf araçlarda 10,75 TL’ dir.

Sabiha Gökçen Havaalanından nerelere servis var?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehrin farklı noktalarına hareket eden otobüs hat ve güzergâhları aşağıdaki gibidir;

 • E3 – Havalimanı – 4.
 • E9 – Havalimanı – Bostancı
 • E10 – Havalimanı – Kurtköy – Kadıköy.
 • E11 – Havalimanı – Kadıköy.
 • 16S – Havalimanı – Metrobüs Uzunçayır.
 • MR60 – Havalimanı – Pendik YHT.
 • See also:  Nereye Gidelim Istanbul?

  Sabiha Gökçen Havalimanı Havaş nereden kalkıyor?

  Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

  Sabiha Gökçenden Havaş nerelere gider?

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Taksim ve Kadıköy Yönüne, Taksim’den ve Kadıköy’den de Sabiha Gökçen Havalimanı’na karşılıklı olarak TH-1 / SG-2 Havabüs otobüsleri ulaşım hizmeti vermektedir.

  Marmaray Sabiha Gökçen Havalimanı’na gidiyor mu?

  Marmaray sabiha gökçen havalimanı’na ulaşmak için alternatif yöntemlerden bir diğeridir. Size en yakın Marmaray durağından Marmaray’a binmelisiniz. Anadolu Yakası’na geçtikten sonra Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağında inebilirsiniz. Sabiha Gökçen’e en yakın marmaray durağı Ayrılık Çeşmesi durağıdır.

  Havaistte istanbul kart geçerli mi?

  Havaist otobüslerinde ödeme olarak nakit kabul edilmiyor.Ödeme İstanbul Kart ile veya online olarak sitesi yada Havaist mobil uygulaması üzerinde kredi kartı ile ödenebilir.

  Havataş Taksim Sabiha Gökçen ne kadar sürer?

  Sefer süresi ortalama 1.5 saat olup trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

  Avrupa yakasından Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

  Avrupa Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmek için öncelikle size en yakın yerden metrobüse binmelisiniz. Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inip, Ünalan durağından metroya binin. Daha sonra Kartal durağında KM22 no’lu belediye otobüsüne binerek Sabiha Gökçen’e ulaşabilirsiniz.

  Pendik Marmaray dan Sabiha gökçene nasıl gidilir?

  Marmaray+Metro

  Metro durağının önünden KM22 nolu otobüse binerek terminale ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası’ndan size en yakın duraktan metroya binecek, Kartal durağında ineceksiniz. Kartal metro durağının önünden bineceğiniz KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

  MR60 Pendik Sabiha Gökçen kaç dakika?

  MR60 (Pendik‎→Sabiha Gökçen Havalimanı), hafta içi çalışıyor. Ek bilgi: MR60 hattında 18 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 35 dakika.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.