Istanbul Havalimanı Ndan Sabiha Gökçen Nasıl Gidilir?

Transferiniz için toplu taşıma araçlarını kullanmak istiyorsanız, şu an için otobüs tek seçeneğinizdir. Havaist otobüsleri HVİST-13, İstanbul Uluslararası Havalimanı’ndan 90 dakikada bir hareket etmekte ve yaklaşık 110 dakikada Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmaktadır.

İstanbul Havalimanı Sabiha Gökçen arası kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı İle İstanbul Havalimanı arası Havaist Otobüsleri bilet fiyatı : Sabiha Gökçen Havaist ücreti : 67.00 TL’dir. Havaist Havalimanı Otobüslerinde Nakit para ve kredi kartı geçmektedir.

İstanbul Havalimanı Sabiha Gökçen kaç dakika?

İstanbul Yeni Havaalanı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arası mesafe yaklaşık 81 km dir. İstanbul Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 110 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

HAVAİST Sabiha Gökçen gider mi?

Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ‘Sabiha Gökçen H.L.’ İETT durağında bulunmaktadır. Sabiha Gökçen HAVAİST durağının tam konumunu ve sokak görüntüsünü aşağıdaki haritalarda bulabilirsiniz. HAVAİST Duraklarında Bu Tarz Durak Levhası Bulunmaktadır.

HAVAİST ücretleri ne kadar?

Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları yolculuk mesafesine göre belirlenmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren otobüslerde ödemeler sadece ‘İstanbulkart’ ve kredi kartı ile yapılabiliyor.

İstanbul Havaş nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Istanbul Havalimani Taksim Taksi kac para?

İstanbul Havalimanı’ndan Taksim’e taksi fiyatı ne kadardır? İstanbul Havalimanı’ndan (IST) şehir merkezindeki Taksim bölgesine yolculuk ücreti yaklaşık 15,0€/17.65$ (150₺) olup seyahat süresi yaklaşık 40 dakikadır.

See also:  Istanbul Kartta Ne Kadar Para Var Nasıl Öğrenebilirim?

Taksim ile Sabiha Gökçen arası ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı Taksim arası mesafe yaklaşık 45 km dir.

Istanbul yeni havalimanı Atatürk arası kaç km?

Atatürk Havalimanı ile İstanbul Yeni Havaalanı arası mesafe olarak yaklaşık 35 km dir.

Pendik Sabiha Gökçen Havalimanı arası kaç kilometre?

9 kilometrelik Sabiha Gökçen Pendik metro güzergahında yolculuk süresinin yaklaşık 13,5 dakika sürmesi bekleniyor.

Sabiha Gökçen Havalimanından nerelere servis var?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehrin farklı noktalarına hareket eden otobüs hat ve güzergâhları aşağıdaki gibidir;

 • E3 – Havalimanı – 4.
 • E9 – Havalimanı – Bostancı
 • E10 – Havalimanı – Kurtköy – Kadıköy.
 • E11 – Havalimanı – Kadıköy.
 • 16S – Havalimanı – Metrobüs Uzunçayır.
 • MR60 – Havalimanı – Pendik YHT.
 • Sabiha Gökçenden Havaş nerelere gider?

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Taksim ve Kadıköy Yönüne, Taksim’den ve Kadıköy’den de Sabiha Gökçen Havalimanı’na karşılıklı olarak TH-1 / SG-2 Havabüs otobüsleri ulaşım hizmeti vermektedir.

  HAVAİST nakit ödeme var mı?

  Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

  HAVAİST istanbul kart geçerli mi?

  Havaist’e binerken ödemeler bilet satış noktaları veya belirlenen ara duraklardan nakit olarak, araç içerisinde banka/kredi kartı ile yapılabilir, ayrıca biniş öncesinde Havaist mobil uygulaması veya hava.ist web adresi üzerinden online ödeme ile araçlara binişte kullanmak üzere QR kod alınabilir.

  Havabüs ücreti nakit mi?

  İETT ye bağlı İstanbul Havalimanı Otobüs hatlarında bilet ücreti 2 tam bilet olup indirimli tarife geçerli değildir. Öğrenci, Öğretmen, Emekli indirimi buulunmamaktadır. İstanbulkart ile Tam bilet :7,67 TL olup 2 Tam bilet ücreti 15,34 TL’dir. Otobüslerde Nakit para geçmemektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.