Istanbul Havaalanına Nasıl Gidilir?

İstanbul Hava limanı D20 yolu üzerinde bulunmaktadır. Bu yolun bir ucu da Tem oto yoluna bağlanmaktadır. Yakınında ise O-6 bağlantısı bulunmaktadır. Bu yola Tem üzerinden bağlanılması mümkündür. Ayrıca İstanbul Hava Limanına Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden Kuzey Marmara otoyolu ile ulaşabilirsiniz.

HAVAİST ücreti ne kadar?

Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları yolculuk mesafesine göre belirlenmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren otobüslerde ödemeler sadece ‘İstanbulkart’ ve kredi kartı ile yapılabiliyor.

HAVAİST ücret ödeme nasıl yapılır?

Ödeme yöntemleri nelerdir? Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

Yeni havalimanı HAVAİST nereden kalkıyor?

Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 06.30 seferimiz Beşiktaş Meydan durağımızdan kalkış yapmaktadır.

İstanbul Havalimanı ulaşım nasıl?

* HAVAIST Otobüsleri en pratik, Özel Transfer ise en rahat ve hızlı olanı. * Havalimanı ile şehir merkezi arasında henüz bir Metro hattı yok. Ancak, halen süre, Gayrettepe’den İstanbul Yeni Havalimanı güzergahını da kapsayan M11 hattının inşası tamamlandıktan sonra metro ile ulaşım mümkün olacak.

Havabüs ücreti nakit mi?

İETT ye bağlı İstanbul Havalimanı Otobüs hatlarında bilet ücreti 2 tam bilet olup indirimli tarife geçerli değildir. Öğrenci, Öğretmen, Emekli indirimi buulunmamaktadır. İstanbulkart ile Tam bilet :7,67 TL olup 2 Tam bilet ücreti 15,34 TL’dir. Otobüslerde Nakit para geçmemektedir.

Havaistte para geçiyor mu?

Havaist araçları içerisinde nakit para ile seyahat edilemez.

HAVAİST istanbul kart geçerli mi?

Havaist Otobüsleri Ödeme Seçenekleri

See also:  Istanbul Daki En Büyük Lcw Mağazası Nerede?

İstanbul kart ödemelerinde indirimli kartlar ve aylık abonmanlar geçerli olmaz. Havaist uygulaması üzerinden ödeme yapmak için, akıllı telefona indirilen Havaist uygulaması üzerinden bilet alabilir ve çıkan karekod otobüse binerken kullanılabilir.

Havabüs akbil geçiyor mu?

HAVABUS otobüslerinde İstanbul Kart ve kredi kartı geçerli değildir. 6 yaşına kadar olan çocuklar ise ücretsiz seyahat edebilmektedir. Taksim’den son otobüs 01.00’da, ilk otobüs gece yarısı 03.30’da hareket etmektedir.

HAVAİST ücretsiz mi?

Havaist-Vodafone Promosyon Kodu ile araçlarımıza ücretsiz biniş sağlamak isteyen yolcularımız ‘Vodafone Yanımda’ uygulamasına girdikten sonra Fırsatlar Dünyası adımından Seyahat seçeneğini tıklayacaklar. Burada çıkan seçeneklerden ‘Havaist’te Ücretsiz Transfer’i seçmeleri gerekmektedir.

Havabüs nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Yeni Havalimanı otobüsleri nereden kalkıyor?

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan şehir merkezine olan otobüs hatları şu şekilde: Beylikdüzü Tüyap, Otogar, Bakırköy,Beşiktaş, Alibeyköy Cep Otogarı, Kadıköy, Hacıosman, Tepeüstü, Arnavutköy, Kemerburgaz, Sarıyer, Başakşehir, Bahçeşehir, Mahmutbey Metro, Halkalı ve Mecidiyeköy.

HAVAİST otobüsleri nereden kalkıyor?

 • Sefer saatleri ana duraktan kalkış saatidir.
 • DURAKLAR : Otogar(Esenler) – Otogaryolu – Hasdal – Göktürk – İstanbul Havalimanı
 • DURAKLAR : Halkalı İstasyon – Halkalı Meydan – Güneşpark Evleri – Atatürk Mahallesi Arenapark – Demirciler Sitesi Mall Of – Başakşehir Metrokent – İstanbul Havalimanı
 • Istanbul Havalimanından nerelere otobüs var?

  (Aşağıdaki Listeden Seçin)

 • 1 – Taksim Meydanı’na (İstanbul Havaalanı’ndan)
 • 2 – Zincirlikuyu Metrobüs’e (İstanbul Havaalanı’ndan)
 • 3 – Bakırköy İDO’ya (İstanbul Havaalanı’ndan)
 • 4 – Yenikapı İDO’ya (İstanbul Havaalanı’ndan)
 • 5 – Alibeyköy Otogarı’na (İstanbul Havaalanı’ndan)
 • 6 – Esenler Otogarı’na (İstanbul Havaalanı’ndan)
 • See also:  Istanbul Ölüdeniz Nasıl Gidilir?

  Istanbul Havalimanı’ndan nasıl dönülür?

  Otobüs. Havaist ve İETT otobüsleri İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımı sağlamaktadır. Neredeyse 7/24 kullanılabilen oldukça yoğun hatları olan havalimanı otobüsleri sizi hedefinize seçtiğiniz güzergâha bağlı olarak 7₺-35₺ (0.7€-3.5€ / 0.82$-4.12$) aralığındaki ücretler karşılığında ulaştıracaktır.

  Metrobüs ile yeni havalimanına nasıl gidilir?

  2020 yılının başlarında açılması planlanan M11 Gayrettepe-Yeni Havalimanı metro hattı sayesinde metrobüsle Zincirlikuyu’ya gelip oradan İstanbul Havalimanına metro ile gitmek mümkün olacak.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.