Istanbul Fashion Week Nasıl Katılabilirim?

Başvurular yeni websitemiz fashionweek.istanbul’a 22.01.2021 tarihinden itibaren yapılabilecektir. Aşağıda istenen bilgiler başvuru esnasında başvuru formunda doldurulacaktır. Son başvuru tarihi 29.01.2021’dir. 01.02.2021(moodboard vb.)

Istanbul Fashion Week 2022 nasıl katılabilirim?

Başvurular sadece Tasarımcı, Marka veya Şirket yetkilisi tarafından yapılabilir. Yetkisiz kişilerce yapılan başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru formunda %100 doğru ve eksiksiz bilgiler yer almalıdır. Form da istenen görseller Tasarımcı veya Markaya ait olmalıdır.

Istanbul Fashion Week 2022 ne zaman?

Fashion Week Istanbul 15-18 Mart 2022 tarihleri arasında dijital ve fizikselin bir araya geldiği hibrit bir formatta Soho House Istanbul’da gerçekleşecek.

Fashion Week Istanbul 2022 nerede?

2022-2023 Sonbahar Kış tasarımlarının sergilendiği İstanbul Fashion Week 15-18 Mart günleri arasında Soho House İstanbul’da olacak. Bu sezon 20’den fazla tasarımcı ve tasarımcı markayı bir araya getiren İstanbul Moda Haftası, film gösterimleriyle rengarenk etkinliklerle hareketleniyor.

Fashion Week Istanbul nerede?

Fashion Week Istanbul, yeni sezonunda moda ve sanat dünyasının önemli simalarını ağırlayacağı müzik dolu açılış partisiyle 14 Mart’ta Soho House İstanbul’da kapılarını açacak.

Mercedes Benz Fashion Week nerede?

MBFWI, aynı koleksiyon içerisinde farklı sezonlar için tasarımlar sunmak isteyen tasarımcı markalarına ve tasarımcılara da kapılarını açacak. 30’u aşkın tasarımcının katıldığı dijital etkinliğin podyum çekimleri Galataport ve Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Defile izlemeye giderken ne giyilir?

Gündüz saatlerindeki defilelerde daha canlı renkleri ve desenleri, düz ayakkabıları ve sade bir makyajı tercih edip, akşam şovları için siyahlara, ışıltılı materyallere ve topuklu ayakkabılara yönelebilirsiniz. Giyinirken, düğüne ya da film galasına değil abartısız şıklık isteyen bir davete gittiğinizi aklınızda tutun.

Mercedes Benz Fashion Week 2022 ne zaman?

15 – 18 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek Fashion Week Istanbul’da, Sonbahar-Kış 2022/23 koleksiyonlarını sergileyecek tasarımcılar açıklandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.