Istanbul Bilişim Nasıl Bir Firma?

İstanbul Bilişim, 2002 yılında kurulmuş olan bir e-ticaret firması olarak faaliyet göstermektedir. Ana ürün gamı teknolojik ürünler olan İstanbul Bilişim, aynı zamanda anne ve bebek ürünleri, yapı market ürünleri, kişisel bakım ve moda ürünleri satışı da gerçekleştirmektedir.

Istanbul Bilişim in sahibi kim?

Elektronik ürün satışı yapan İstanbul Bilişim şirketi, 2002 yılında kuruldu. E-ticaret sektöründe ve 160 çalışanı bulunan şirketin sahibi ise 31 yaşındaki Nurettin Yavuz’dur.

Istanbul Bilişim iflas etti mi?

İstanbul Bilişim hakkında iflas kararı verildi.

İstanbul Bilişim’in Temmuz ayında konkordato ilan etmesinden sonra, Ekim ayında mahkeme kararı açıklandı. İstanbul 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, şirketin konkordato talebini reddetti ve iflasına karar verdi.

Firsatlialisveris com güvenli mi?

Firsatlialisveris.com’un yaptığı sitenin mağdurlarındanım. Maalesef ki Ekim ayında beni yanılttılar. Süreç aynı havale-canlı destekle güven verme vs. Mailler-telefon onarımda o gün gelecek bugün gelecek sonuç para yok iade yok ürün zaten yok-siteyi de kapattılar.

Abdullah üngür kimdir?

KURUCUSU ‘YAĞMA’DAN CEZA ALDI

Sanıklar Abdullah Üngür (56), kardeşi Osman Üngür (50), Celal Altun’un (54), silah kullanarak kişiyi hürriyetinden alıkoyma suçundan aldıkları 5 yıl hapis cezası kesinleşti. Üngür kardeşler ile Altun’un nitelikli yağma suçundan aldıkları 10’ar yıl hapis cezası ise Yargıtay’da.

Istanbul Bilişim para iadesi yapacak mı?

Binlerce tüketicinin şikayet ettiği elektronik perakendecisi İstanbul Bilişim konkordato ilan ettiğini duyurdu. Ticaret Bakanlığı, HDP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun şirketle ilgili önergesine yanıt verdi: “Cayma hakkı kullanılan ürünlerde tüketicilere bedel iadeleri hiç gerçekleşmedi.”

Istanbul bilişim son durum ne?

İstanbul Bilişim’in iflasına karar verildi

Asliye Ticaret Mahkemesi’nce reddedildi. Ayrıca mahkeme tarafından şirketin iflasına karar verildi.

Bir alışveriş sitesinin güvenli olup olmadığını nasıl anlarız?

Bir Alışveriş Sitesinin Güvenli Olduğunu Nasıl Anlarım?

See also:  Mall Of Istanbul Da Hangi Magazalar Var?
 • Tarayıcının adres çubuğu kontrol edilmelidir.
 • Alışveriş sitelerinde ödeme sayfasında mutlaka “https” etiketi ve kilit işareti bulunmalıdır.
 • Fiyat bilgisi diğer sitelerle karşılaştırılmalıdır.
 • Sitede kullanılan Türkçe’nin düzgün olup olmadığına bakılmalıdır.
 • Trendyol güvenilir bir site mi?

  Gigapat. Satıcı puanı 10/10 gözüküyor. Muhattap olacağınız taraf Trendyol ve güvenilir bir yer.

  n11 güvenilir bir site mi?

  n11.com, kullandığı yazılımlar ve 100’den fazla fraud (sahtecilik) kontrol filtresi ile maksimum seviyede güvenliği garanti ediyor. Bu filtreler ile, alışverişlerde oluşabilecek sahteciliğe karşı hem kullanıcılarını hem de kendisini koruma altına alıyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.