Istanbul Altınoluk Nasıl Gidilir?

İstanbul’dan Altınoluk’a gitmek için kullanılan ilk yaygın rota olan Bursa yolu üstünden Bursa-Balıkesir-Edremit-Akçay-Altınoluk istikametini kullanmaktır. Bu rota 500 kilometre civarındadır ve yolculuk takriben 5- 5.5 saat sürer. Diğer yaygın rota ise Tekirdağ üstünden Altınoluk’a gitmektir.

Istanbul Altınoluk feribotla kaç saat?

İstanbul Bandırma Üzerinden Feribotla Altınoluk’a Nasıl Gidilir? İstanbul’dan, Bandırma feribotlarına binerek yaklaşık 1 saat 45 dakika sonra Bandırma’ya ulaşabilirsiniz.

Istanbul Altınoluk yeni yol kaç km?

İstanbul Bursa Yolu Üzerinden Altınoluk’a Nasıl Gidilir? İstanbul Bursa Balıkesir Edremit Akçay Altınoluk yol güzergahı yaklaşık 509 km.

Istanbul Çanakkale üzerinden Altınoluk kaç km?

İstanbul’dan, Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu güzergahı ile Altınoluk’a ulaşılabilir. Bu yol güzergahı yaklaşık 433 km.

Altınoluk nerelerde var?

Balıkesir, Edremit’e bağlı olan Altınoluk, Edremit-Çanakkale karayolu üzerinde, Edremit’ e 25 km. mesafede yer alıyor ve Kuzeyinde Kazdağları (İda), güneyinde ise Ege Denizi (Edremit Körfezi) bulunuyor.

Altınoluk otobüsle kaç saat?

Altınoluk – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 49 dakika sürmektedir.

Istanbul Ayvalık feribotla nasıl gidilir?

İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan kalkan deniz otobüsleri ile yaklaşık 2 saatte Bandırma’ya geçebilir, buradan 3 saatlik bir yolculuk ile Ayvalık’a ulaşabilirsiniz. Midilli Adası’ndan feribot ve deniz otobüsleri ile Ayvalık’a yaklaşık iki saatte ulaşmak mümkündür.

Istanbul Balıkesir arası kaç km yeni yol?

İstanbul – Balıkesir Arası

Araba Mesafesi 281 km
Otobüs Mesafesi 394 km
Uçuş Mesafesi 1 sa.
Yaklaşık Mesafe 281 km
Araba Süresi 3 sa.

Istanbul Bursa Osmangazi Köprüsü ile kaç saat?

Osmangazi köprüsü kullanılacaksa da yol şartlarına da bağlı olarak yolculuk 1 saat 22 dakika sürmektedir.

Istanbul izmir arası yol kaç saat?

İstanbul ile İzmir arasındaki mesafe, otoyollarda 477 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 456 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 4 saat ve 10 dakika zaman alır ve Koşuyolu, Büyükbakkal, Sultanbeyli, Atatürk, Dilovası, Altınova ve Ovaakça Çeşmebaşı üzerinden geçer.

See also:  Istanbul-A Ne Zaman Kar Yağacak 2022?

Istanbul çanakkale kaç km ve nasıl gidilir?

Anadolu yakasından Çanakkale şehir merkezi arası ortalama 7 saat sürmektedir. Yaklaşık mesafe ise 508 km’ dir. Detaylı harita için lütfen tıklayınız.

Istanbul çanakkale arası kaç saat sürer?

İstanbul – Çanakkale arası kaç saat? İstanbul – Çanakkale arası yolculuk süresi otobüs veya arabayla ortalama E84 üzerinden 3 saat 50 dakika (368 km), O-5 üzerinden 3 saat 50 (358 km) dakikadır.

Istanbul Ayvalık arası kaç?

Ayvalık ile İstanbul arasındaki mesafe, otoyollarda 278 km dahil olmak üzere karayoluyla 402 km ‘dır. Bu hesaplama için karayollarının kesin uydu koordinatları kullanılmıştır.

Altınoluk nereye gidilir?

Altınoluk’ta gezilecek yerler

 • Şahin Deresi Kanyonu5. Kaz Dağları’ndan Edremit Körfezi’ne uzanan Şahin Deresi’ne ev sahipliği yapan kanyon, hem yürüyüş
 • Mıhlı Çayı3.
 • Başdeğirmen Köprüsü1.
 • Narlı Köyü1.
 • Antandros Antik Kenti0.
 • Hasan boğuldu Şelalesi0.
 • Kaz Dağı0.
 • Tahtakuşlar Etnografya Müzesi0.
 • Altınoluk hangi bölgede yer almaktadır?

  Altınoluk, eski adıyla Papazlık, Balıkesir ilinin Edremit ilçesine bağlı bir mahalledir.

  Altınoluk neyi ile meşhurdur?

  Altınoluk’un en önemli özelliği İtalyanlar’ın zeytinyağı haritasında yeşil hatla belirtildiği gibi, dünyanın en kaliteli zeytinyağlarının üretildiği yer olması. Ege’nin birçok yöresinde olduğu gibi Altınoluk’ta da yemekler çoğunlukla zeytinyağıyla yapılıyor. Zeytinyağı, tatlılar ve pilavlarda dahi kullanılıyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.