Istanbul Akçay Nasıl Gidilir?

İstanbul’dan ulaşım; 1nci güzergah Kocaeli üzerinden, Yalova, Bursa, Balıkesir üzerinden Akçay’a ulaşabilirsiniz. 2nci güzergah, Yenikapı’dan arabalı vapur ile Bandırma’ya geçebilir. Bandırma üzerinden Akçay’a ulaşabilirsiniz.

Istanbul Akçay feribot kaç saat?

Istanbul Akçay feribotla kaç saat? İstanbul ‘dan Akçay ‘a ulaşım için üçüncü alternatif Bandırma feribotunu kullanmak. İstanbul -Bandırma feribotla 1 saat 45 dakika sürüyor. Bandırma’ya geçtikten sonra Susurluk yolunu takip ederek Balıkesir’e, Balıkesir’den de Edremit üzerinden Akçay ‘a ulaşılıyor.

Istanbul Akçay hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan, Tekirdağ, Çanakkale ve Küçükkuyu-Altınoluk-Akçay güzergahı takip edilmeli. Bu yol yaklaşık 450 km. Özel aracınızla gitmeyi tercih ediyorsanız; Tekirdağ – Çanakkale yolunun trafiği daha az olmakla beraber manzarası da daha güzel olan bir seçenek.

Istanbul bursa Akçay arası kaç km?

İstanbul – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay yol güzergahı yaklaşık 492 km.

Bandirmadan Akçay’a Nasıl Gidilir?

Bandırma’dan özel aracınızla geliyorsanız Susurluk yolu üzerinden Balıkesir’e, Balıkesir’den, Edremit’e, Edremit’ten, Akçay’a varabiliyorsunuz. Aracınız yoksa Bandırma feribotlarından indikten sonra feribotların iniş saatine göre düzenlenmiş Edremit – Akçay otobüslerini tercih edebilirsiniz.

İstanbul Balıkesir gemi ile kaç saat?

Sitemizden alacağınız İDO bileti ile 130 dakikada İstanbul’dan Bandırma’ya varabilirsiniz.

İstanbul Edremit arası feribot kaç saat?

Ortalama olarak 1 saat 45 dakika kadar sürecek yolculuk ardından Susurluk yolu üzerinden Balıkesir’e bir yolculuk yapmanız gerekecek. Balıkesir’e kadar tahminen 3 saat sürecektir.

Akçay ile Sarımsaklı arası kaç km?

Sarımsaklı Akçay (Balıkesir) Otobüs Bileti

En Ucuz Sefer 309 km
Sarımsaklı – Akçay (Balıkesir) Arası Kaç Saat 4sa 7dk 5
En Çok Sefer Yapan Firma

Akçaya uçakla nasıl gidilir?

Edremit ilçesinde yer alan Koca Seyit Havalimanı’nı kullanarak rahatlıkla Akçay’a ulaşabilirsiniz. İstanbul’dan yaklaşık 6 saatlik bir otomobil yolculuğu ile de ulaşılabilir.

See also:  Istanbul Kart Nasıl Yüklenir?

Balıkesir Havaalanından Akçay’a Nasıl Gidilir?

Edremit Havalimanı olarak da anılan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan Akçay’a özel transfer hizmeti ile de ulaşmak mümkün. Balıkesir Koca Seyit Havalimanı ile Edremit arasında karşılıklı servisler kalkıyor. Eğer toplu taşımayla Akçay’a gitmeyi planlıyorsanız, tek bir araçla direkt ulaşım bulunmuyor.

Bursa Akçay kaç saat sürüyor?

Bursa – Akçay (Balıkesir) arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 9dk sürmektedir.

Istanbul bursa arası kaç km köprüsüz?

O-5 ve D100 üzerinden 150 km (Osmangazi Köprüsü ile) Ücretli yol kullanılmadan Gebze Otoyolu ve İzmit üzerinden 242 km sürmektedir.

Bursa Akçay arası otobüsle kaç saat?

Bursa – Akçay arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 46 dakika sürmektedir. Bursa – Akçay arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Akçay Altınoluk Arası Kaç Lira?

En Ucuz Akçay – Altınoluk Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Akçay – Altınoluk Arası Otobüsle Kaç Saat: 28 Dakika. Akçay – Altınoluk Arası Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Akçay – Altınoluk Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için obilet.com!
Otobüs Firması Bilet Fiyatı
Metro Turizm 140,00 TL

Izmir Akçay Nasıl Gidilir?

İstanbul’dan Akçay’a ulaşım için üçüncü alternatif Bandırma feribotunu kullanmak. İstanbul-Bandırma feribotla 1 saat 45 dakika sürüyor. Bandırma’ya geçtikten sonra Susurluk yolunu takip ederek Balıkesir’e, Balıkesir’den de Edremit üzerinden Akçay’a ulaşılıyor.

Balıkesir Akçay Nasıl Gidilir?

Balıkesir’e ya da Edremit’e giden tüm otobüs firmaları ile Akçay’a ulaşım sağlanabilir. Edremit’e 8 km uzaklıkta bulunan Akçay için genellikle Edremit otobüs firmaları kullanılıyor ve Edremit’ten günün her saati servis sağlanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.