Forum Istanbul Nerede?

Forum İstanbul; İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde yer alıyor. Hem İETT otobüsleri hem de metro alışveriş merkezinin önüne kadar vatandaşları getirebiliyor. Saat 10:00’da açılan Forum İstanbul saat 22:00’da kapanıyor.

Forum istanbul metro hangi durakta?

Metroyla: Atatürk Havalimanı – Aksaray Metro hattına binip Kocatepe durağında inebilirsiniz.

Forum istanbul hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Forum İstanbul yakınından geçiyor: 32M, 76O.

Forum istanbula tramvay ile nasıl gidilir?

Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz.Forum istanbuldasınız. Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz.Forum istanbuldasınız.

Forum Istanbul Ziraat ATM var mı?

Ziraat Bankası Forum İstanbul Avm Bulunmayan Atm Hkk

Merhaba Bayrampaşa Forum İstanbul AVM Avrupa’nın en büyük AVM merkezlerinden biri ama bütün bankaların ATM bulunmasına karsın Ziraat Bankası ATM bulunmamaktadır. Bu devletin bankasına yakışmamakta ve müşterileriniz mağdur etmektedir.

Marmara Forum için hangi durak?

Bize Ulaşın. Metroyla Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağı ile arasında 50 metre bulunan Bakırköy metro istasyonu durağından İsmail Araz Bulvarı’nı takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.

IKEA için hangi metro durağı?

Bayrampasa bölgesinde bulunan İKEA Bayrampaşa-Forum İstanbul konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Kocatepe durak, Bayrampasa içindeki İKEA Bayrampaşa-Forum İstanbul konumuna en yakındır.

Forum istanbul içinde neler var?

Forum İstanbul’un bünyesinde IKEA, Koçtaş gibi ev dekorasyonları ve mobilya mağazaları; Media markt, Teknosa, Bimeks gibi elektronik mağazaları; Intersport, Decathlon, Adidas, Nike,Puma gibi spor mağazaları; Boyner, YKM,H&M,Pull&Bear,Bershka,Mango,Colin’s,Stradivarius, Marks&Spencer, Zara, gibi giyim ve aksesuar

Forum Istanbul saat kaça kadar açık?

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde yer alan Forum İstanbul AVM, haftanın her günü saat 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.

See also:  Formula 1 Istanbul Kim Kazandı?

Sultangaziden forum istanbul’a tramvay ile nasıl gidilir?

Forum Istanbul tramvayla nasıl gidilir? Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz. Forum istanbuldasınız. Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz.

Axis AVM Kağıthane hangi durak?

Kagithane bölgesinde bulunan Axis konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Tanrıöver Camii durak, Kagithane içindeki Axis konumuna en yakındır.

Kocatepe Metro nerelere gider?

Metro ile kocatepe metro durak sirasi konumuna nasıl gidilir?

 • Başlangıç Kanyon, Levent, Beşiktaş 41 dk.
 • Başlangıç Dilek Pastanesi, Basaksehir.
 • Başlangıç Başakşehir, Basaksehir.
 • Başlangıç Cevahir Alışveriş Merkezi, Şişli.
 • Başlangıç Etiler Marmaris, Basaksehir.
 • Başlangıç Nişantaşı, Nişantaşı, Şişli.
 • Başlangıç Show TV, Sariyer.
 • Ziraat Bankası hangi bankalarla ortak ATM?

  Vakıf Katılım, EmlakBank, Ziraat Katılım, Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası ve PTT Müşterileri İmzalanan Protokol ile Bu Bankaların Tüm ATM’lerini İşlem Limitleri Dâhilinde Hiçbir Ücret Ödemeden Kullanabilecek.

  Ziraat hangi ATM lerde ücretsiz?

  Son dakika haberi! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım müşterileri, bu bankaların tüm ATM’lerini işlem limitleri dahilinde hiçbir ücret ödemeden kullanabilecek.

  Ziraat Bankası hangi ATM lerden para çekebilir?

  Tüm Kamu Bankaları ATM ‘lerinden günlük işlem limitleri dahilinde ücretsiz para çekme ve hesaba para yatırma işlemi yapılabilmektedir. Kartlı ve Kartsız olarak TL, USD, EUR cari hesaplara para yatırılabilmektedir. Yatırdığınız paralar anında hesabınıza geçmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.