Çerkezköy Den Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı Çerkezköy’e yaklaşık 80 km mesafede. Çerkezköy’den İstanbul 3. Havalimanı’na taksi yle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 400 lira civarında tutar. Çerkezköy’den İstanbul Havaalanı’na ulaşmanız yaklaşık 1 saat sürer. (Yeni yapılan 3.

Istanbul Yeni havalimanından Çerkezköy’e servis var mı?

İstanbul Havalimanı’ndan Çerkezköy’e Ulaşım

Buna göre İstanbul Seyahat araçları İstanbul Havalimanı’ndan aldığı yolcuları önce Çorlu Ağır Bakım Hareket Merkezine, ardından Tekirdağ Otogarı’na götürüyor. Çerkezköy’e gidecek yolcular, Çorlu Ağır Bakım Hareket Merkezi’nden ücretsiz servislerle Çerkezköy’e götürülüyor.

Çerkezköy otogardan yeni havalimanına nasıl gidilir?

F5 Tur Çerkezköy İstanbul Havalimanı Seferleri Hakkında

F5 Tur her gün Çerkezköy İstanbul Havalımanı arası Vip otobüs seferleri düzenler. Çerkezköy’den kalkan araç İstanbul Havalimanından sonra Gebze’ye devam eder.

Çerkezköy istanbul yeni havalimanı arası kaç km?

Tekirdağ Çerkezköy ile İstanbul Havalimanı Arnavutköy arası kaç km yaklaşık olarak toplam 81 Kilometre mesafededir. Tekirdağ Çerkezköy İstanbul Havalimanı Arnavutköy arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 1 saat 7 dakika sürecektir.

Sabiha Gökçen havalimanı Çerkezköy’e Nasıl Gidilir?

Pamukkale Turizm1sa 15dk süren İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Çerkezköy varışlı en hızlı servisi sunar. Bu bağlantı için biletler 84,60 ₺ fiyatlıdır.

Çerkezköy Sabiha Gökçen arası kaç km?

Çerkezköy ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW) arasi otobüsler hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs 50,00 ₺
En erken Otobüs Saat 04:00’de
En son Otobüs Saat 20:00’de
Günlük Otobüs bağlantıları 0 Ø
Uzaklık 117,9 km

Istanbul Havaş nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

See also:  Istanbul Kavacık Nereye Bağlı?

İstanbul Havalimanı otopark ücreti ne kadar?

​​​Haziran​​​​​​​​​​​​​​​ ayı boyunca %25 indirimli otopark abonelik ücretleri 4 gün için 175,50 TL, 7 gün için 288 TL, 15 gün için 393,50​ TL ve aylık abonelik için 423,50​ TL’dir.

Çerkezköy bilet ne kadar?

En ucuz İstanbul – Çerkezköy otobüs bileti 45,00 TL’dir.

Yeni havalimanına nasıl gidilir?

* HAVAIST Otobüsleri en pratik, Özel Transfer ise en rahat ve hızlı olanı. * Havalimanı ile şehir merkezi arasında henüz bir Metro hattı yok. Ancak, halen süre, Gayrettepe’den İstanbul Yeni Havalimanı güzergahını da kapsayan M11 hattının inşası tamamlandıktan sonra metro ile ulaşım mümkün olacak.

Esenler Havaalanı arası kaç km?

Esenler Otogarı İstanbul Havalimanı arası kaç km? İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı’na yaklaşık 35-40 km mesafede.

Tekirdağ hangi havaalanına yakın?

Havalimanından Tekirdağ Şehir Merkezine Ulaşım

Tekirdağ’da şehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta yer alan, iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren Tekirdağ Çorlu Havalimanı bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.