Yatakli Sinema Salonu Nerede Istanbul?

Tempur Sinema Salonu’nu sadece Cinemaximum Atakule’de. Tempur yataklarıyla konforlu sinema keyfini mutlaka deneyimleyin.

Istanbul yataklı sinema kaç TL?

Şirket, Güney Kore’de çok yaygın olan yatarak film izlemenin mümkün olduğu sinema salonlarında bilet fiyatını 150 TL olarak belirledi.

Istinye park yataklı sinema ne kadar?

Bilet sistemi ise şöyle: İki kişilik yataklı bölmeler loca olarak satılıyor, fiyatı 150 lira. Tek başınıza izleseniz de 150 lira verip loca bedelini ödemeniz gerekiyor.

Sinema Gold Class ne demek?

Geniş ve yatabilen koltuklarıyla bambaşka bir konfor sunan Gold Class, sinemaseverleri bekliyor. Gold Class salonlarının kendine ait ayrı bir fuaye alanı var. Dileyen misafirlerimiz için telefon şarj ünitesi bulunan salondaki rahat koltuklar konforda sınırı bir üst seviyeye taşıyor.

Tempur sinema yatsan nedir?

Yatsan Tempur, sinema konsepti ile yarattığı bu özel deneyim alanıyla ziyaretçilerin ürünleri film süresi boyunca test etme imkanı veriyor. Günümüzde yatak alış verişleri için bir çok araştırma yapıldıktan sonra, mağazalar aracılığıyla gidip yerinde test etme imkanı bulunmakta.

Atakule istanbul yataklı sinema nerede?

Cinemaximum, İstanbul İstinyepark’taki sinema salonunu baştan aşağı yeniledi ve bir de yataklı sinema salonu açtı. Yataklı sinemalarda “Tempur Sinema” ikonu olur. Tempur Sinema Salonu’nu sadece Cinemaximum Atakule’de mevcuttur.

2020 sinema biletleri ne kadar?

Türkiye’de 2020 yılının temmuz ayında ortalama sinema bileti fiyatı 20,6 TL’dir. – Veri Kaynağı

Yataklı sinema kaç para?

Salon ikişer kişilik 24 locadan oluşuyor. Tek kişilik bilet almak mümkün değil, 2 kişilik loca bileti satılıyor. Dev beyaz perdenin karşısında yatağınızda uzanarak filmi seyretmenin bedeli 2 kişilik bir loca için 150 lira. Sınırsız ve ücretsiz patlamış mısır ve içecek ikramı da yapılıyor.

Cinemaximum bilet fiyatları ne kadar?

Her Pazartesi ve Çarşamba 19 TL ile 35,5 TL arasında değişen özel bilet fiyatları, Cinemaximum’larda seni bekliyor. – Sinema bileti kampanyası sadece 2D ve 3D filmlerde geçerlidir.

See also:  Istanbul Doğalgaz Zammı Kim Yapıyor?

Cinemaximum Gold Class kaç para?

şu an sadece ataşehir watergarden avm’de var. biri 24, diğeri 36 kişilik iki salon, kendine özel fuayesi var. sınırsız kahve ikramı ve terlik-şal hizmeti bulunuyor, ayrıca reklam süresi 3 dakika. koltuklar tuşlar yardımı ile yatar bir hale getirilebiliyor. bilet fiyatı kişi başı 50 tl.

Migros Gold Class ne kadar?

artık antalya migros’a da geldiği görülen gereksiz pahalı bulduğum sinema hizmeti türü. şimdilik bumblebee ve bohemian rhapsody’de var. çarşamba günü 10 tl olan sinema bileti, gold class ile 53 tl. kampanya yapmadıkları sürece o seanslara kimse bilet almaz.

Sinema en iyi hangi koltukta izlenir?

sinema salonunda film izlerken, izlenen filme konsantre olabilmek ve keyif almak açısından oturulan yer önemlidir. en arka sıranın 3 sıra önü orta kısımlar filmden en fazla keyif alınacak oturma yerleridir. bu nokta uzak gelirse aynı hizada önlere doğru gidilebilir.

Mpx sinema ne demek?

3D teknolojisi, yüzde 20 daha geniş ekranı, dijital projeksiyonu ve yükseltilmiş ses sistemiyle Mars Premium Experience; yüksek çözünürlükte görüntüler üretiyor ve standart salonlara oranla daha yüksek ses kalitesi sağlıyor.

Cinemaximum Sky nedir?

Ayrıcalıklı Salonlar

Ev rahatlığında sinema keyfi! Cinemaximum’dan Sky Auditorium! Sinemaseverlere deri koltuklarda konforlu ve rahat bir sinema deneyimi sunan Premium Cinema, Cinemaximum’da seyircilerle buluşuyor! Bugüne Dek Yaratılmış “Gerçeğe En Yakın” Sinema Teknolojisi!

Sinemada starium ne demek?

Starium, lazer sinema projektörünün yüksek parlaklık seviyesi, artan kontrast oranı ve canlı renkleriyle bugüne kadar izlenilen tüm formatlara meydan okuyan, eşi benzeri görülmemiş bir sinema keyfi yaşatıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.