Volkswagen Arena Istanbul Nasıl Gidilir?

VOLKSWAGEN ARENA’YA NASIL GİDİLİR? Volkswagen Arena’ya aracınızla D100, TEM, Büyükdere Caddesi ve Kağıthane – Cendere Yolu olmak üzere toplam dört farklı güzergahtan gelebilirsiniz. Aracınız park etmek için UNIQ İstanbul’un ücretli otoparkından yararlanabilirsiniz.

Volkswagen Arena hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları VW Arena yakınından geçiyor: 41AT, 41E, 47L, 59RS.

Volkswagen Arena hangi metro durağı?

METRO İLE: M2 Yenikapı – Hacıosman hattı – İTÜ Ayazağa Durağı ‘Plazalar’ çıkışından 10 dakikalık bir yürüyüşle Volkswagen Arena’ya ulaşabilirsiniz. OTOBÜS İLE: İETT’nin aşağıdaki hatlı otobüslerinin Tuğla Fabrikası Durağı’nda inerek Volkswagen Arena’ya ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Arena hangi durak?

Maslak Kültür Merkezi durak, Sariyer içindeki Volkswagen Arena konumuna en yakındır.

Watergarden a hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Water Garden AVM yakınından geçiyor: 10A, 11M, 256, 8A, KM46.

Volkswagen Arena kimin konseri?

Volkswagen Arena’da bugüne kadar Darüşşafaka Doğuş’un Euroleague maçları, League of Legends turnuvası, Kristal Elma Festivali Fazıl Say’ın Nazım Oratoryosu, Bob Dylan, Pixies, Travis, Blondie, Jack White, Morissey, Hozier, Imany gibi dünyaca ünlü sanatçıların konserleri, Startup İstanbul, TedX konferansları, Zubizu

Volkswagen Arena nasıl bir yer?

Tribünler oturmalı ve saha içi ayakta toplam 6.500 kişiyi, tamamı oturmalı düzende ise 4.500 kişiyi ağırlayabilmektedir. Dünyanın önde gelen kapalı konser salonlarından biri olarak adından söz ettiren Volkswagen Arena, seyircilere özgün bir konser deneyimi sunmaktadır.

Volkswagen Arena hangi semtte?

Volkswagen Arena (İstanbul)

Volkswagen Arena İstanbul
Wikimedia | © OpenStreetMap
Tam isim Volkswagen Arena İstanbul
Yer Sarıyer, İstanbul, Türkiye
Koordinatlar 41°06′32″K 29°00′28″D

Leventten Göktürk’e nasıl gidilir?

48L otobüs hattı (4.Levent Metro‎→Kemerburgaz / Göktürk Yönü), 4.Levent Metro durağından başlayıp Kemerburgaz / Mecidiyeköy Yönü durağına gidene kadar 68 duraklartan geçiyor. 48L otobüs hattının bu haftaki hareket saatleri: Günde bir kez 08:50’da çalışır. Bu haftaki çalışma günleri: hafta içi.

See also:  Pendik Istanbul Un Hangi Yakasında?

UNIQ İstanbul metro ile nasıl gidilir?

Metro ile — M2 Yenikapı – Hacıosman hattını kullanarak, İTÜ Ayazağa Durağı’nda indikten sonra ‘Plazalar’ çıkışından yapılacak olan ring seferlerle UNIQ İstanbul’a kolayca ulaşabilirsiniz. Yürüyerek gelmeyi tercih edenler için, kompleksin metro çıkışından uzaklığı 10 dakikadır.

Volkswagen Arena kaç kişi?

Mekânın toplam 5800 kişi kapasitesi olup, 304 skybox loca koltuk, 822 premium koltuk, 1392 sabit tribün koltuk, 562 eklenebilir tribün koltuk, 2160 giriş katında oturma ve 3300 giriş katında ayakta seyirciden oluşmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.