Vadi Istanbul Nasıl Gidilir Metro?

Vadi İstanbul a metro ile nasıl gidilir? Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın.

Vadi Istanbul AVM metro ile nasıl gidilir?

Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul’un içine geçiş yapabilirsiniz.

Vadi istanbul Havaray nedir?

Seyrantepe Metro İstasyonu’yla Vadistanbul’u birbirine bağlayan ve Türkiye’nin özel sektör yatırımı olan “Havaray hattı”, Vadistanbul projesini şehrin ana merkezini birbirine bağlıyor.

Turkcell Vadi Konser nasıl gidilir?

Havaray ile Seyrantepe Metrosu’ndan Vadistanbul AVM’ye 3 dakikada erişim sağlanabiliyor. Özel aracı ile Turkcell Vadi’ye gelenler içinde TEM otoyolundan bağlanan yeni yollar, trafik telaşı yaşamadan ulaşım imkanını sunuyor. Geniş otopark kapasitesi, Turkcell Vadi’deki etkinliklere ücretsiz erişim imkanını sağlıyor.

Vadi istanbul’a otobüsle nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Vadi Istanbul Avm adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 41E, 41Y, 47L, 48L.
 2. Metro: M2.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-08.

Vadi istanbul Havaray çalışıyor mu?

Türkiyenin ilk havarayını kullanarak Seyrantepe Metro İstasyonu’ndan yapacağınız aktarma ile Vadistanbul’a kolayca ulaşabilirsiniz.

Havaray ücretsiz mi?

Şu anda Havaray ‘ın ücretsiz olduğunu söyleyen Vadistanbul AVM Genel Müdürü Özgen Özyurt, “Bu hizmeti biz sunuyoruz.

Vadi istanbul Havaray ücretli mi?

Futbol müsabakalarını izlemek isteyen taraftarlar ve daha çok Vadi İstanbul sakinlerinin ulaşımını kolaylaştıracağı düşünülmektedir. Hat açılışından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne devrine kadar olan 2 aylık sürede ücretsiz olacak.

Vadi istanbul Havaray nereye gidiyor?

Vadistanbul Havaray projesi, Artaş-Aydınlı-Invest-AFK Adi Ortaklığı tarafından, Sarıyer Cendere Vadisi ve Seyrantepe İstasyonu- TT Arena Stadyumu güzergahı arasına yapılacak.

See also:  Istanbul Havalimanı Hangi Semtte?

Havaray kaç dakika sürüyor?

Açılışı 29 Ekim’de yapılacak. Havaray 4 dakikada bir 250 kişi getirecek ve götürecek. Ayrıca havaray dışında altyapı için 130 milyon lira yatırım yaptık” açıklamasında bulundu.

Turkcell Platinum nasıl gidilir?

Turkcell Platinium Park’a Gitmek için birçok alternatif bulunmaktadır. Sarıyer’den, Beşiktaş’tan, Maslak’tan otobüs ve Dolmuşlar kalkmaktadır. Detaylı olarak bilgi verecek olursak; Otobüs ile Gidecekler; Ayazağa olarak bilinen yerde bulunan bu yere 41AT, 41C, 41E, 41Y, 48L otobüslerine binerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Vadi istanbul un sahibi kim?

Artaş, Evyap ve İnvest ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul Alışveriş Merkezi, toplam 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…

Vadi istanbul’da ne var?

 • TÜMÜ
 • ATM.
 • Aksesuar.
 • Ayakkabı/Çanta.
 • Büyük Mağazacılık.
 • Dekorasyon/Mutfak/Ev Tekstili.
 • Erkek Giyim.
 • Hipermarket.
 • 48L nereden kalkıyor?

  48L otobüs güzergahının ilk durağı 4.Levent Metro, Levent, Beşiktaş ve son durağı Köprübaşı Mahallesi, Eyüp. 48L, her gün boyunca çalışmaktadır. otobüs – Eyüp (4.Levent Metro‎→Köprübaşı Mahallesi) güzergahında 55 duraklar var ve bu rota için toplam seyahat süresi yaklaşık 78 dakika.

  Vadi istanbul Kağıthane hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Vadi İstanbul yakınından geçiyor: 41ST, 41Y, 44B, 48T, 62G.

  41Y şuan nerede?

  41Y otobüs hattı (Ayazağa / Son Durak Yönü‎→Yenikapı Etkinlik Alanı), Ayazağa / Son Durak Yönü durağından başlayıp Yenikapı Etkinlik Alanı durağına gidene kadar 55 duraklartan geçiyor. 41Y otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:00’da çalışmaya başlıyor ve 22:30’da bitiyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.