Teknofest 2021 Nerede Istanbul?

21-26 Eylül 2021 İstanbul Atatürk Havalimanı Teknofest 2021 ne zaman ve nerede düzenlenecek? Teknofest İstanbul Havalimanı’nda, 21-26 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. TEKNOFEST 2021 her yıl olduğu gibi geçtiğimiz yıl da karşımıza yepyeni projeler ile çıktı.

TEKNOFEST nerede istanbul?

Geçtiğimiz yıl İstanbul’da gerçekleştirilen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, 21 Eylül 2021 – 26 Eylül 2021 tarihleri arasında, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenmişti. Her yıl düzenlenmekte ola TEKNOFEST, bu yıl 30 Ağustos – 4 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

TEKNOFEST giriş nereden?

Samsun merkezli olarak Karadeniz’de gerçekleşecek olan TEKNOFEST 2022 heyecanına ortak olmak için birbirinden farklı Teknoloji Yarışmaları’na ‘https://teknofest.org/tr/competitions/’ adresi ziyaret edilerek başvurulabiliyor.

TEKNOFEST nerede yapılmakta?

Teknofest başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir? Teknofest 2022 ne zaman, nerede düzenlenecek? TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, bu yıl 30 Ağustos – 4 Eylül 2022 tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek.

TEKNOFEST teknoloji fuarı nerede?

FUAR: TEKNOFEST 2022. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde hayata geçirilen ve bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin 30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında Samsun’da düzenlenecektir.

TEKNOFEST 2021 nerede nasıl gidilir?

Tek yapmanız gereken, Üsküdar veya Ayrılık Çeşmesi durağından Marmaray ile Yenikapı’ya geçmek. Oradan da Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı’na aktarma yapmak. Ayrılık Çeşmesi durağına Metrobüs veya Kadıköy-Kartal Metro Hattı’nı kullanarak ulaşabilirsiniz.

TEKNOFEST İstanbul 2022 nerede?

TEKNOFEST 2022 NEREDE YAPILACAK? Teknofest Uzay, Havacılık ve Teknoloji festivali bu yıl 22-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenmişti.

TEKNOFEST nasıl giriş yapılır?

Online kayıt işlemini tamamlayarak festivale ziyarete gelen kişiler iki doz Covid-19 aşısını yaptırmış ise ya da önceden Kovid-19 hastalığını geçirip tek doz aşılarını oldularsa sisteme entegre edilmiş HES kodu üzerinden sağlanan kontrol ile alana giriş yapabilecekler.

See also:  Istanbul Ne Zaman Fethedildi?

TEKNOFEST nasıl ziyaret edilir?

TEKNOFEST ziyaretçi girişi ücretli olmayıp, kayıt gerektirmeyen bir festivaldir. TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen Gösteriler, Aktiviteler ve Seminerler’e katılım ve Uluslararası Girişim Fuarı’nı ziyaret ücretsiz olup herkese açıktır.

TEKNOFEST giriş ücretli mi?

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, kapsamında düzenlenen gösteriler, aktiviteler ve seminerlere katılım ve Take Off Uluslararası Girişim Zirvesi’ni ziyaret ücretsiz olup herkese açıktır.

Antalya TEKNOFEST 2022 nerede?

Teknoloji meraklılarını bir araya getirecek olan ‘Antalya BİLİMFEST’, 31 Mart-2 Nisan tarihleri arasında Antalya Bilim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Antalya Bilim Merkezi, ‘Antalya BİLİMFEST’e ev sahipliği yapacak.

TEKNOFEST 2022 Samsun’da nerede?

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, sosyal medya hesabından, ‘Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, 2022 yılında Milli Mücadele’nin ilk adım şehri Samsun’umuzun ev sahipliğinde düzenlenecek.’ paylaşımını yaptı.

TEKNOFEST roket yarışması nerede?

Gençlerin uzay teknolojileri alanına ilgilerini artırmayı amaçlayan TEKNOFEST 2021 Roket Yarışması, 1-12 Eylül tarihleri arasında Aksaray Tuz Gölü’nde gerçekleştirilecek.

Teknoloji Fuarı İstanbul nerede?

Teknoloji tutkunlarının merak ve sabırsızlıkla beklediği Teknofest 2021 bugün yani 21 Eylül’de başladı. 6 gün sürecek olan Teknofest 2021 fuarı İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek.

TEKNOFEST nerede adresi?

Yapılan açıklamaya göre, her yıl büyük bir ilgi, merak ve heyecanla takip edilen, dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, 21-26 Eylül’de İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek.

Teknofest Havacılık Uzay ve teknoloji festivali nerede yapılacak?

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde, Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve üniversitelerin destekleriyle düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bu yıl 30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında Milli Mücadele’nin

Leave a Reply

Your email address will not be published.