Takip Istanbul Nerede Çekildi?

Fransa yapımı bir aksiyon filmi niteliğinde izleyici ile buluşan Takip: İstanbul filminin büyük bir kısmı İstanbul’da çekilmiştir. Filmin başrollerinde Liam Neeson, Maggie Grace ve Famke Janssen gibi birçok ünlü isim yer alıyor.
Yapım. Çekimler 2012 başlarında gerçekleşti; Liam Neeson ve Maggie Grace sahnelerini Ocak ayında Los Angeles’ta çektiler. İstanbul sahneleri Kasım 2011’de çekildi. Bazı sahneler bir hafta boyunca Fransa’daki Saint-Denis’de Luc Besson tarafından kurulan Cité du Cinéma’nın yeni film stüdyolarında çekilmiştir.

Taken 3 nerede çekildi?

Filmin ana çekimleri 29 Mart 2014’te Los Angeles’ta ve Atlanta’da başladı. 24 Nisan 2014’te, Covington, Georgia’da çekimler başladı ve burada iki gün boyunca Newton College & Kariyer Akademisi’nde sahneler çektiler.

Takip kac seri?

Filmin ikinci hatta üçüncüsünün çevrileceği öngörülmediği için birincisi 96 saat diye çevrilen filmin ikincisinin 96 saatle hiçbir ilişkisi olmadığı için onu da takip diye çevirdiler. Üçüncüye ne fışkı yiyeceklerini bilmediğimiz bu film serisini hep birlikte bir irdeleyelim.

Takip Istanbul hangi kanalda?

Başrollerinde Liam Neeson, Maggie Grace, Famke Janssen’in olduğu ‘Takip:İstanbul’ filmi Kanal D’de!

Leave a Reply

Your email address will not be published.