Mall Of Istanbul Metrobüsle Nasıl Gidilir?

Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz. Mecidiyeköy- Mahbutbey metrosu ile Mahmutbey’e geliniz.

Mall of İstanbul hangi metro durağında?

AVM’ye ulaşım için metro kullanacakların sırasıyla; Taksim, Yenikapı, Bağcılar, Kirazlı Durağı ve Başakşehir metrosuna binmesi gerekmektedir. Mall Of İstanbul’a metro dışından ulaşım sağlamak isteyenler için, İkitelli Sanayi Durağından ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Mall of İstanbul servisleri nereden kalkıyor?

Yenikapı’dan Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul’a giden ücretsiz müşteri servisleri hizmet vermektedir.

Mall of İstanbul hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları MALL OF İSTANBUL ( SAAT&SAAT) yakınından geçiyor: 144M, 146B, 76O, 78C, 79F, HT10.

Mall of İstanbul hangi dolmuş?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Mall Of İstanbul yakınından geçiyor: MİNİBÜS: A-06, MİNİBÜS: A-215, MİNİBÜS: A-47.

Mall of İstanbul 98h hangi durak?

Mall Of İstanbul’a metro dışından ulaşım sağlamak isteyenler için, İkitelli Sanayi Durağından ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra İETT 78C ve 98 numaralı otobüs hatları ile Kayaşehir- İkitelli- Küçükçekmece dolmuş hatlarıyla da AVM’ye ulaşım sağlanabilmektedir.

141 m ile Mall of İstanbul nasıl gidilir?

Küçükçekmece bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of İstanbul C Blok adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 141M, 144M, 146T, 76O, 89F.
  2. Metro: M9.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-06, MİNİBÜS: A-215, MİNİBÜS: A-30, MİNİBÜS: A-47.

Mall of İstanbul Zeytinburnundan nasıl gidilir?

Önce metrobüsün Yenibosna, Zeytinburnu, Merter duraklarının birinden Aksaray-Havalimanı metrosuna aktarma yapıyoruz ve ‘Otogar’ istasyonunda iniyoruz. Buradan da Kirazlı-Başakşehir metrosuna aktarma yapıp ‘İkitelli Sanayi’ istasyonunda inerek Mall of İstanbul’a ulaşabiliriz.

See also:  Istanbul Gölcük Nasıl Gidilir?

M9 metro hattı ne zaman açılacak?

İnşa süreci 2016’da başlayan hattın 6 km uzunluğundaki Bahariye – İkitelli Sanayi – Olimpiyat kısmı 29 Mayıs 2021’de hizmete girmiştir. Hattın kalan 9 istasyonunun 2023’te hizmete girmesi planlanmaktadır.

146T nereden kalkıyor?

146T otobüs hattı (Boğazköy Son Durak / Son Durak Yönü‎→Birlik Mahallesi / Aksaray Yönü), Boğazköy Son Durak / Son Durak Yönü durağından başlayıp Birlik Mahallesi / Aksaray Yönü durağına gidene kadar 55 duraklartan geçiyor. 146T otobüs hattının bu haftaki hareket saatleri: Günde bir kez 21:00’da çalışır.

78B şu an nerede?

78B otobüs hattının ilk durağı Fenertepe Peronlar / Yenibosna Yönü olup son durağı Yenibosna Metro durağıdır. 78B (Fenertepe Peronlar / Yenıbosna Yönü‎→Yenibosna Metro), hafta içi çalışıyor. Ek bilgi: 78B hattında 36 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 64 dakika.

Çam ve Sakura Hastanesi’ne giden minibüsler?

Çam ve Sakura şehir hastanesine giden otobüs / minibüs Listesi; Mimar K. Bulvarın durağında duran minibüsler A:48 (Topkapı – Kayaşehir), A:216 (Sefaköy – Halkalı – Kayaşehir), Şirinevler (Şirinevler – İkitelli Sanayi Sitesi – Kayaşehir), Kayaşehir (Kayaşehir – İkitelli – Küçükçekmece) seferleridir.

Toriuma gitmek için hangi durak?

Ozan Koltuk – Torium AVM ‘Haramidere Sanayi’ metrobüs durağının önünde bulunuyor. Otobüs ile Torium Alışveriş Merkezi’ne ulaşmak için ‘Haramidere Sanayi Sitesi’ durağında inmelisiniz.

Arnavutköy Mall of İstanbul nasıl gidilir?

Arnavutkoy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of Arnavutköy adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 336H, 336M, 36AS, 36AY, 36CB, MK22.
  2. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-15, MİNİBÜS: A-74.

Esenyurt Mall of İstanbul nasıl gidilir?

Esenyurt bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of İstanbul adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 142B, 144M, 147, MR51.
  2. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-216, MİNİBÜS: A-43, MİNİBÜS: BL – 101.

Leave a Reply

Your email address will not be published.