Istanbul Yeniköy Nerede?

Yeniköy (Sarıyer) Nerededir? Yeniköy İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlıdır. İstanbul’un en eski yerleşkelerinden birisidir. Toplamda 20 bin civarında nüfusu vardır ve ünlü Yeniköy hava limanı bu bölgede yer almaktadır.

Istanbul Yeniköy hangi yakada?

Yeniköy (Yunanca: Neohorion (Νεοχώριον), Neohori (Νεοχώρι) veya Nihori (Νηχώρι)), Boğaziçi’nin Rumeli yakasında, Sarıyer ilçesinde İstinye ve Tarabya arasında yer alan semt.

Yenikoy nereye yakın?

Yeniköy İstanbul ilinde yer almakta olup, Yeniköy Sarıyer ilçesine bağlıdır.Yeniköy haritası konumu ise 41° 7′ 17.9436” Kuzey ve 29° 4′ 15.9276” Doğu gps koordinatlarıdır. Yeniköy bağlı olduğu Sarıyer ilçe merkezine 5 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Yeniköy Mahallesi nerede?

Yeniköy Mahallesi Muğla ilinde yer almakta olup, Bodrum Merkez semtinde bulunan Yeniköy Mahallesi Bodrum ilçesine bağlıdır.Yeniköy Mahallesi haritası konumu ise 37° 2′ 32.8056” Kuzey ve 27° 24′ 57.5748” Doğu gps koordinatlarıdır. Yeniköy Mahallesi bağlı olduğu Bodrum ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Kocaeli Yeniköy hangi ilçeye bağlı?

Yeniköy 40.692619 enlem ve 29.877363 boylamda yer almaktadır. Gölcük ilçesine bağlıdır. Yeniköy haritası Kocaeli ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Istanbul Sarıyer hangi yakada?

Sarıyer, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçedir. Güneyden Beşiktaş ve Kâğıthane, batıdan Eyüpsultan ilçeleri ile doğudan İstanbul Boğazı ve kuzeyden Karadeniz ile çevrilidir. Sarıyer İlçesi toplam 38 mahalleden oluşmaktadır.

Yeniköy ne yapılır?

Yeniköy’ü ziyaret ettiğinizde eğer vaktiniz varsa Panayia Kumariotisa Kilisesi ve Yeniköy sahilini mutlaka gezmelisiniz. Gürültüden uzak Yeniköy sahili boyunca uzun bir yürüyüş yapabilir ve kendinizi dinleyebilirsiniz.

Antalya Yeniköy hangi ilçeye bağlı?

Yeniköy, Antalya ilinin Döşemealtı ilçesine bağlı bir mahalledir.

Izmit Yeniköy nereye bağlı?

Yeniköy Mahallesi Kocaeli ilinde yer almakta olup, Yeniköy semtinde bulunan Yeniköy Mahallesi Başiskele ilçesine bağlıdır.Yeniköy Mahallesi haritası konumu ise 40° 42′ 8.4060” Kuzey ve 29° 54′ 8.0388” Doğu gps koordinatlarıdır. Yeniköy Mahallesi bağlı olduğu Başiskele ilçe merkezine 9 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.