Istanbul Şile Ye Nasıl Gidilir?

İstanbul Şile arası yaklaşık 70-80 kilometre arasında. Özel otomobiliniz ile Şile’ye gitmek isteyenler için 1. ve 2. köprü üzerinden (çıkış ve girişlerden biraz önce-sonra) ŞİLE tabelasını takip ederek, TEM üzerinden ise Sarıgazi-Şile yönünü takip ederek Şile’ye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şile’ye Nasıl gidilir ve ne zaman gidilir?

‘Şile’ye nasıl gidilir ve ne zaman gidilir?’ gibi sorulara verilmiş en doğru ve en ayrıntılı cevaplar için yazımızı okumanız yeterli! İstanbul’un şirin ilçelerinden biri olan Şile, her yıl birçok turist tarafından ziyaret ediliyor. Peki, Şile’ye nasıl gidilir? Şile seyahati için en uygun zaman aralığı nedir?

Şile, İstanbul kıyısında yer alan bir yerleşim yeridir.?

İstanbul ‘un kuzeyinde, Karadeniz kıyısında yer alan Şile, bir yüzü Karadeniz’e, diğer yüzü ormanlara dönük yemyeşil bir yerleşim yeri.

Şile’ye uçakla Nasıl gidilir?

Şile’ye uçakla nasıl gidilir: Şile’ye en yakın havalimanı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na Türkiye’nin dört bir yanından ve dünyanın farklı kentlerinden direkt uçak seferleri gerçekleştiriliyor. Sabiha Gökçen Havalimanından Şile’ye nasıl gidilir: Sabiha Gökçen Havalimanı, Şile’nin 63 km güneyinde yer alıyor.

Şile, İstanbul’a bağlı bir şehirdir?

Bilindiği üzere Şile, İstanbul’a bağlı bir ilçedir. Dolayısıyla Şile’ye ulaşmak için öncelikle İstanbul’a ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Uluslararası alanda oldukça önemli iki havalimanına sahip olan İstanbul’a, Türkiye’nin hemen her şehrinden direkt uçuş seferleri düzenlenmektedir.

Üsküdar Şile kaç lira?

Üsküdar ile Şile arası otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 10.75 TL ve öğrenciler için ortalama 5.5 TL’dir. Ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir. Üsküdar ile Ağva arası otobüs ile ulaşım ücreti ise ortalama 16 TL ve öğrenciler için ortalama 8 TL’dir.

Üsküdar Şile Ağva otobüs kaç saat?

139A numaralı İETT hattı (Üsküdar-Şile/Ağva)

See also:  Hes Kodu Ile Istanbul Kart Nasıl Eşleştirilir?

Üsküdar Şemsipaşa durağından kalkıyor ve Şile’den geçerek Ağva’ya kadar 195 dakikada varıyor. Üsküdar’dan ilk sefer 06.45, son sefer ise 21:15. Ancak bu hat 3 farklı yol kullanıyor.

139A ücreti ne kadar?

bir gün önceden bilet alma olayı kalmamıştır. artık ibb’nin işletmeciliğine dahil olarak istanbulkart ile biniliyor, saat başı üsküdar’dan beyaz otobüslerle kalkıyor. kart ücreti 17.07 itibariyle 21.50 tl’dir.

139T kaç TL?

Şile-Üsküdar seferini yapan 139 numaralı Özel bir işletmeye ait yolcu otobüsleri son fiyat zammından sonra 11 TL olan tam bilet ücretini 14.5 TL’ ye, 8 TL olan öğrenci ücretini 11 TL’ ye yükseltmiştir. Belediyeye ait tek bir hat bulunmakta olup (139T Şile -Tepeüstü) oda sefer aralıkları çok uzun, ye

139A aylik akbil geçiyor mu?

139a seferlerinde aylik akbil gecerli mi? Merhaba, 139A Hattımızda Abonman kart geçerli değildir. iett.istanbul/webimage/files… linkinden hattımızın ücret tarifesini inceleyebilirsiniz.

Şileye metro gelecek mi?

Şile’ ye En Yakın Metro Durağı Türkiye’nin ilk sürücüsüz; Anadolu Yakası’nın da ikinci metro hattı olan M5 Üsküdar-Çekmeköy Hattı’dır. Çekmeköy Meydanı’nda başlayan yeraltı demiryolu treniyle, Ümraniye ilçe merkezinden geçerek, Üsküdar Meydanı’na yaklaşık 45 Dk. içinde ulaşmak mümkündür.

Şile Ağva hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları sile agva otobusu yakınından geçiyor: 11ÜS, 14BK, 14ŞB, 9K.

Şile Otobüs bileti nereden alınır?

Şile Otobüs Bileti

 • Şile en uygun otobüs biletlerini bilet11.com’dan ucuz fiyatla satın alabilirsiniz.
 • Şile otobüs firmaları biletlerini listesini bilet11’de sıralayabilir, Şile otobüs saatleri seçenekleri arasından size en uygun Şile otobüs biletini online olarak kredi kartı yada para kartı ile satın alabilirsiniz.
 • 139A hangi duraklardan geçer?

  Varış yeri: Ağva Merkez / Merkez Yönü‎→Şemsipaşa (78 durak)

 • Ağva Merkez / Merkez Yönü Saatler.
 • Yeşilçay Anadolu Lisesi. Saatler.
 • Kandıra Köyü Sapağı / Sıle Yönü Saatler.
 • Yakuplu Sapağı / Sıle Yönü Saatler.
 • Kılıçlar Köyü Sapağı Saatler.
 • Koltu Köyü Sapağı Saatler.
 • Dolmabahçe Caddesi. Saatler.
 • İSaköy Sapağı Saatler.
 • See also:  Özel Güvenlik Ruhsat Harcı Nereye Yatırılır Istanbul?

  139T kaç saat sürüyor?

  139T otobüs güzergahının ilk durağı Tedaş Önü / Sıle Yönü, Şile ve son durağı Tepe Üstü, Ümraniye. 139T, her gün boyunca çalışmaktadır. otobüs – Ümraniye (Tedaş Önü / Sıle Yönü‎→Tepe Üstü) güzergahında 37 duraklar var ve bu rota için toplam seyahat süresi yaklaşık 98 dakika.

  Üsküdar Ağva Nasıl Gidilir?

  Üsküdar Şemsipaşa Caminin hemen karşısından kalkan 139 ve 139A numaralı belediye otobüsleriyle de Ağva’ya gidebilirsiniz. Üsküdar’dan kalkan otobüslerin diğer yolcu transfer merkezi ise Ümraniye Çarşı. Avrupa yakasından Ağva’ya veya Şile’ye otobüs bulunmuyor bildiğim kadarıyla.

  Öho ne demek?

  İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT) ile İstanbul’a hizmet sağlayan özel halk otobüsü şirketleri (ÖHO) arasında dönüşüm anlaşması imzalandı. Anlaşmaya göre, özel halk otobüsleri artık İETT çatısı altında hizmet verecek.

  522 çift bilet mi?

  Tam bir vurgun ve soygun üstelik iki kıta arasında yapılan taşımada başka bir haksızlık daha var. 522,122-C, 121-B,121-BS tek bilet diğer köprüleri geçen otobüsler çift bilet.

  Metro fiyatı ne kadar?

  Tek geçişlik bilet:15,00 lira. İki geçişlik bilet: 25,00 lira. Üç geçişlik bilet: 32,00 lira. Beş geçişlik: 49,00 lira.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.