Istanbul Sabiha Gökçenden Bursaya Nasıl Gidilir?

HAVAİST otobüsleri ile İstanbul Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen ‘e gelen yolcular ardından İstanbul Konfor Seyahat otobüsleri ile Bursa’ya devam ediyor. İstanbul Havalimanı’ndan Bursa’ya gitmek yaklaşık 3 saat 45 dakika sürüyor. Bilet ücreti ise 100 TL.

İstanbul Sabihadan Bursa’ya nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Bursa’ya ulaşım hizmeti sağlayan Burulaş otobüsleri haftanın 7 günü sabah 06.30 ile gece 01.45 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bursa’dan Sabiha Gökçen Havalimanı’na da yine aynı şekilde haftanın 7 günü 02.30 ile 23.30 saatleri arasında ulaşım hizmeti verilmektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen Bursa otobüs kaç saat?

Bursa ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW) arasi otobüsler hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs 100,00 ₺
En erken Otobüs Saat 02:15’de
En son Otobüs Saat 02:15’de
Günlük Otobüs bağlantıları 0 Ø
Uzaklık 82,2 km

Sabiha Gökçen Bursa kaç TL?

Nilüfer Turizm tarafından düzenlenmekte olan Sabiha Gökçen Bursa otobüs bileti fiyatı 100 TL olmaktadır.

Sabiha Gökçen Bursa Havaş kaç TL?

Sabiha Gökçen Bursa Otobüs Bileti Fiyatı 75 TL.

Sabiha Gökçen Bursa Terminal kaç dk?

Nilüfer Turizm Bursa Sabiha Gökçen havalimanı arası ortalama süre 1.30 ile 2 saat arası değişiklik göstermektedir.

Istanbul havalimanı Burulaş otobüsleri nereden kalkıyor?

BBBUS otobüslerimiz 22.10.2019 tarihi itibariyle, Bursa Şehirler arası Otobüs Terminali’nde ki 94-95-96-97-98-99 numaralı peronlardan hareket etmektedir.

Istanbuldan bursaya nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

İstanbul Bursa arası kaç km köprüsüz?

O-5 ve D100 üzerinden 150 km (Osmangazi Köprüsü ile) Ücretli yol kullanılmadan Gebze Otoyolu ve İzmit üzerinden 242 km sürmektedir.

See also:  Istanbul Ataşehir Nerede?

Bursa Sabiha Gökçen otobüs Burulaş kaç saat?

Bursa ile Sabiha Gökçen Havalimanı arası Yaklaşık olarak yolculuk Süresi : Yaklaşık 1,5 saat olup, Hava şartlarına ve trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

İstanbul Bursa arası otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 52 dakika sürmektedir. İstanbul – Bursa arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

250 Sabiha Gökçen kaç TL?

Sabiha Gökçen’den Gebze’ye ise haftanın her günü sabah saat 06.00 ile gece saat 23.00 arasında seferler gerçekleştiriliyor. Gebze Otogar ile Sabiha Gökçen Havaalanı arasında hizmet veren otobüsün ücretleri ise tam 8 TL, öğrenci 5 TL, indirimli 6,5 TL, paralı biniş 8,5 TL olarak belirlendi.

Burulaş kaç TL?

Bursa’nın metro hattı BursaRay ücretleri belli oldu. 2022 yılı için tam kart sahipleri, BursaRay’a binişte 4,20 TL ödeyecek. Öğrenciler için bu rakam 1,80 TL olarak belirlenirken, indirimli kart sahipleri 3,60 TL ödeme yapacak.

Burulaş Bursa İstanbul ne kadar?

BURULAŞ-BBBUS

Destinasyon Ücret
Bursa 150​ ​TL

Leave a Reply

Your email address will not be published.