Istanbul Restoranlar Ne Zaman Açılacak?

Restoranlar 28.05.2019 tarihli bakanlar kurulu kararı ile 1 Haziran tarihinde açılıyor. Restoran ve kafeler ilk etapta 22:00’ye kadar hizmet verecek. Ancak turizm ruhsatı olan ve otel içerisinde olan işletmeler saat kısıtlamasından etkilenmeyecek.

2021 restoranlar ne zaman açılıyor?

Alınan karara göre kademeli normalleşme uygulaması 17 Mayıs 1 Haziran tarihleri arasında uygulanacak ve bu süre içerisinde kafe, lokanta ve restoran gibi yeme içme yerleri paket ve gel al servis ile hizmet verecek.

Cafe ve restaurantlar ne zaman açılacak?

Kafelerin ne zaman açılacağı kademeli normalleşme genelgesi ile açıklandı. Daha önce 17 Mayıs’a kadar kapatılması kararlaştırılan kafe, restoran ve lokanta gibi yerlerin 1 Haziran’a kadar paket ve gel al servis ile hizmet verecek.

Istanbulda kafe ve restoranlar açıldı mı?

Yeni genelgeye göre ‘kafe, lokanta, ve restoranlar açıldı mı’ sorusu yanıt buldu. Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında masada servis, gel-al ve paket servis, 21.00-24.00 saatleri arasında ise sadece paket servis ile açık olacak.

Restoran kaça kadar açık 2021?

Lokanta, restoran, kafeler gibi uzun süredir kapalı olan işletmeler kademeli normalleşme genelgesi ile kapılarını müşterilerine açtı. Restoran ve kafeler Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günlerinde 07.00-21.00 saatleri arasında açık olacak.

1 Haziran dan sonra lokantalar açılacak mı?

KAFELER VE RESTORANLAR 1 HAZİRAN’DAN SONRA AÇILACAK MI? Buna göre; kafe, lokanta ve restoran tarzı işletmelerin paket servis ve gel al hizmetlerine devam etmesine karar verildi.

1 Haziran dan sonra kafeler kaça kadar açık?

1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

1 Haziran a kadar kafeler Açık mı?

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre 17 Mayıs 1 Haziran tarihleri arasında uygulanacak olan kademeli normalleşme döneminde kafe ve restoranlar gibi yeme içme yerleri müşteri kabul etmeyecek.

See also:  Gaming Istanbul Nerede?

1 Haziran dan sonra internet kafeler açılacak mı?

Kademeli normalleşmenin ikinci adımında pek çok iş yeri gibi internet kafeler, elektronik oyun yerleri/salonları, bilardo salonları ve benzeri mekanlar 1 Haziran itibariyle faaliyetine geri dönecek. İnternet kafe, bilardo salonu, elektronik oyun yeri, kahvehane, kıraathane gibi mekanlar 1 Haziran itibariyle açılıyor.

Restoran ve kafeler kapatılacak mı?

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NDAN GENELGE YAYINLANDI

İçişleri Bakanlığı’ndan yayınlanan genelgede şu ifadeler ver verildi; 16 Mayıs 2021 Pazar günü saat 24.00’e kadar yeme-içme yerleri (restoran, lokanta, kafeterya, pastane, tatlıcı gibi yerler) işyerlerinin iç veya dış alanlarında masada müşteri kabul edemeyecek.

Yeme içme yerleri açıldı mı?

Kabine Toplantısı’nda alınan kararlarla yüksek riskli kentler dışında restoran, lokanta, kafeterya, tatlıcı, pastane, kıraathane, çay bahçesi gibi yerler belirlenen saatler arasında yüzde 50 kapasite ile açıldı. İçişleri Bakanlığı’ndan yayınlanan genelgede de bu işyerlerinin çalışma saatleri duyuruldu.

Kafeler saat kaçta açılacak?

KAFELER VE RESTORANLAR KAÇTA AÇILIYOR, KAÇA KADAR AÇIK? Kontrollü normalleşme kapsamında kafe ve restoranlar düşük, orta ve yüksek riskli illerde 07.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet verebiliyor.

1 Temmuz dan itibaren restoranlar kaça kadar açık?

Uzun bir süredir pandemi yasakları nedeniyle açılış ve kapanış saatleri sürekli olarak değişen bunun yanı sıra müşteri kabul etme ve sadece paket servis hizmeti gibi hizmet anlayışları koronavirüs tedbirleri kapsamında değişten restoran ve kafe çalışanlarının kısıtlamaları 1 Temmuz tarihinden itibaren kaldırıldı. 1

Restoran saat kaçta kapanıyor?

Restoran, lokanta, pastane, kafe, kafeterya gibi yeme içme yerleri 10:00 ila 20:00 saatleri arasında sadece paket servis veya gelal hizmeti verecek şekilde açık olabilecektir.

Yemek yerleri saat kaça kadar açık?

RESTORANLAR AÇIK MI? Kafeler, kahvehaneler, spor salonları gibi mekanlar ise sabah 07:00 – akşam 21:00 saatleri arasında açık olacak. İçişleri Bakanlığı kademeli normalleşme genelgesinde yeme-içme yerlerine dair ayrıntılar paylaşıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.