Istanbul Maratonu Hangi Yollar Kapalı?

Hangi Yollar Trafiğe Kapalı? İstanbul Maratonu için parkur ve bağlantı yolları araç trafiğine kapatıldı. Organizasyon için 15 Temmuz Şehitler Köprüsü saat 03:00’te, parkur üzerindeki tüm yollar ise 05:00’ten itibaren araç trafiğine kapalı olacak.

Istanbul maratonu nereler kapalı?

Açıklamada, Atatürk Bulvarı, Avrasya Tünel, Atatürk Köprüsü, Haliç Köprüsü, Vatan Caddesi, Millet Caddesi, Fevzipaşa Caddesi, D-100 Kuzey Güney Yol, Türkeli Caddesi, Aksaray Caddesi, Namık Kemal Caddesi (İDO’ya gidiş geliş yapan araçlar), Orgeneral Nafız Gürman Caddesi, Kızılelma Caddesi, Onuncu Yıl Caddesi, Sahil

İstanbul koşu maratonu hangi yollar kapalı?

Maraton, TRT Spor Yıldız’dan izlenebilecek

İstanbul Yarı Maratonu sebebiyle gece 02.00 itibarıyla Ayvansaray ve Yenikapı arasındaki sahil yolu ile Galata köprüsü her iki yönde trafiğe kapatılacak. Rekor katılımla, tarihinin en kalabalık startını vermesi beklenen maraton, TRT Spor Yıldız’dan naklen yayınlanacak.

27 Mart yollar kapalı mı?

İstanbul Yarı Maratonu nedeniyle il genelinde trafiğe kapalı yollar olacak. 26-27 Mart 2022 tarihlerinde belirli saatlerde bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.

27 Mart 2022 hangi yollar kapalı?

27.03.2022 Pazar Günü Saat 06.00 – 13.30 Arası Kapanacak Yollar. Ankara Caddesi Hamidiye Kavşak’tan Sirkeci istikametine kapatılacak. Ayvansaraydan Sirkeci istikameti kapalı, Eyüp istikamet kapalı olacaktır. Yevadut Caddesi’nden akım D100 Kuzey istikametine yönlendirilecek, Ayvansaray istikameti akım verilmeyecektir.

Halk Koşusu ücretli mi?

Halk koşusuna katılım ücretsizdir. Katılımcılar göğüs numaralarını kayıt olduğu esnada seçecekleri spor istanbul tesislerinden alabileceklerdir Geçerli bir aşı kartı olanlar kimliklerini göstererek seçtikleri tesisten, 29 Ekim 3 Kasım tarihleri arasında yarış kitlerini alabileceklerdir.

Avrasya Maratonu nerede başlıyor?

Organizasyon kapsamında düzenlenecek yarışların startı, Anadolu yakasında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün 250 metre gerisinden verilecek. 42,195 kilometrelik maraton saat 09.00’da başlayacak.

See also:  Diamond Of Istanbul Nerede?

Avrasya Maratonu kapalı yollar ne zaman açılacak?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Spor İstanbul tarafından düzenlenecek Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda 20 Eylül Pazar günü yollar, sporseverler için açılacak.20 Eylül’de koşulacak etkinlik için parkur güzergâhı ve bu güzergâha çıkan yollar, 02.00 ile 13.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.

Istanbul Maraton Koşusu ne zaman?

İSTANBUL MARATONU NE ZAMAN 2022? İBB iştiraki Spor İstanbul tarafından düzenlenen 17. N Kolay İstanbul Yarı Maratonu, 27 Mart Pazar günü koşulacak. 10 bin 389 kişi ile tarihinin en kalabalık startını verecek koşuda, dünyanın en iyi atletleri Tarihi Yarımada’da birincilik ipini göğüslemek için mücadele edecek.

Istanbul Yarı Maratonu nerede?

27 Mart 2022

27-28-29-30-31 Mart, 1-2 Nisan 2021 tarihlerinde Türkiye’ nin farklı pek çok yerinde ve dünyada binlerce sanal koşucumuz kendi parkurunu seçti ve N Kolay İstanbul Yarı Maratonu’ unda dilediği yerde #benimparkurum diyerek birlikte koştu!

Istanbulda yollar ne zaman açılıyor?

Maraton nedeniyle aynı gün Boğaziçi Köprüsü 03.00’te, parkur üzerindeki tüm yollar ise 05.00’te araç trafiğine kapatılacak. Boğaziçi Köprüsü ve parkur üzerindeki yollar pazar günü 12.30’dan itibaren kademeli olarak trafiğe açılacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.