Istanbul Küçükçiftlik Park Nerede?

KüçükÇiftlik Park Nerede? Lokasyon olarak hayli basit bir yerde aslında KüçükÇiftlik Park. Beşiktaş İnönü şimdiki adıyla Vodafone Park Stadının yanından Nişantaşı’na uzanan Kadırgalar Caddesi üzerinde bulunuyor. Anadolu yakasından gelenler için de oldukça ulaşılabilir bir konuma sahip.

KüçükÇiftlik Park konser nasıl gidilir?

Nasıl Gidilir: Ulaşımın oldukça kolay olduğu Küçükçiftlik Park’a Taksim ve Nişantaşı’ndan 20 Dakikalık yürüyüş ile ulaşabilirsiniz. Metrobüs İle; Mecidiyeköy durağında inip buradan metroya aktarma yaptıktan sonra Taksim’e inmeniz gerekiyor. Taksim Meydanından elmadağ istikametine yürüreyerek alana ulaşabilirsiniz.

KüçükÇiftlik Park nerede?

Maçka, Şişli bölgesinde bulunan KüçükÇiftlik Park, metro durağına ne kadar uzaklıktadır? Maçka, Şişli bölgesinde bulunan KüçükÇiftlik Park konumuna en yakın metro durağı, 4 dk yürüme mesafesindedir.

KüçükÇiftlik Park konser kaç kişilik?

Mekan Bilgisi

Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17.000 kişi kapasiteli alanı, kış sezonunda ise 4.500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap vermektedir.

KüçükÇiftlik Park Açık Hava mı?

Açık havada konser izleyebileceğiniz sanırım en merkezi yer burası. Dışarıdan büyük görünse de konser alanı çok da büyük sayılmaz.

KüçükÇiftlik Park oturmalı mı?

Normal şartlarda ayakta 17 bin kişiyi ağırlayabilen KüçükÇiftlik Park, rock müziği tutkunlarını pandemi şartlarına uygun olarak yaklaşık bin kişilik sınırlı sayıda oturmalı düzeni ile ağırlayacak.

Duman konseri yaş sınırı var mı?

Etkinlik Kuralları

– 18 Yaş altı müzikseverler sadece anne veya babaları ile birlikte giriş yapabilirler. – Kapı açılış saati 17:00, konser saati 18:00’dir.

KüçükÇiftlik Park kimin?

Naz Kavran kralın torunu oluyor. Şu anda Maçka Küçükçiftlik Parkı’nın sahibi ve işletmecisi. Buradaki lunapark iki yıldır konserlere ve festivallere ev sahipliği yapıyor.

Maçka KüçükÇiftlik Park kaç kişilik?

Her türlü etkinlik için farklı kullanım olanakları sunan 17 bin kişi kapasiteli KüçükÇiftlik Park’ın bünyesinde bulunan 2350 m2 çim alan, KüçükÇiftlik Bahçe adıyla mekandan bağımsız olarak alternatif sahnesiyle etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

See also:  Istanbul Kartımda Ne Kadar Bakiye Var?

KüçükÇiftlik Park sahibi kim?

İlerleyen dönemlerde bölgeye Osman Kavran tarafından KüçükÇiftlik Lunaparkı kurulmuştur. 2009 yılında bölge mülk sahibi Naz Kavran tarafından yeniden yapılandırılarak çok amaçlı etkinlik alanı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hayal Kahvesi 18 Yaş Altı alıyor mu?

Biletler Biletix Ve Hayal Kahvesi Kocaelinde Bilgi…” Hayal Kahvesi Kocaeli ‘TENEFFÜS ‘ Konserleri Başlıyor ( 18 yaş sınırı yoktur )

Numarasız oturma düzeni nedir?

Bazı etkinliklerde mekanda koltuk olmasına rağmen herhangi bir koltuk numarası olmayabilir. Böyle etkinliklerde mekana ilk gelen izleyici istediği koltuğu seçer. Bu durumlarda, Biletix, numarasız olarak satılan etkinliklerde oturabileceğiniz bir koltuk olduğunu garanti etmez.

Küçükçiftlik Parkta tuvalet var mı?

Kadınlar tuvaletinde 16, erkekler tuvaletinde 4 kabin ve 11 pisuarla ile birlikte 1 adet engelli tuvaletimiz yer alıyor.

Bir konser ne kadar sürer?

Konser ortalama olarak 90 dakikadır ve şarkı sayısı da 25-30 arasında değişir.

KüçükÇiftlik Park ne yapılır?

İstanbul’da on binleri ağırlayan açıkhava konser deneyiminin tartışılmaz adresi KüçükÇiftlik Park; 17000 kişinin ağırlanabildiği 9000 m2’lik etkinlik alanı ve alan içerisinde özel organizasyonlar için ayrılmış 2000 m2’lik bahçesiyle konserlerden festivallere, defilelerden partilere, film galalarından lansmanlara,

Halsey Türkiye konseri ne zaman?

Defalarca ziyarete geldiği ülkemizde, turne kapsamında ilk kez sahneye çıkacak olmanın heyecanını yaşayan dünyaca ünlü şarkıcı, dillerden düşmeyen enerjik performansıyla 3 Eylül 2022 Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park sahnesinde hayranlarıyla buluşacak. 2022 yazına damga vuracak bir turneye hazırlanan Halsey,

Leave a Reply

Your email address will not be published.