Istanbul Kart Hangi Marketlerde Geçerli 2020?

Zincir Marketler: A101, BİM, CarrefourSA, Migros, ŞOK Marketler’de İstanbulkart ile ödeme ve yükleme yapılabiliyor, İstanbulkart satın alınabiliyor.

İstanbulkart nerede geçiyor?

 • Toplu taşıma. Metro. Metrobüs. Füniküler. Teleferik. Tramvay. Şehir Hatları Turyol. Marmaray.
 • İBB sosyal tesisleri.
 • İSPARK otoparkları
 • Şehir plaj ve tuvaletleri.
 • Hamidiye otomatları
 • Migros, A101, CarrefourSA, ŞOK Marketler, BİM, Getir.
 • Multinet Up.
 • iTaksi, BiTaksi.
 • İstanbul karttan para çekilebilir mi?

  İstanbulkart, banka kartına gerek duymaksızın tüm ATM’lerden para çekme veya yatırma işlemlerinde kullanılabilecek.

  İstanbulkart ile alışveriş yapılabilir mi?

  Yaptığı iş birlikleriyle hızla büyüme gösteren İstanbulkart, ulaşım ve İSPARK otoparkları dışında; marketlerde, müzelerde, eğlence sektöründe, restoranlarda, online alışverişlerde ve daha birçok alanda İstanbullulara hızlı ve temassız ödeme imkânı sunuyor.

  Şok Market İstanbulkart geçerli mi?

  SEHIR GENELINDE 1.897 SUBESI BULUNAN SOK MARKET ILE YENI BIR ORTAKLIGA IMZA ATAN ISTANBULKART, KONTOR YUKLEME VE ALISVERIS AGINI DAHA FAZLA GENISLETMIS OLDU. BU ISBIRLIGI SAYESINDE VATANDASLAR, KENT GENELINDEKI SOK MARKET`LERDE KARTLARINA KONTOR YUKLEMESI YAPABILECEK.

  Akbil ile alışveriş nasıl yapılır?

  İstanbulkart Getir’de nasıl kullanılacak? Getir kullanıcıları sepetlerini oluşturduktan sonra ödeme yöntemleri arasından şehrin yaşam kartı İstanbulkart’ı seçerek ‘sipariş ver’e tıklayacak. Ardından İstanbulkartlarını telefonlarının arka kısmına dokundurarak kolaylıkla ödeme yapabilecek.

  A101 İstanbulkart geçiyor mu?

  İstanbulkart Şimdi A101 marketlerde!

  Iett kartından nasıl para çekilir?

  TROY özelliği sayesinde Türkiye genelindeki tüm ATM’lerden para çekme veya yatırma işlemi yapılabileceği vurgulandı. İstanbulkart’ın hesabında ne kadar bakiye varsa, en yakın ATM’den o miktarda nakit çekim yapılabilecek.

  Istanbul kartın içinde ne kadar var?

  Telefonla İstanbulkart bakiyesinin öğrenilmesi için Alo 153 hattı kullanılabilir. Sabit veya cep telefonu aracılığı ile 153’ü arayarak İstanbulkart’a ait istenen bilgileri paylaşmanın sonrası güncel TL miktarınızı öğrenebilir, farklı işlemler için canlı destek alabilirsiniz.

  See also:  Istanbul Da 5.8 Deprem Ne Zaman Oldu?

  Kredi Kartı İstanbulkart yerine geçer mi?

  Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz “Toplu ulaşımda temassız kart” uygulamamız sayesinde, toplu ulaşımda temassız işareti olan banka ya da kredi kartınızı ve bankanıza ait mobil cüzdanlarınızı kullanabilirsiniz.

  İstanbulkart her yerde geçerli mi?

  Kazanılan puanlar kartın geçtiği tüm İstanbulkart harcama noktalarında (toplu ulaşım, İBB Sosyal Tesisleri, Beltur kafeleri, yiyecek içecek otomatları, İspark otoparkları, bisiklet kiralama, iTaksi vb.) kullanılabilecek.

  İstanbulkart ile ödeme nasıl yapılır?

  İstanbulkart Getir’de nasıl kullanılacak? Getir kullanıcıları sepetlerini oluşturduktan sonra ödeme yöntemleri arasından şehrin yaşam kartı İstanbulkart’ı seçerek ‘sipariş ver’e tıklayacak. Ardından İstanbulkartlarını telefonlarının arka kısmına dokundurarak kolaylıkla ödeme yapabilecek.

  İstanbulkart ücreti ne kadar?

  Yeni zamla birlikte tek geçişlik İstanbulkart ücreti 7,67 TL oldu. Servis ücretlerine yapılan zammın yarın, diğer tarifeler ise 9 Nisan Cumartesi gününden itibaren geçerli olacağı belirtildi.

  Şok kart nerelerde kullanılır?

  Hediye kartları tüm Şok Mağazalarında geçerlidir. Şok hediye çekleri indirim ve kampanyalarda geçerlidir. Kart içerisinde yer alan bakiyeler, %8 ve %18 KDV’li ürün alışverişlerinizde geçerlidir.

  Akbil kartı nereden alınır?

  İstanbul Mavi kart sahibi olmak için, nüfus cüzdanı, (ehliyet ya da pasaport da dahil) kimlik kartınız ve 1 adet son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf ile beraber size en yakın İstanbulkart Başvuru Merkezi’ne giderek kartınızı alabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.