Istanbul Havalimanından Sabihaya Nasıl Gidilir?

Transferiniz için toplu taşıma araçlarını kullanmak istiyorsanız, şu an için otobüs tek seçeneğinizdir. Havaist otobüsleri HVİST-13, İstanbul Uluslararası Havalimanı’ndan 90 dakikada bir hareket etmekte ve yaklaşık 110 dakikada Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmaktadır.

İstanbul Havalimanı Sabiha Gökçen arası kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı İle İstanbul Havalimanı arası Havaist Otobüsleri bilet fiyatı : Sabiha Gökçen Havaist ücreti : 67.00 TL’dir. Havaist Havalimanı Otobüslerinde Nakit para ve kredi kartı geçmektedir.

HAVAİST Sabiha Gökçen gider mi?

Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ‘Sabiha Gökçen H.L.’ İETT durağında bulunmaktadır. Sabiha Gökçen HAVAİST durağının tam konumunu ve sokak görüntüsünü aşağıdaki haritalarda bulabilirsiniz. HAVAİST Duraklarında Bu Tarz Durak Levhası Bulunmaktadır.

İstanbul Havalimanı Sabiha Gökçen kaç dakika?

İstanbul Yeni Havaalanı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arası mesafe yaklaşık 81 km dir. İstanbul Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 110 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Havaş nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

İstanbul Sabiha gökçene nasıl gidilir?

Metroyla havalimanına ulaşabilmek için de Tavşantepe-Kadıköy Metro hattının Soğanlık durağında inmeniz ve 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binmeniz gerekiyor. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye kadar uzatıldığından, metrodan Pendik durağında inip taksiyle hava limanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havaş nereden kalkıyor?

İstanbul Havaalanına Havaş Nereden Kalkıyor? Kadıköy’den Kalkan Otobüsler; Kadıköy Rıhtım İETT Otobüs Duraklarından kalkmaktadır. Hangi Saatlerde Kalkıyor, 04:15 başlayan seferler 00.45 ‘e kadar her yarım saatte bir kalkmaktadır.

See also:  Kanal Istanbul Maliyeti Ne Kadar?

Havaistte istanbul kart geçerli mi?

Havaist otobüslerinde ödeme olarak nakit kabul edilmiyor.Ödeme İstanbul Kart ile veya online olarak sitesi yada Havaist mobil uygulaması üzerinde kredi kartı ile ödenebilir.

Sabiha Gökçen havalimanından nerelere servis var?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehrin farklı noktalarına hareket eden otobüs hat ve güzergâhları aşağıdaki gibidir;

 • E3 – Havalimanı – 4.
 • E9 – Havalimanı – Bostancı
 • E10 – Havalimanı – Kurtköy – Kadıköy.
 • E11 – Havalimanı – Kadıköy.
 • 16S – Havalimanı – Metrobüs Uzunçayır.
 • MR60 – Havalimanı – Pendik YHT.
 • Istanbul Havalimani Taksim Taksi kac para?

  İstanbul Havalimanı’ndan Taksim’e taksi fiyatı ne kadardır? İstanbul Havalimanı’ndan (IST) şehir merkezindeki Taksim bölgesine yolculuk ücreti yaklaşık 15,0€/17.65$ (150₺) olup seyahat süresi yaklaşık 40 dakikadır.

  Taksim ile Sabiha Gökçen arası ne kadar?

  Sabiha Gökçen Havalimanı Taksim arası mesafe yaklaşık 45 km dir.

  Istanbul yeni havalimanı Atatürk arası kaç km?

  Atatürk Havalimanı ile İstanbul Yeni Havaalanı arası mesafe olarak yaklaşık 35 km dir.

  Marmaray ile Sabiha Gökçen Havaalanına nasıl gidilir?

  Marmaray+Metro

  Metro durağının önünden KM22 nolu otobüse binerek terminale ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası’ndan size en yakın duraktan metroya binecek, Kartal durağında ineceksiniz. Kartal metro durağının önünden bineceğiniz KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

  Havabüs ücreti nakit mi?

  İETT ye bağlı İstanbul Havalimanı Otobüs hatlarında bilet ücreti 2 tam bilet olup indirimli tarife geçerli değildir. Öğrenci, Öğretmen, Emekli indirimi buulunmamaktadır. İstanbulkart ile Tam bilet :7,67 TL olup 2 Tam bilet ücreti 15,34 TL’dir. Otobüslerde Nakit para geçmemektedir.

  Havaş ödemesi nasıl yapılır?

  · HAVAİST İnternet Sitesi ya da Mobil Uygulaması üzerinden kredi kartı ile ödeyip oluşan QR kodu araçtaki cihaza okutarak ödeme yapabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.