Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?

H-1 Mahmutbey Metro / İstanbul Havalimanı (Ortalama 1-2 saatte bir kalkıyor, Mahmutbey metrodan binilebilir) H-2 Mecidiyeköy / İstanbul Havalimanı (En sık giden otobüs hattı, Mecidiyeköy ve Kağıthane üzerinden İstanbul Havalimanı’na gidiyor)

HAVAİST ücreti ne kadar?

Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları yolculuk mesafesine göre belirlenmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren otobüslerde ödemeler sadece ‘İstanbulkart’ ve kredi kartı ile yapılabiliyor.

İstanbul Havalimanı en kolay nasıl gidilir?

* HAVAIST Otobüsleri en pratik, Özel Transfer ise en rahat ve hızlı olanı. * Havalimanı ile şehir merkezi arasında henüz bir Metro hattı yok. Ancak, halen süre, Gayrettepe’den İstanbul Yeni Havalimanı güzergahını da kapsayan M11 hattının inşası tamamlandıktan sonra metro ile ulaşım mümkün olacak.

Yeni havalimanı HAVAİST nereden kalkıyor?

Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 06.30 seferimiz Beşiktaş Meydan durağımızdan kalkış yapmaktadır.

HAVAİST ücret ödeme nasıl yapılır?

Ödeme yöntemleri nelerdir? Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

HAVAİST ücretsiz mi?

Havaist-Vodafone Promosyon Kodu ile araçlarımıza ücretsiz biniş sağlamak isteyen yolcularımız ‘Vodafone Yanımda’ uygulamasına girdikten sonra Fırsatlar Dünyası adımından Seyahat seçeneğini tıklayacaklar. Burada çıkan seçeneklerden ‘Havaist’te Ücretsiz Transfer’i seçmeleri gerekmektedir.

Havabüs ücreti ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 39.00 ve 52.50 TL ücret karşılığında seyahat edebilirsiniz. Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır.

See also:  23 Komando Tugayı Istanbul Nerede?

Metrobüs ile yeni havalimanına nasıl gidilir?

Havalimanı’ndan Taksim’e giden HAVAİST araçlarına binip Zincirlikuyu durağında indiğinizde, aynı zamanda Zincirlikuyu Metrobüs İstasyonuna da gelmiş olursunuz.

Marmaray ile yeni havalimanına nasıl gidilir?

Yeni havalimanı’na ne yazık ki henüz direkt bir metro hattı, metrobüs hattı ya da marmaray hattı bulunmuyor.

İstanbul havalimanından nasıl dönülür?

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan şehir merkezinde yaklaşık 50 varış noktasına sabit bir güzergâhta ulaşım hizmeti veren HAVAİST otobüsleri ile ulaşım hem kolay hem de konforludur. İETT otobüslerinin gitmediği Taksim ve Sultanahmet gibi turistik ve oteller bölgesine HAVAİST otobüsleri ile gidebilmek mümkündür.

Havaistte abonman geçerli mi?

Havaist Otobüsleri Ödeme Seçenekleri

İstanbul kart ödemelerinde indirimli kartlar ve aylık abonmanlar geçerli olmaz. Havaist uygulaması üzerinden ödeme yapmak için, akıllı telefona indirilen Havaist uygulaması üzerinden bilet alabilir ve çıkan karekod otobüse binerken kullanılabilir.

Havabüs ücreti nakit mi?

İETT ye bağlı İstanbul Havalimanı Otobüs hatlarında bilet ücreti 2 tam bilet olup indirimli tarife geçerli değildir. Öğrenci, Öğretmen, Emekli indirimi buulunmamaktadır. İstanbulkart ile Tam bilet :7,67 TL olup 2 Tam bilet ücreti 15,34 TL’dir. Otobüslerde Nakit para geçmemektedir.

HAVAİST istanbul kart geçerli mi?

Havaist’e binerken ödemeler bilet satış noktaları veya belirlenen ara duraklardan nakit olarak, araç içerisinde banka/kredi kartı ile yapılabilir, ayrıca biniş öncesinde Havaist mobil uygulaması veya hava.ist web adresi üzerinden online ödeme ile araçlara binişte kullanmak üzere QR kod alınabilir.

Havabüs akbil geçiyor mu?

HAVABUS otobüslerinde İstanbul Kart ve kredi kartı geçerli değildir. 6 yaşına kadar olan çocuklar ise ücretsiz seyahat edebilmektedir. Taksim’den son otobüs 01.00’da, ilk otobüs gece yarısı 03.30’da hareket etmektedir.

HAVAİST uygulaması nasıl kullanılır?

Nasıl çalışır? İnternet adresimizden ya da mobil uygulamamızdan kredi yükleyerek araçlarımızda QR kod okutarak binebilirsiniz.

See also:  Istanbul 3. Havalimanı Ne Zaman Bitecek?

İstanbul Havalimanı HAVAİST kaçıncı katta?

Bu nedenle bazı durumlarda yolcularımız bir alt kata (15, 16, 17 numaralı kapılar) yönlendirilerek karşılama yapılabilir. – En alt katta aynı zamanda HAVAİST ve İETT otobüsleri de bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.