Istanbul Havalimanı Nasıl Gidilir?

İstanbul da Avrupa ve Anadolu yakasında ki bir çok noktadan İstanbul Havalimanı’na Toplu taşıma araçları (İETT ve HAVAİST Havaalanı Otobüsleri) ile kolayca gidebilirsiniz. Ayrıca Transfer Şirketlerinde şoförlü araç kiralayarak veya kendi Özel aracınızla da rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı en kolay nasıl gidilir?

* HAVAIST Otobüsleri en pratik, Özel Transfer ise en rahat ve hızlı olanı. * Havalimanı ile şehir merkezi arasında henüz bir Metro hattı yok. Ancak, halen süre, Gayrettepe’den İstanbul Yeni Havalimanı güzergahını da kapsayan M11 hattının inşası tamamlandıktan sonra metro ile ulaşım mümkün olacak.

HAVAİST ücreti ne kadar?

Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları yolculuk mesafesine göre belirlenmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren otobüslerde ödemeler sadece ‘İstanbulkart’ ve kredi kartı ile yapılabiliyor.

İstanbul Havalimanı HAVAİST nereden kalkıyor?

Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 06.30 seferimiz Beşiktaş Meydan durağımızdan kalkış yapmaktadır.

HAVAİST ücret ödeme nasıl yapılır?

Ödeme yöntemleri nelerdir? Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

Metrobüs ile yeni havalimanına nasıl gidilir?

Havalimanı’ndan Taksim’e giden HAVAİST araçlarına binip Zincirlikuyu durağında indiğinizde, aynı zamanda Zincirlikuyu Metrobüs İstasyonuna da gelmiş olursunuz.

Marmaray ile yeni havalimanına nasıl gidilir?

Yeni havalimanı’na ne yazık ki henüz direkt bir metro hattı, metrobüs hattı ya da marmaray hattı bulunmuyor.

Havabüs ücreti ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 39.00 ve 52.50 TL ücret karşılığında seyahat edebilirsiniz. Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır.

See also:  Istanbul Gayrettepe Nereye Bağlı?

HAVAİST aylık akbil geçiyor mu?

Havaist Otobüsleri Ödeme Seçenekleri

İstanbul kart ödemelerinde indirimli kartlar ve aylık abonmanlar geçerli olmaz. Havaist uygulaması üzerinden ödeme yapmak için, akıllı telefona indirilen Havaist uygulaması üzerinden bilet alabilir ve çıkan karekod otobüse binerken kullanılabilir.

Havabüs akbil geçiyor mu?

HAVABUS otobüslerinde İstanbul Kart ve kredi kartı geçerli değildir. 6 yaşına kadar olan çocuklar ise ücretsiz seyahat edebilmektedir. Taksim’den son otobüs 01.00’da, ilk otobüs gece yarısı 03.30’da hareket etmektedir.

HAVAİST nereden geçiyor?

 • Sefer saatleri ana duraktan kalkış saatidir.
 • DURAKLAR : Otogar(Esenler) – Otogaryolu – Hasdal – Göktürk – İstanbul Havalimanı
 • DURAKLAR : Halkalı İstasyon – Halkalı Meydan – Güneşpark Evleri – Atatürk Mahallesi Arenapark – Demirciler Sitesi Mall Of – Başakşehir Metrokent – İstanbul Havalimanı
 • HAVAİST Sabiha Gökçen gider mi?

  Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ‘Sabiha Gökçen H.L.’ İETT durağında bulunmaktadır. Sabiha Gökçen HAVAİST durağının tam konumunu ve sokak görüntüsünü aşağıdaki haritalarda bulabilirsiniz. HAVAİST Duraklarında Bu Tarz Durak Levhası Bulunmaktadır.

  HAVAİST hangi kuruma bağlı?

  İstanbul Havalimanı’na şehiriçi yolcu taşıma hizmeti veren, İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden Otobüs AŞ’ye bağlı HAVAİST, çalışmaya başladığı 6 Nisan’da 20 olan hat sayısını 15’e düşürdü.

  HAVAİST uygulaması nasıl kullanılır?

  Nasıl çalışır? İnternet adresimizden ya da mobil uygulamamızdan kredi yükleyerek araçlarımızda QR kod okutarak binebilirsiniz.

  İstanbul Havalimanı HAVAİST kaçıncı katta?

  Bu nedenle bazı durumlarda yolcularımız bir alt kata (15, 16, 17 numaralı kapılar) yönlendirilerek karşılama yapılabilir. – En alt katta aynı zamanda HAVAİST ve İETT otobüsleri de bulunmaktadır.

  Avcılar HAVAİST ne kadar sürüyor?

  – Avcılar ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi/sefer süresi 120 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.