Istanbul Fethiye En Kısa Nasıl Gidilir?

Muğla’dan yola çıkıp Kızılkaya ardından Köyceğiz, Ortaca ile devam edip Dalaman’a oradan da Fethiye ‘ ye ulaşım sağlanmaktadır. Bu yolculuk 115 kilometre uzunluğunda ve ortalama 1.30 dakika sürmektedir. Istanbul Fethiye en kısa nasıl gidilir?

Istanbul’dan Fethiye’ye en kısa nasıl gidilir?

İstanbul’dan Fethiye’ye Araçla Ulaşım

İstanbul’dan başlayıp Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir üzerinden Torbalı, Aydın Muğla’ya geçip daha sonra Fethiye’ye ulaşmak mümkündür. Bu yolculuk ortalama olarak 9 saat sürmektedir.

Istanbul Fethiye uçakla nasıl gidilir?

İstanbul’dan Fethiye’ye uçakla ulaşım Dalaman Havalimanı ve sonrasında otobüs yolculuğuyla sağlanmaktadır. İstanbuldan Dalaman uçakla yaklaşık 50 dakika, Dalaman’dan Fethiye ise yine 50 dakika sürmektedir.

Istanbul Fethiye karayolu kaç kilometre?

İstanbul ile Fethiye arasındaki mesafe, otoyollarda 796 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 556 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 7 saat ve 43 dakika zaman alır ve Aydın, Koşuyolu, Büyükbakkal, Sultanbeyli, Atatürk, Dilovası ve Altınova üzerinden geçer.

Fethiye Ölüdeniz e nasıl gidilir?

Fethiye Otobüs Terminali’ne ulaştıktan sonra ise minibüslere binerek ortalama 40 dakikada Ölüdeniz’e ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha konforlu ve hızlı bir çözüm isterseniz Dalaman Havalimanı’ndan taksiye atlayabilir veya transfer araçlarından birini kullanarak da kolaylıkla Ölüdeniz’e varabilirsiniz.

Muğla Fethiye otobüs ile kaç saat?

Muğla – Fethiye arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 20 dakika sürmektedir. Muğla – Fethiye arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Istanbuldan Muğla’ya giderken hangi illerden geçilir?

İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla’ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh yaklaşık olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.

Fethiye’ye gitmek için hangi havaalanı?

Dalaman Havalimanı (DLM), kent merkezine yaklaşık 6 km mesafede yer almaktadır ve Dalaman’ın yeni sıra Güney Ege kıyılarında yer alan en önemli turistik merkezlerden olan Marmaris, Göcek, Dalyan, Fethiye ve Ölüdeniz gibi bölgelere gitmek için kullanılan başlıca havalimanıdır.

See also:  Istanbul Kart Kredi Nasıl Çekilir?

Fethiye uçak ile nasıl gidilir?

Fethiye’de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı’ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı’na servisleri Otogardan kalkmaktadır. Fethiye’de Akdeniz iklimi hüküm sürer.

Fethiye Ölüdenize uçakla nasıl gidilir?

Ölüdeniz’e uçakla gelmek isteyenler için Ölü denize en yakin havaalani 60 km.’lik mesafede bulunan Dalaman Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanıp gelebilirsiniz.

İstanbul’dan Fethiye’ye kaç saatte gidilir?

İstanbul – Fethiye arası otobüs yolculuğu ortalama 12sa 55dk sürmektedir.

İstanbul Fethiye arası otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Fethiye arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 13 saat 1 dakika sürmektedir. İstanbul – Fethiye arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

İstanbul Fethiye arası ne kadar benzin yakar?

İSTANBUL İLE MUĞLA ARASI YOLCULUK TOPLAM YAKIT TÜKETİMİ

Benzinli bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 54.50 LİTRE yakıt tüketir.

Ölüdeniz Fethiye dolmuş kaç TL?

Fethiye-Ölüdeniz hattı 6,70 TL’den 7,75 TL’ye, Fethiye-Yanıklar Mahallesi 5,05 TL’den 5,75 TL’ye, Fethiye-Çamköy ve Eldirek Mahalleleri ise şehir içi olarak 3,25 TL’den 3,75 TL’ye yükseldi.

Fethiye Merkez ile Ölüdeniz arası kaç km?

Fethiye Ölüdeniz arası ortalama 14 (km) mesafede ve araçla yaklaşık yarım saat(30 dakika) kadar sürmektedir.

Fethiye kelebek vadisine nasıl gidilir?

Kelebekler Vadisi’ne ulaşmak için öncelikle Fethiye Ölüdeniz’e gelmeniz ardından, Ölüdeniz’den kalkan teknelere binmeniz gerekmektedir. Bu tekne sizi 20 TL karşılığında Ölüdeniz’den alıp Kelebekler Vadisi’ne direk olarak götürüyor. Yaklaşık 25-30 dakikada vadiye varabiliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.