Istanbul Erdek Nasıl Gidilir?

Eğer özel aracınızla İstanbul’dan Erdek’e gidecekseniz. Direkt olarak Osmangazi Köprüsü’nden İzmir yönüne doğru ilerlemelisiniz. Bursa’yı geçtikten sonra Karacabey sapağından otobandan ayrılıp Çanakkale, Bandırma yönünü takip etmeli ve Bandırma’ya ulaştıktan sonra da Erdek yönüne sapmalısınız.

Erdek, İstanbul’a yakın bir şehirdir?

Erdek, İstanbul’a yakınlığının yanı sıra antik kentleri, açık hava müzesi görünümündeki merkezi, temiz denizi ve kumsalı ile Marmara Bölgesi’nin gözde bir turizm merkezi.

Erdek’e otobüsle Nasıl gidilir?

Erdek’e otobüsle nasıl gidilir: Erdek’e İzmir, İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerden yaz döneminde direkt otobüs seferleri bulunuyor.

Erdek’e uçakla Nasıl gidilir?

Erdek’e uçakla nasıl gidilir: Erdek, coğrafi konumuyla hava yolu ulaşımı ile kısa sürede ulaşılabilecek bir noktada bulunmuyor. Erdek’e en yakın havalimanı 181 km uzaklıktaki Bursa Yenişehir Havalimanı olsa da bu havalimana gerçekleştirilen sefer sayısının azlığı nedeniyle Erdek seyahati için çok işlevsel değil.

Hangi şehirlerden Erdek’e gidebiliriz?

İstanbul’a 360 kilometre uzaklıkta yer alan Erdek, Bandırma’ya 22 kilometre, Balıkesir’e 107 kilometre, Bursa’ya 120 kilometre mesafededir. Erdek’e ulaşmak için öncelikle Bandırma’ya gelmeniz gerekmektedir. İstanbul – Bandırma arasında düzenli sefer yapan hızlı feribotlar ile Bandırma’ya kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Istanbuldan Erdeğe feribotla nasıl gidilir?

İstanbul – Bandırma arasında düzenli sefer yapan hızlı feribotlar ile Bandırma’ya kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Yenikapı’dan hareket eden feribotlarla Bandırma’ya ulaşım süresi 1 saat 45 dakikadır. Sonrasında 20 dakikalık kara yolculuğu ile Erdek’e ulaşabilirsiniz.

Istanbul’dan Erdek’e deniz otobüsü var mı?

Erdek Belediyesi’nin yaz ve kış dönemlerinde sürekli olarak otobüs seferleri bulunuyor. Erdek otobüsleri Bandırma otogarından hareket etmekte. Aynı şekilde İstanbul’dan gelen yolcular ise Erdek otobüslerine Bandırma Deniz Otobüsü iskelesinin karşısında bulunan otobüs duraklarından binebilirler.

See also:  Istanbul Kartımda Ne Kadar Bakiye Var?

Erdek istanbul’a nasıl gidilir?

Erdek’e varabilmek için ilk önce Bandırma’ya ulaşmalısınız. İstanbul Yenikapı’dan, Bandırma’ya hareket eden feribotlarla 1 saat 45 dakika içinde ilçede olabilirsiniz. 22 km olan Bandırma – Erdek arası özel aracınızla veya dolmuşlarla 15 dakika sürüyor.

Istanbul Erdek karadan kaç km?

İstanbul, Bursa – Balıkesir – Bandırma – Erdek yol güzergahı yaklaşık olarak 373 km.

İDO kalkıyor mu?

İDO’dan hafta içi seferleriyle ilgili açıklama

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), İçişleri Bakanlığının ‘Kısmi Kapanma’ konulu genelgesi doğrultusunda, hafta içi seferlerine 05.00 ile 19.00 saatleri arasında devam edeceğini duyurdu.

Istanbul Erdek nerede?

Erdek, Balıkesir iline bağlı bir ilçe olup Marmara Denizi’nde yer alan Kapıdağ Yarımadası’nda bulunmaktadır. Neredeyse tamamı Marmara Denizi’nin içinde yer alan Erdek ilçesi yaklaşık 1700 metrelik bir kara bağlantısıyla anakaraya bağlanmaktadır.

Yenikapı Erdek feribot kaç saat?

İDO Yenikapı Terminali üzerinden seyahat edebileceğiniz 10 farklı güzergahtan biri olan Yenikapı Bandırma arası yolculuk toplamda 1 saat 45 dakika sürüyor. Yenikapı Bandırma feribotu araçlı ulaşım imkanı sunarken, deniz otobüsleri ise sadece yolcu taşımacılığı yapıyor.

İstanbul Balıkesir feribot var mı?

İstanbul Yenikapı ile Balıkesir Bandırma limanları arasında tüm yıl boyunca düzenli olarak İDO tarafından feribot seferleri yapılmaktadır. Deniz otobüsü ile yine Bostancı – Yenikapı – Bandırma hattında feribot seferleri yapılmaktadır.

Erdek ten nereye feribot var?

Gestaş Erdek arabalı feribotları ile yaklaşık 2 saatte Erdek’ten Avşa Adası’na ve 2 saat 30 dakikada Erdek’ten Marmara Adası’na ulaşım sağlanabilmektedir. Güncel sonbahar kış feribot saatleri ve 2021 fiyat tarifesi yukarıda belirtilmiştir.

Istanbul Erdek otobüs kaç lira?

En ucuz İstanbul – Erdek otobüs bileti 219,00 TL’dir.

Istanbul Erdek otobüs kaç saat sürer?

İstanbul – Erdek arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 44dk sürmektedir.

See also:  Istanbul Ataköy Nerede?

Erdek otobüsleri nereden kalkıyor?

Bursa şehrinden Erdek şehrine hareket eden otobüsler, Bursa konumundan kalkacak.

Istanbul Balıkesir arası kaç km yeni yol?

İstanbul – Balıkesir Arası

Araba Mesafesi 281 km
Otobüs Mesafesi 394 km
Uçuş Mesafesi 1 sa.
Yaklaşık Mesafe 281 km
Araba Süresi 3 sa.

Istanbul anadolu yakası Balıkesir arası kaç km?

İstanbul – Balıkesir arası karayolu ile 394 km’dir.

Izmir Erdek arası kaç kilometre?

İzmir – Erdek arası yaklaşık 295 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published.