Istanbul Emniyet Müdürü Kim Oldu?

İstanbul Emniyet Müdürü Sayın Zafer AKTAŞ aslen Balıkesirli olup 1964 yılında Çanakkale ilinde dünyaya gelmiştir. 1983 yılında Polis Koleji’nden, 1987 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle Gaziantep ilinde göreve başlamıştır.

Istanbul emniyet müdürleri kimlerdir?

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ın yeni A Takımı belli oldu

 • Terörle Mücadele: Abdurrahman Soğuksu.
 • Çevik Kuvvet: Hüseyin Kaya.
 • Güvenlik: Muhammed Hanifi Zengin.
 • Siber Suçlarla Mücadele: Serkan Kılınç
 • Güven Timleri: Abidin Erik.
 • Önleyici Hizmetler: Ömer Faruk Günay.
 • Çocuk Şube Müdürü: Özlem Temür.
 • Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu kimdir?

  1967 yılında Kocaeli ilinde dünyaya gelen İl Emniyet Müdürümüz Sayın Süleyman Suvat DİLBEROĞLU, 1985 yılında Polis Koleji’ nden, 1989 yılında ise Polis Akademisi’ nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle meslek hayatına başlamıştır.

  Hasan Demirbag kimdir?

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde 13 il emniyet müdür yardımcısı, 19 şube müdürü ve 12 emniyet müdürünün yerleri değişti. Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı’nın yerine Hasan Demirbağ Beşiktaş’ın yeni Emniyet Müdürü oldu. Demirbağ daha önce Bağcılar Emniyet Müdürü idi.

  Istanbul asayiş şube müdürü kim oldu?

  Başarılı Emniyet Müdürü Zafer Baybaba da İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ve Güven Timleri Şube Müdürlüğü’nden sorumlu il emniyet müdürlüğü görevine devam edecek.

  Murat Milletsever kimdir?

  Pendik’e ilçe emniyet müdürü olarak Murat Milletsever atandı. İstanbul’da merakla beklenen il içi atamalar nihayet gerçekleşti. Pendik’te ilçe emniyet müdürlüğü pozisyonunda kimin görev yapacağı da belli oldu. Pendik ilçe emniyet müdürü olarak Barış Çukur’un yerine Murat Milletsever’in ataması tamamlandı.

  Muğla Bölge Trafik Şube Müdürü kim?

  İlker ARSLAN. Trafik Şube Müdür V.

  Cüneyt Bilen Kimdir?

  ODA Psikoterapi Merkezinde Psikiyatrist, Psikoterapist olarak çalışmaktadır. Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Psikiyatri Uzmanlık eğitimini İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır.

  See also:  Istanbul Izmir Otoyolu Ne Zaman Açılacak?

  Metin Alper müdür kimdir?

  Dönem İç Güvenlik ve Özel Hareket Kursunu bitiren Metin Alper, Ardahan Özel Hareket Şube Müdürlüğüne atandı. Buradan Osmaniye Özel Hareket Şube Müdürlüğüne atanan Metin Alper, 1999 yılında ise Misyon Koruma Sınavını kazandı ve T.C. Bişkek Büyükelçiliğinde ataşe olarak görev yaptı.

  Hasan Demirbağ kimdir nerelidir?

  APK Dairesi Başkanlığı Uzmanı Haşan DEMİRBAĞ, Din Eğitimi Dairesi Başkanlığı Program Geliştirme Şubesi Müdürlüğüne atandı. DEMİRBAĞ, 1956 yılında Erzurum’un Oltu ilçesi Çatalsöğüt Kö-yünde doğdu. İlkokulu köyünde, İmam Hatip Lisesini de parasız yatılı olarak 1976 yılında Erzurum’da tamamladı.

  Beşiktaş ilçe emniyet müdürü kim oldu?

  İSTANBUL – Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü polis-halk ilişkilerini geliştirmek ve vatandaşların sorunlarına yerinde çözüm bulabilmek amacıyla huzur toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan İlçe Emniyet Müdürü Hasan Demirbağ, ‘ İstanbul’un en az suç işlenen 4-5 İlçeden biriyiz’ dedi.

  Ömer Faruk Ataş Kimdir?

  Daha önce Ankara İstihbarat Şube Müdürü olan Ömer Faruk Ataş, FETÖ operasyonları başta olmak üzere son olarak “Bataklık operasyonu” adı verilen uluslararası uyuşturucu kaçakçısı Nejat Daş’ın da yakalandığı, uyuşturucudan elde edilen suç gelirinin ortaya koyulduğu operasyonun da beyniydi.

  Murat Özbek kimdir?

  2020 yılı Temmuz ayında Konya Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Konya Teknik Üniversitesine başladığı ilk yılın başlarında üniversitenin en büyük öğrenci topluluğu olan Mühendislikte Gelişim Topluluğu yönetim kurulu başkanlığı görevini üstlendi.

  Hürol Öztürk Kimdir?

  1972 doğumluyum, Artvinliyim. İlk, orta, lise ve üniversite eğitimimi Ankara’da aldım. 1996’da Polis Akademisi’nden mezun olduktan sonra Ankara, Erzurum ve son olarak İstanbul’da görev aldım. İngilizce eğitimimin yanında Halkla İlişkiler ve Pazarlama İletişimi üzerine yüksek lisans eğitimimi tamamladım.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.