Istanbul Bilişim Ne Oldu?

İstanbul Bilişim hakkında iflas kararı verildi. İstanbul Bilişim’in Temmuz ayında konkordato ilan etmesinden sonra, Ekim ayında mahkeme kararı açıklandı. İstanbul 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, şirketin konkordato talebini reddetti ve iflasına karar verdi.

Istanbul Bilişim mağdurları ne olacak?

Mahkeme şirketin iflasına karar verdi. İstanbul Bilişim’in konkordato talebiyle açtığı dava reddedildi. Mahkeme, İstanbul Bilişim (Retro Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Dış Ticaret LTD.nin iflasına karar verdi.

Istanbul Bilişim e nasıl ulaşılır?

İstanbul Bilişim müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim? 0850 333 0912 numaralı telefon üzerinden ya da e-posta adresi üzerinden İstanbul Bilişim müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Istanbul Bilişim para iadesi yapacak mı?

Binlerce tüketicinin şikayet ettiği elektronik perakendecisi İstanbul Bilişim konkordato ilan ettiğini duyurdu. Ticaret Bakanlığı, HDP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun şirketle ilgili önergesine yanıt verdi: “Cayma hakkı kullanılan ürünlerde tüketicilere bedel iadeleri hiç gerçekleşmedi.”

Istanbul Bilişim in sahibi kim?

Elektronik ürün satışı yapan İstanbul Bilişim şirketi, 2002 yılında kuruldu. E-ticaret sektöründe ve 160 çalışanı bulunan şirketin sahibi ise 31 yaşındaki Nurettin Yavuz’dur.

Iflas masasına alacak kaydı nasıl yapılır?

İflas masasına alacak kaydı ne zaman yapılır? İflas halinde alacağı başka bir yolla izlemek mümkün olmadığından, kural olarak alacakların iflas masasına yazdırılması gerekir (İİK md. 219). İflas alacaklarının, adi tasfiye ilanından itibaren bir ay içinde masaya yazdırılması gerekir (İİK md. 219).

Istanbul bilişim icra takibi nasıl yapılır?

İstanbul Bilişim İcra İşlemleri İçin Dikkat

İcra dairesi 2020/13 sayılı dosya ile takip edilmektedir alacaklıların belirtilen dosyaya evraklarıyla başvuru yapmaları gerekmektedir varsa Hakem Heyeti kararı ya da icra ilamı ya da fatura ile başvuru yapılabilir.

Eysel bilişim nedir?

Eysel Bilişim: web tasarım, web yazılım, google seo, dijital reklam ve mobil uygulama konusunda uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

See also:  Istanbul Akbil Ne Kadar?

Abdullah üngür kimdir?

KURUCUSU ‘YAĞMA’DAN CEZA ALDI

Sanıklar Abdullah Üngür (56), kardeşi Osman Üngür (50), Celal Altun’un (54), silah kullanarak kişiyi hürriyetinden alıkoyma suçundan aldıkları 5 yıl hapis cezası kesinleşti. Üngür kardeşler ile Altun’un nitelikli yağma suçundan aldıkları 10’ar yıl hapis cezası ise Yargıtay’da.

Leave a Reply

Your email address will not be published.