Forum Istanbul Hangi Metro Durağında?

Metroyla: Atatürk Havalimanı – Aksaray Metro hattına binip Kocatepe durağında inebilirsiniz.

Metroda Forum istanbul hangi durak?

Bayrampasa bölgesinde bulunan Forum İstanbul konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Kocatepe durak, Bayrampasa içindeki Forum İstanbul konumuna en yakındır.

Bayrampaşaya hangi metro gidiyor?

Bu Metro hatları Bayrampaşa yakınından geçiyor: M1A, M1B.

Forum istanbula tramvay ile nasıl gidilir?

Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz.Forum istanbuldasınız. Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz.Forum istanbuldasınız.

IKEA Bayrampaşa hangi metro durağı?

Bayrampasa bölgesinde bulunan İKEA Bayrampaşa-Forum İstanbul konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Kocatepe durak, Bayrampasa içindeki İKEA Bayrampaşa-Forum İstanbul konumuna en yakındır.

Axis AVM Kağıthane hangi durak?

Kagithane bölgesinde bulunan Axis konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Tanrıöver Camii durak, Kagithane içindeki Axis konumuna en yakındır.

Istanbul Bayrampaşa nereye yakın?

İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Doğusunda Eyüp, batısında Esenler-Güngören, kuzeydoğusunda Gaziosmanpaşa, Güneyinde Zeytinburnu ilçeleri ile sınırlı ve komşudur.

Bayrampaşa hangi Otobüs gider?

Bayrampasa bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bayrampaşa İETT Durağı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 32T, 33M, 36ES, 36HT, 88.
 • Metro: M1A, M1B.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A – 11, MİNİBÜS: A-11, MİNİBÜS: A-16.
 • Bayrampaşa Çevik Kuvvet hangi metro?

  Bu Metro hatları Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü yakınından geçiyor: M1A, M1B.

  Sultangaziden forum istanbul’a tramvay ile nasıl gidilir?

  Forum Istanbul tramvayla nasıl gidilir? Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz. Forum istanbuldasınız. Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz.

  Forum istanbul hangi otobüs gidiyor?

  Bu Otobüs hatları Forum İstanbul yakınından geçiyor: 32M, 76O.

  Marmara Forum için hangi durak?

  Bize Ulaşın. Metroyla Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağı ile arasında 50 metre bulunan Bakırköy metro istasyonu durağından İsmail Araz Bulvarı’nı takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.

  See also:  Istanbul Hangi Padişahın Döneminde Su Sıkıntısı Çekmiştir?

  Bayrampaşadan Eminönü’ne hangi otobüs gider?

  36ES, Bayrampasa bölgesinde bulunan 32 Cevatpaşa – Eminönü konumuna giden son Otobüs aracıdır. 23:51 civarında buradan geçer.

  IKEA Bayrampaşa kac M2?

  IKEA’dan yapılan açıklamada, firmanın Türkiye’deki 3’üncü, İstanbul’daki 2’nci mağazası olan IKEA Bayrampaşa mağazasının, dünyanın 266’ncı IKEA mağazası olduğu aktarıldı. 28 bin 800 metrekare büyüklüğündeki mağazada 7 bin çeşitten fazla ürün bulunuyor.

  IKEA Bayrampaşa saat kaçta kapanıyor?

  IKEA hafta içi her gün sabah 10:00’da mesaiye başlar ve akşam kapanış saati olan 22:00’a kadar hizmet vermeye devam eder. IKEA öğle arası molası vermemektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.