Forum Istanbul A Metro Ile Nasıl Gidilir?

Forum İstanbul AVM Nerede, Nasıl Gidilir? Forum İstanbul AVM’ye metrobüsle gitmek için şu yolu takip edin. ● Size en yakın metrobüs durağından metrobüse binin. ● Metrobüsten Merter Durağı nda inin. ● Metrobüsten çıkıp Merter Metro Durağından metroya geçip Aksaray yönüne giden metroya binin.

Forum istanbul metro durağı hangisi?

Metroyla: Atatürk Havalimanı – Aksaray Metro hattına binip Kocatepe durağında inebilirsiniz.

Forum istanbula tramvay ile nasıl gidilir?

Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz.Forum istanbuldasınız. Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz.Forum istanbuldasınız.

IKEA Bayrampaşa hangi metro durağı?

Bayrampasa bölgesinde bulunan İKEA Bayrampaşa-Forum İstanbul konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Kocatepe durak, Bayrampasa içindeki İKEA Bayrampaşa-Forum İstanbul konumuna en yakındır.

Forum istanbul hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Forum İstanbul yakınından geçiyor: 32M, 76O.

Bayrampaşaya hangi metro gidiyor?

Bu Metro hatları Bayrampaşa yakınından geçiyor: M1A, M1B.

Marmara Forum için hangi durak?

Bize Ulaşın. Metroyla Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağı ile arasında 50 metre bulunan Bakırköy metro istasyonu durağından İsmail Araz Bulvarı’nı takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.

Sultangaziden forum istanbul’a tramvay ile nasıl gidilir?

Forum Istanbul tramvayla nasıl gidilir? Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz. Forum istanbuldasınız. Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz.

Bayrampaşa metrobüs durağı Forum istanbul nasıl gidilir?

E-6 ‘Hal – Otogar’ çıkışında. E-5 ‘Otogar’ çıkışından ‘Kartaltepe – Yıldırım – Kocatepe’ istikametinde. Metrobüsle: Merter Metrobüs durağından, Atatürk Havalimanı – Yenikapı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz.

Axis AVM Kağıthane hangi durak?

Kagithane bölgesinde bulunan Axis konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Tanrıöver Camii durak, Kagithane içindeki Axis konumuna en yakındır.

See also:  Istanbul Sözleşmesinde Ne Var?

Bayrampaşaya nasıl gidilir iett?

Bayrampasa bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bayrampaşa İETT Durağı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 32T, 33M, 36ES, 36HT, 88.
  2. Metro: M1A, M1B.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A – 11, MİNİBÜS: A-11, MİNİBÜS: A-16.

Bayrampaşadan Eminönü’ne hangi otobüs gider?

36ES, Bayrampasa bölgesinde bulunan 32 Cevatpaşa – Eminönü konumuna giden son Otobüs aracıdır. 23:51 civarında buradan geçer.

IKEA Bayrampaşa kac M2?

IKEA’dan yapılan açıklamada, firmanın Türkiye’deki 3’üncü, İstanbul’daki 2’nci mağazası olan IKEA Bayrampaşa mağazasının, dünyanın 266’ncı IKEA mağazası olduğu aktarıldı. 28 bin 800 metrekare büyüklüğündeki mağazada 7 bin çeşitten fazla ürün bulunuyor.

Forum istanbul içinde neler var?

Forum İstanbul’un bünyesinde IKEA, Koçtaş gibi ev dekorasyonları ve mobilya mağazaları; Media markt, Teknosa, Bimeks gibi elektronik mağazaları; Intersport, Decathlon, Adidas, Nike,Puma gibi spor mağazaları; Boyner, YKM,H&M,Pull&Bear,Bershka,Mango,Colin’s,Stradivarius, Marks&Spencer, Zara, gibi giyim ve aksesuar

Forum Istanbul saat kaça kadar açık?

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde yer alan Forum İstanbul AVM, haftanın her günü saat 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.

Forum Ankara nasıl gidilir otobüsle?

Forum Ankara Alışveriş Merkezi

Bentderesi Dolmuş Durağı ve Sıhhiye Köprüsü üzerinden hareket eden Yayla Mahallesi dolmuşları ile alışveriş merkezimizin önüne kadar gelebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.