Contemporary Istanbul 2021 Nerede?

Akbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek 15. Contemporary Istanbul, 3-6 Haziran 2021 genel ziyaret tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonları’nda ziyaretçiler ile bir araya geliyor.

What is Contemporary Istanbul?

Launching the city’s autumn art season, Contemporary Istanbul will bring together galleries from around the world to highlight the dynamic contemporary art scene that has risen out of Istanbul in recent decades, with the main sponsorship of Akbank. If playback doesn’t begin shortly, try restarting your device.

What is the Tersane Istanbul 2021?

Contemporary Istanbul, Turkey’s leading art fair and the first international art event since the city went into lockdown, presents its 16th edition in a significant new location: the Tersane Istanbul, from 7–10 October 2021.

When is the 15th edition of Contemporary Istanbul?

CONTEMPORARY ISTANBUL IS OPENING ITS DOORS WITH A NEW DATE AT THE RUMELI HALL OF THE LUTFI KIRDAR CONVENTION AND EXHIBITION CENTER! CONTEMPORARY ISTANBUL’S 15TH EDITION OPENS ITS DOORS IN MAY! CONTEMPORARY ISTANBUL IS OPENING ITS DOORS WITH A NEW DATE AT THE RUMELI HALL OF THE LUTFI KIRDAR CONVENTION AND EXHIBITION CENTER!

What is Istanbul’s Contemporary Art Fair?

The fair will bring contemporary art to one of Istanbul’s most important heritage sites, following a major regeneration project to breathe new life into the historic Halic Shipyard and the Golden Horn district.

Contemporary Istanbul giriş ücretli mi?

Bölgenin önde gelen çağdaş sanat fuarı Contemporaray Istanbul’un 15. edisyonu planlandığı tarihlerde hem fiziksel hem çevrimiçi olarak yapılacak olup; fuarın giriş fiyatları bu sene hafta arası ve hafta sonu, tam 120 TL, indirimli 80 TL olarak açıklandı.

See also:  Istanbul Hes Kodu Nasıl Alınır?

Contemporary Istanbul nerede yapıldı?

Bu yıl ilk kez Tersane İstanbul’da yapılan fuar, mekan değişikliği ile çağdaş sanatı, tarihin içinde izleyicilerle buluşturacak.

Ci Bloom nerede?

Contemporary Istanbul’un, Akbank ana partnerliğinde Türkiye’deki çağdaş sanata odaklanan yeni sanat fuarı “CI Bloom”, 10 – 11 Mayıs tarihlerinde ön izleme ve 12 – 15 Mayıs tarihleri arasında genel ziyaretçiye açık olarak Tersane İstanbul’da gerçekleşecek.

Contemporary Istanbul 2021 ne zaman bitiyor?

Contemporary İstanbul, Türkiye’deki önde gelen çağdaş sanat galerileri ile düzenlediği 15. edisyonunda sadece Türkiye’nin önde gelen galerileriyle ziyaretçilere ulaşacak. 1 – 2 Haziran tarihlerinde iki gün boyunca ön izleme günleriyle birlikte, çağdaş sanat performansları, solo sergiler izleyicilerin beğenisine

Tersane istanbul ücretli mi?

Sanatseverler, bu iki önemli sanatçının eserlerine Ekrem Yalçındağ gözünden bir düzenlemeyle birlikte bakacaklar. 16. Edisyon için belirlenen bilet fiyatları tam 150 TL ve öğrenci 80 TL olarak belirlendi.

Contemporary Istanbul 2021 bilet nereden alınır?

Fuar, Tersane İstanbul’da, 10-11 Mayıs VIP Ön İzleme, 12-15 Mayıs fuar günleri olmak üzere, Türkiye’deki 23 çağdaş sanat galerisini İstanbul’un tarihi atmosferinde sanatseverler ile bir araya getiriyor. VIP Ön İzleme ve fuar günü biletlerini Mobilet’ten satın almak için tıklayınız.

Contemporary Istanbul ne zaman 2022?

17-18 September – Preview.

Contemporary Istanbul nasil gidilir?

Contemporary Istanbul, Osmanbey ve Taksim metro istasyonları arasında bulunmaktadır. M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattını kullanarak fuar alanına kolayca erişmek için Taksim ya da Osmanbey istasyonlarında inebilirsiniz. Yürüyerek: Her iki metro istasyonundan da 15-20 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

Contemporary Istanbul kaç gün?

1-2 Haziran tarihlerinde iki gün boyunca ön izleme günleriyle birlikte, çağdaş sanat performansları, solo sergiler ve ek olarak galeriler tarafından eserleri sergilenen tüm sanatçıların katılımı ile “Sanatçı Günü” gerçekleşecek.

See also:  Istanbul Kartımda Ne Kadar Para Var?

Contemporary Istanbul kim düzenliyor?

Proje yönetimi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştirilen ve World Architecture Festival Awards 2019’un ‘Gelecek Projeleri’ kategorisinde yer alan Tersane İstanbul’da gerçekleştiren Contemporary İstanbul, 7-10 Ekim’de genel ziyaretçiye açılacak.

Contemporary Istanbul kimin?

Contemporary Istanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli:

Dünyada 21. Sanat fuarı olarak yaşamına 2006 yılında başlayan Contemporary Istanbul, bugün 300’den fazla fuarın içinde yoluna her yıl güçlenerek, değişerek ve bütün zorluklara rağmen başarı ile devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.