Cahide Istanbul Ne Zaman Açılacak?

Bunlar arasında geçen sene açılması planlanan fakat son kapanmaya denk gelen Cahide Palazzo, 2021 Ekim ayı içerisinde açıldı. Maslak 1453 içerisinde yer alan Cahide Palazzo, görkemli dekoru, benzersiz şovları ve sahnesinde ağırladığı önemli isimlerle modern bir gazino atmosferi sunacak.

Cahide Alaçatı ne zaman açılacak?

İstanbul’dan Sonra Cahide, 2021 sezonunda da Çeşme Alaçatı’da Sizlerle! Eğlence sektörünün en önemli isimlerinden olan İzzet Çapa, yılların verdiği deneyim ile İstanbul’da hizmet veren yeni adıyla Cahide, şimdi ise yeni konseptiyle 2021 sezonunda da Çeşme Alaçatı’da sizlerle olacak!

İstanbul Cahide Palazzo kimin?

yılların cahide’sinin son ismi. izzet çapa ile şehmus şerbetçi’nin işlettiği mekan.

Cahide ne zaman kapandı?

1994 yılında Açıkhava Tiyatrosu’nun arka kısmında “Şehzade” adıyla hizmet vermeye başladıktan sonra, 2004’ten bu yana “Cahide” adıyla faaliyet gösteren ünlü mekan 2016 yılında mahkeme kararı ile yıkılmıştı.

Cahide Maslak kimin?

İzzet Çapa ve Şehmus Şerbetçi ortaklığındaki mekan, görkemli mimarisiyle ve ambiyansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Cahide de kimler çıkıyor?

Kenan Doğulu’yla açılış yapan Cahide’de bugüne kadar Serkan Kaya, Fatih Ürek, Gülşen, Volkan Konak, Hakan Altun, Sibel Can ve ‘Lübnan’ın Diva’sı olarak bilinen Maya Diab sahne aldı. Haftalık programlarımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Cahide Palazzo kaç lira?

650 ₺

Pazartesi : 20:00–03:00
Salı : 20:00–03:00
Çarşamba : 20:00–03:00
Perşembe : 20:00–03:00
Cuma : 20:00–03:00

Cahide kaç kişilik?

Büyüleyici mimarisi, yüksek tavanı ve eşsiz dekorasyona sahip kapalı salonu ile Cahide Müzikhol kalabalık davetleriniz için oldukça çoşkulu ve kaliteli bir ev sahipliği sunuyor. Kendine has tarzı ile dikkatleri üzerine çeken mekanın 1000 kişiye varan kapasitesi bulunuyor.

Cahide neresi?

SG-2, Harbiye, Şişli bölgesinde bulunan Cahide Müzikhol konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır.

See also:  Istanbul Da Hangi Adaya Gitmeli?

Cahide kapandı mi?

İstanbul gece hayatı müdavimlerine kötü bir haber vereyim; İzzet Çapa şehrin gözde eğlence mekanı Cahide’yi kapatma kararı aldı. 14 Şubat’ta büyük bir Sevgililer Günü partisi olacak Cahide’de, 16 Şubat gecesi de son kez kapılarını açacak İstanbul’un ünlü gece kulübü.

Cahide bar sahibi kim?

Kadınlara hakaret eden Murat Övüç’ü Cahide’nin sahibi olan İzzet Çapa ifşa etti.

Cahide Palazzo alkollü mü?

Menüden Başlangıçlar, Ara Sıcak, Ana Yemek(Seçmeli),Tatlı Kişi Sayısına Göre Masaya Servis Edilmektedir. Alkol Menüsü Bulunmaktadır. Rezervasyon Yapılması Önerilir. Mekan Vestiyeri Ücretsizdir.

Maslak 1453 hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ağaoğlu Maslak 1453 yakınından geçiyor: 41AT, 41E, 41N, 41Y.

Leave a Reply

Your email address will not be published.