Uniq Istanbul Nasıl Gidilir?

Uniq istanbul metro ile nasıl gidilir? Metro ile — M2 Yenikapı – Hacıosman hattını kullanarak, İTÜ Ayazağa Durağı’nda indikten sonra ‘Plazalar’ çıkışından yapılacak olan ring seferlerle UNIQ İstanbul ‘a kolayca ulaşabilirsiniz.

UNIQ İstanbul hangi otobüs durağı?

Yürüyerek gelmeyi tercih edenler için, kompleksin metro çıkışından uzaklığı 10 dakikadır. Otobüs ile — Aşağıdaki İETT otobüs hatlarından birisiyle Tuğla Fabrikası Durağı’nda indikten sonra UNIQ İstanbul’a ulaşabilirsiniz.

Maximum uniq nasil gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden UNIQ Açık Hava Sahnesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 41AT, 41E, 47L.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-08, MİNİBÜS: SRY-13.

Maksimum uniq açık hava nerede?

“Maximum Uniq Açıkhava” Maslak’ta, şehrin kalbinde, yemyeşil bir dokunun içinde, tarihi köşklerle süslenmiş, ayrıcalıklı ortamında, sanatseverleri birbirinden keyifli ve eğlenceli kültür-sanat etkinlikleriyle buluşturuyor.

Uniq Winter Tales nerede?

UNIQ İstanbul Adres: Maslak / Ayazağa Caddesi No:4 (Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunmaktadır.)

Ayazağa minibüsleri nereden kalkıyor?

MİNİBÜS: SRY-13 minibüs / dolmuş hattı (Ayazağa), Çirçirtepe durağından başlayıp Ayazağa durağına gidene kadar 71 duraklartan geçiyor.

41AT ne zaman gelecek?

41AT otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 05:50’da çalışmaya başlıyor ve 22:50’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Uniq hangi durak?

Sariyer bölgesinde bulunan UNIQ İstanbul konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Maslak Kültür Merkezi durak, Sariyer içindeki UNIQ İstanbul konumuna en yakındır.

Uniq buz pateni ne zaman açılacak?

Pist kış ayları boyunca haftanın her günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Uniq açık hava kaç kişilik?

İstanbul’un en önemli Açıkhava etkinlik mekanlarının başında gelen Uniq Açıkhava, Mayıs-Ekim döneminde İstanbul’lulara keyifli bir ortamda kültür-sanat etkinliklerini izleme fırsatını sunmaktadır. Oturmalı 3.000, ayakta 8.000 seyirci kapasitesi ile konser ve festivallere ev sahipliği yapmaktadır.

See also:  Borsa Istanbul Başkanı Kim Olacak?

Maximum uniq Hall kaç kişilik?

4. sezonunu tamamlayan Uniq Hall, 1.156 seyirci kapasitesi ile İstanbul’un en büyük tiyatro salonlarından biridir.

Uniq Hall kaç kişilik?

10 milyon Euro değerinde Turkmall yatırımıyla tamamlanan UNIQ Hall, Era Mimarlık tarafından projelendirildi. 930 kişilik alt salon ve 270 kişilik balkon ile 1.200 kişi kapasiteli çok amaçlı salon 275 metrekarelik sahneye sahip.

Unıq açık hava buz pisti nerede?

Sariyer bölgesinde bulunan UNIQ Buz Pisti, otobüs durağına ne kadar uzaklıktadır? Sariyer bölgesinde bulunan UNIQ Buz Pisti konumuna en yakın otobüs durağı, 4 dk yürüme mesafesindedir.

Istanbulda hangi Avm’de buz pateni var?

Metrocity AVM’nin içerisinde bulunan Icessporto, 3 yaştan 45 yaş grubuna kadar olan geniş bir kitleye hitap ediyor. İstanbul’daki en büyük buz pistlerinden biri olan Icessporto’da minikler için figür yarışmaları ve buz hokeyi turnuvaları da yapılıyor.

Mall of Istanbul’da buz pateni var mı?

Her yaştan ziyaretçinin doyasıya tadını çıkarabileceği kızak ve buz pateni pisti, Mall of İstanbul’da 3 ay boyunca açık kalacak. Kış aylarının keyifli yönünü yaşatmayı amaçlayan festival kapsamında, pist etrafına kurulan kiosklarda sıcak çikolata, sahlep ve kestane gibi kış aylarına özgü lezzetler satışa sunulacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.