Tema Istanbul 2 Nerede Yapılacak?

Küçükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası Artaş İnşaat, Mesa, Öztaş ve Kantur-Akdaş ortaklığı ile yapılan Tema İstanbul Atakent 2. Etap ön satış talep aşamasındadır. Daire fiyatları, ödeme seçenekleri, daire büyüklükleri gibi detaylar paylaşıldığında içeriğimiz güncellenecektir.

Tema İstanbul 2 hangi semtte?

tema istanbul nerede Haberi

Konutu yeniden en iyi yatırım aracı olarak görenlerin tercih ettiği projelerden biri de İstanbul Küçükçekmece Atakent’teki ‘Tema İstanbul 2’oldu. Mesa, Artaş, Kantur ve Akdaş Ortaklığı ile hayata geçirilen projede 6 günde yaklaşık 3 milyar lira değerinde 1000 konut satıldığı belirtildi.

Tema İstanbul 2 nerede yapiliyor?

Tema İstanbul 2 projesi, Halkalı Mahallesi, 1467 ada 1, 3, 4 Parseller üzerinde yükselecek. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor.

Tema 2 nerede yapılıyor?

İstanbul’un en değerli projelerden biri olarak gösterilen Tema İstanbul 2 ve Tema World projesi Radisson Blu Vadistanbul Hotel’de düzenlenen lansman töreniyle basına tanıtıldı. Mesa, Artaş, KanturAkdaş Ortaklığı ile hayata geçirilen projede ana hedef ilk iki etapta yakalanan kalite ve başarıyı en üst noktaya taşımak.

Tema İstanbul 2 kim yapıyor?

Mesa, Artaş, Kantur – Akdaş Ortaklığı ile hayata geçirilen Tema İstanbul 2 projesi geçtiğimiz günlerde görücüye çıktı.

Tema İstanbul 2 kaç TL?

19.05.2022 Tema İstanbul 2 Fiyat Listesi

Daire Tipi Fiyat Aralığı
1+1 4.298.000 TL’den başlayan fiyatlar
2+1 6.238.000 TL’den başlayan fiyatlar
3+1 6.934.000 TL’den başlayan fiyatlar
4+1 8.556.000 TL’den başlayan fiyatlar

Tema İstanbul 3 etap yapılacak mı?

İstanbul’a yeni bir yaşam kültürü kazandıran Atakent’in ödüllü karma projesi Tema İstanbul’un yeni etabı yatay mimari esas alınarak inşa edilecek. Tema İstanbul 3. Etap’ta yer alan konutlar 5 ve 6 kat olacak şekilde tasarlanacak olup, etapta müstakil konutlara da yer verilecek.

See also:  Istanbul Hatay Günleri 2019 Nerede?

Tema İstanbul 2 kaç daire var?

Toplam 416 daireden meydana gelen Halkalı Terrace Tema konut fiyatları 540 bin TL’den başlıyor.

Tema Bahçe nerede?

İstanbul’a yeni bir yaşam kültürü kazandıran, Atakent’in ödüllü karma projesi Tema İstanbul, şimdi ikinci etabıyla yemyeşil bir yaşamı şehrin orta yerine taşıyor. Tema İstanbul’un hemen yanında, butik bir anlayışla inşa edilecek Tema İstanbul Bahçe’de; en büyük yaşam alanı yeşile ayrılmış durumda!

Tema İstanbul hangi firma?

Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu tarafından İstanbul’un Avrupa yakasında Atakent Bölgesi’nde 1,5 milyon metrekare alan üzerinde 2 milyar dolar yatırım ile geliştirilen Tema İstanbul, birçok farklı fonksiyonu içerisinde barındırıyor.

Tema İstanbul 2 kaç dönüm?

Tema İstanbul 2 projesi 293 bin 770 metrekarelik alanda hayata geçiriliyor.

Tema inşaat kimin?

Tema İmar Konut İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Adem Eryiğit ve Mustafa Tekinel ortaklığında kuruldu.

Tema World nerede?

Fransa’nın Carınes şehrinde düzenlenen uluslararası arenanın en önemli gayrimenkul platformu MIPIM’de Tema İstanbul’un dünya lansmanının yam sıra temalı eğlence parkı Tema World’ün de ön tanıtımı gerçekleştirildi.

Süleyman Çetinsaya kim?

aslen kayserili olan iş adamı. 1954 doğumlu kayseri’li iş adamı. inşaat sektöründe çalışıyor. artaş grubu ve avrupa konutları’nın sahibi. başarılı büyük projelere imza atmış ama mütevazi. sektörde güvenilen bir kişilik.

Tema İstanbul aidat ne kadar?

Aidatlar yok denecek kadar az; 143 TL ile 183 TL aralığında

Tema İSTANBUL’da sunulan eksiksiz ve yepyeni yaşam kültüründe aidatlar, sektörde benzeri görülmeyen rakamlarla en düşük seviyede tutuldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.