Sivas Günleri 2021 Ne Zaman Istanbul?

Sivas günleri etkinlikleri planlanan şekilde, 11-14 Kasım 2021 tarihlerinde Yenikapı etkinlik alanında yapılmaya başlandı. 11 Kasım Perşembe günü saat 14.00’de açılışı yapıldı. İki sene sonra bu etkinliklerin başlaması gurbetteki Sivaslıları bir araya getirme açısından önemli bir faaliyettir.

Istanbul Sivaslılar Günü ne zaman?

6-7-8 Ekim İstanbul Sivas Günleri – Şarkışla Belediyesi. 6-7-8 İstanbul Sivaslılar Günü Kapsamında Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Turgay OĞUZ, Şarkışla Kaymakamımız Sayın Akif PEKTAŞ ile birlikte Şarkışla Standımızda gurbetteki hemşehrilerimizi ağırladılar.

Sivas Günleri istanbul nerede?

Sivas’ın yöresel lezzetleri, tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtıldığı ‘İstanbul Sivas Günleri’nin bu yıl 12’incisi düzenleniyor. Yenikapı Etkinlik Alanı’nda misafirlerini ağırlayan tanıtım günleri 11-14 Kasım tarihlerini kapsıyor.

Sivas Günleri ne zaman Yenikapı’da?

YARIN SAAT 14:00’DE YENİKAPI’DA BAŞLAYACAK ETKİNLİĞE TÜM SİVAS SEVDALILARINI BEKLİYORUZ.

Yenikapı Sivas Günleri 2021 saat kaçta?

SİVAS GÜNLERİ etkinlikleri 11-14 Kasım 2021 tarihlerinde Yenikapı etkinlik alanında olacaktır. GÜRÜN Tanıtım Proğramı 14 Kasım Pazar günü Saat:18:00 de olacaktır. Bütün Hemşehrilerimiz Davetlidir.

Sivaslılar Günü nerede?

Sivas’ın yöresel lezzetleri, tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtıldığı ‘İstanbul Sivas Günleri’nin bu yıl 12’incisi düzenleniyor. Yenikapı Etkinlik Alanı’nda misafirlerini ağırlayan tanıtım günleri 11-14 Kasım tarihlerini kapsıyor.

Yenikapı Sivas Günleri 2021 nasıl gidilir?

Yenikapı, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Sivas Günleri Yeni Kapı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 146T, 30D, 31, 31Y, 39D, 39K, 70KY, BN1.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A, M2.

Sivas Günleri Maltepe nerede?

MALTEPE’DE Geleneksel Sivas Günleri Başlıyor Tarihin kaydedildiği zamandan beri damla damla biriken kültür“Geleneksel Sivas Günleri MALTEPE’de yaşatılıyor Sivaslılar ve Sivas dostları 6-8 Kasım tarihlerinde Maltepe Sahili Etkinlik Alanı’nda bir araya geliyor.

See also:  Istanbul Sözleşmesi Ne Anlama Gelir?

Yenikapıya metro ile nasıl gidilir?

Kadıköy-Kartal metrosu ile Marmaray’a oradan da Marmaray Yenikapı durağına ulaşmak mümkün. Kazlıçeşme Yenikapı, Sirkeci istasyonlarından Ayrılıkçeşme istasyonuna ulaşılarak Kadıköy-Kartal metrosu ile miting alanına ulaşım sağlanacaktır.

Maltepe’de Sivas Günleri ne zaman?

Sivaslılar buluşuyor kültür sanat festivali: 3 – 6 Mart 2022.

Leave a Reply

Your email address will not be published.