Modanisa Nerede Istanbul?

Adres : Batı Mahallesi 19 Mayıs Cd. No:7 Pendik/İstanbul 34890 Telefon : +90 (549) 790 88 89 Zerujport AVM Modanisa Mağazası Adres : Kazlıçeşme Mahallesi Asım Kazancıgil Caddesi Giriş Kat No:38 Zeytinburnu/İstanbul 34020 Telefon : +90 (549) 815 01 13

Moda Nisa kime ait?

2011’de kurulmuş Modanisa’nın sahibi Kerim Türe’nin 2010’ların sonunda sarf ettiği bu sözler benim aklıma 1970’lerin sonunda kurulmuş Tekbir Giyim’in kurucusu ve sahibi Mustafa Karaduman’ın bir zamanlar söylediklerini getirdi. Tekbir Giyim, Modanisa’nın dölyatağıdır.

Modanisa hangi illerde var?

Modanisa AVM Mağazaları

Venezia Mega /Outlet 0533 381 48 64
Zeruj Port Avm 0549 815 01 13

Modanisa Genel müdür?

Sami Güzel – General Manager & Partner – Modanisa A.Ş.

Modaselvim Ümraniye’de var mı?

Türkiye’nin hiçbir yerinde mağaza veya şubemiz bulunmamaktadır. Yapmak istediğiniz tüm işlemler Modaselvim.com internet sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Modanisa mankeni kim?

Dünyanın ilk tesettür mankeni Modanisa’nın global marka yüzü oldu. Modanisa, 10’uncu yılında dünyanın ilk tesettür mankeni Halima Aden ile çok özel bir iş birliği anlaşmasına imza atıyor.

Modanisa yerli mi?

Modanisa.com, 2011 yılının Anneler Günü’nde açılışını yaptı. Doğum yerimiz İstanbul ve 140 ülkeden müşterilerimiz var. Yayınlarımızı Türkçe, Arapça, İngilizce, Fransızca, Almanca ve Bahasa olmak üzere 6 dilde gerçekleştiriyoruz. Dünyanın 5 kıtasına her gün binlerce kargo gönderiyoruz.

Modanisa izmir mağazası nerede?

Modanisa’nın 2 bin metrekare büyüklüğü ile modest giyim alanında başka bir örneği olmayan devasa boyuttaki outlet mağazası, Venezia Alışveriş Merkezi’nin Çarşı Pazar bölümünde yer alıyor. Modanisa Outlet, markanın 5’inci mağazası olurken, bu dev outlet içinde “kadınlara özel” bir alan da bulunuyor.

Bauhaus hangi illerde var?

 • Bauhaus İstanbul Bakırköy. Marmara Forum Alışveriş Merkezi, Osmaniye Mahallesi, Ekrem Kurt Bulvarı, B Blok, Zemin Kat, 34144 Bakırköy – İstanbul. –
 • Bauhaus İstanbul Bayrampaşa.
 • Bauhaus İstanbul Kağıthane.
 • Bauhaus İstanbul Kozyatağı
 • Bauhaus İstanbul Beylikdüzü
 • Bauhaus Bursa Nilüfer.
 • See also:  Istanbul Çanakkaleye Nasıl Gidilir?

  Sami Güzel Kimdir?

  Modanisa A.S. Türkiye’nin en popüler ‘muhafazakar moda’ sitesi olan Modanisa.com’un Genel Müdürü ve ortağı. Başarılı bir girişimci ve eski bir çevrimiçi perakende danışmanı.

  Modanisa hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

  İade işlemleriniz için Kolay İade Merkezi’ne ulaşabilir ve basit adımlarla sürecinizi başlatabilirsiniz. İade paketlerinizi ‘Kolay İade Merkezi’nden aldığınız iade kodu ile hiçbir ücret ödemeden Yurtiçi Kargo şubelerine teslim edebilirsiniz.

  Modanisa nedir?

  5 kıtada 140 ülkeye gönderim yapan, 6 dilde hizmet veren ve yıllık 200 milyon ziyaretçiye ulaşan e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa, çalışanlarını “hissedar” yaparak ödüllendiriyor.

  Modanisa ne kadar yatırım aldı?

  Startups.watch tahmini Modanisa’nın birincil işlem olarak 15 milyon dolar yatırım aldığı şeklindeydi. Bu tutarı da 19.6 milyon dolardan çıkardığımızda 12 girişime 4.6 milyon dolar kalıyor.

  Modasena hangi şehirde?

  Bagcilar bölgesinde bulunan modasena, minibüs / dolmuş durağına ne kadar uzaklıktadır? Bagcilar bölgesinde bulunan modasena konumuna en yakın minibüs / dolmuş durağı, 6 dk yürüme mesafesindedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.