Metropol Istanbul Avm Ne Zaman Açılacak?

Metropol İstanbul AVM, 30 Ağustos’ta tüm ziyaretçilerine kapılarını açıyor. AVM’nin açılışı bir festival ile kutlanacak.

Metropol AVM ne zaman açılıyor?

Metropol İstanbul AVM, 30 Ağustos’ta açılacak.

Metropol Alışveriş Merkezi kimin?

Metropol İstanbul AVM’yi Kefeli-Dekorsel İş Ortaklığı aldı!

Ataşehir’de yer alan Metropol İstanbul AVM Kefeli-Dekorsel İş Ortaklığı’na 1 milyar 361 milyon 898 bin TL bedelle satıldı. Böylece Ömer Faruk Çelik ile Ahmet Kefeli ortak oldu.

Metropol İstanbul saat kaçta kapanıyor?

Sabah 10:00’da açılan alışveriş merkezi 12 saat boyunca hizmet veriyor. Saat 22:00’dan itibaren içeride bulunan mağazalar kapanıyor ve alışveriş yapılamıyor.

Metropol İstanbul’da neler var?

Dasdas Performans Merkezi, Dasdas Mutfak, Inogart, Kronotrop Coffee Bar & Roastery, Midpoint, Cold Stone, Serander Cafe, Komşufırın, The Ambargoes Cafe, Nokta Kırtasiye gibi markalarıyla açılış öncesi ziyaretçilerini ağırlamaya başlayan Metropol İstanbul, barındırdığı diğer markalar ve kapalı alandaki en büyük ve

Metropol hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları METROPOL IsTaNBuL yakınından geçiyor: 10, 16M, 19E, 19EK, 256.

Hupalupa saat kaçta kapanıyor?

HUPALUPA; Hafta içi ve hafta sonu 10:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Metropol İstanbul hangi firmanın?

İstanbul Finans Merkezi’nin içerisinde yer alan ve TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO’ya ait 99 bin metrekare arsa üzerinde hasılat paylaşım modeli ile hayata geçirilen bu prestij projesinin ana yüklenici firmaları sektörde dev olan Çalık Holding’in şirketi GAP İnşaat ve Varyap ortaklığıdır.

Metropol Ataşehir kim yaptı?

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı himayesinde GAP İnşaat ve Varyap tarafından Ataşehir’de inşa edilen Metropol İstanbul projesinin alışveriş merkezi satıldı.

Metropol İstanbul hangi firma yaptı?

Varyap ve GAP İnşaat ortaklığında inşa edilen Metropol İstanbul projesi Ataşehir’de 800 bin metrekare alanda hayata geçirildi.

See also:  Avşa Adası'Na Nasıl Gidilir Istanbul?

Metroport saat kaçta kapanıyor?

Metroport, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

HUPALUPA kart kaç TL?

Sonu 55 TL.– 30 dk, 4 yaş üstü girebilir.

HUPALUPA kaç yaş için?

Ayrıca 2-8 yaş arası çocuklar için özel olarak ayrılmış alanda çocuk başı 55 TL vererek bütün gün kalabilmeniz mümkün.

Metropol avm hangi markalar var?

Beymen, Boyner, CarrefourSA, MediaMarkt, John Reed Fitness & SPA, Paşabahçe, Evidea, Ebebek, Esteworld, FDR Oyun Cumhuriyeti gibi daha birçok büyük ve iddialı marka tarafından kiralanan Metropol İstanbul, Anadolu Yakası’nda, Ataşehir’de, tüm bağlantı yollarının kesiştiği noktada konumlanıyor.

Metropol nasıl bir yer?

Metropol günümüzde ana kent anlamına gelir. Bu terim, çevresindeki illere göre ekonomik ve kültürel anlamda daha gelişmiş kentler için kullanılır. Bu şehirler aynı zamanda çevresindeki illerden daha büyük bir nüfusa sahiptir.

Metropol AVM ne kadar büyük?

Asset’in kiralama ve yönetimini üstlendiği Metropol İstanbul projesi, Ataşehir’in merkezinde, İstanbul Finans Merkezi’nin hemen karşısında yer almakta olup 800.000 m2’den büyük inşaat alanı ile ofis, rezidans ve alışveriş merkezi’nden oluşan Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.